zweryfikowany

Rocket Fuel – Apollo’s Hegemony – Opinie i Recenzja

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.


Wszyscy mamy ochotę szybko i skutecznie schudnąć, szczególnie przed sezonem letnim, kiedy plaża już na nas czeka. Niestety jednak nie zawsze jest to możliwe, ponieważ organizm różnie działa u różnych osób. Metabolizm i reakcja organizmu na różne bodźce są bardzo indywidualne. Z tego powodu niektórzy mogą szybko i łatwo schudnąć, podczas gdy inni muszą sięgać po wsparcie z zewnątrz. Dobrą wiadomością jest to, że mamy świetny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów: są nimi spalacze tłuszczu w formie kapsułek.

Zobacz: Ranking dobrych tabletek na odchudzanie

Rocket Fuel – Apollo’s Hegemony Recenzja

Rocket Fuel to suplement diety na bazie ekstraktów roślinnych, kofeiny i witamin. Ten suplement diety pomaga według producenta osiągnąć świetną formę fizyczną oraz zwiększyć siłę i wytrzymałość podczas treningu.

Produkt skierowany do wszystkich osób dbających o sylwetkę i chcących pozbyć się zbędnych kilogramów.

Preparat został wzbogacony ekstraktem z zielonej herbaty ,dostarczającym kofeinę . Ekstrakt zawiera substancje wpływające na proces spalania tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skutecznie wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami. Dodatkowym plusem jest efekt pobudzający przemianę materii i poprawiający koncentrację.

Preparat zawiera ekstrakt z pieprzu czarnego wspomagający trawienie, a także witaminy B3, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Użytkownicy mogą doświadczyć optymalnych rezultatów odchudzania w połączeniu ze zdrową dietą i planem ćwiczeń.

Każda butelka zawiera 60 kapsułek i 2 kapsułki można przyjmować dwa razy dziennie.

Produkt nie powinien być używany przez osoby poniżej 18 roku życia, osoby wrażliwe na kofeinę lub inne stymulanty, osoby zagrożone wysokim ciśnieniem krwi, choroby serca, udar, nieregularne bicie serca lub przyjmujące jakiekolwiek leki.

Rocket Fuel – Apollo’s Hegemony Czy faktycznie taki dobry?

Problem polega na tym, że na rynku jest tak wiele różnych produktów, że trudno jest wybrać odpowiedni dla siebie.

Niektóre suplementy zawierają składniki, których nawet nie chcesz w swoim ciele.

Na przykład Rocket fluel zawiera rauwolscyne (alfa-johimbina). Jest to składnik, który pomaga spalać tłuszcz i zwiększa energię, ale ma również skutki uboczne, takie jak niepokój i nudności.

Chcieliśmy więc czegoś lepszego bez przerażających skutków ubocznych. Substancja ta wykazuje również wysokie powinowactwo do receptorów α2-adrenergicznych, które odpowiadają za spalanie tkanki tłuszczowej.

W przeciwieństwie do johimbiny, alfa-johimbina częściej powoduje działania niepożądane, takie jak tachykardia, nadciśnienie i skurcze.

Z tego powodu suplement rocket fluel nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią, osoby poniżej 18 roku życia lub osoby przyjmujące jakiekolwiek leki na receptę na takie schorzenia, jak depresja, choroby serca, cukrzyca lub nadciśnienie.

To sprawia ,że produkt Rocket Fuel – Apollo’s Hegemony nie jest dla wszystkich co czyni go niezbyt atrakcyjnym wyborem dla osób chcących zrzucić trochę zbędnych kilogramów.

Chociaż firma twierdzi, że wykorzystała najlepsze i najskuteczniejsze składniki, nie wydaje się, aby Rocket Fuel – Apollo’s Hegemony była w stanie dotrzymać swoich obietnic.

Mimo tak wielu zalet ,dla swojego bezpieczeństwa warto poszukać innego konkurencyjnego spalacza ,który będzie dla nas całkowicie bezpieczny.

 

Czym dokładnie są spalacze tłuszczu?

Spalacze termogeniczne to suplementy diety zawierające aktywne składniki pochodzenia roślinnego. Dzięki wysokiej zawartości substancji aktywnych w postaci ekstraktów z roślin takich jak zielona herbata, zielone ziarna kawy czy nasiona guarany termogeniczne spalacze tłuszczu powodują znaczny wzrost tempa przemiany materii w organizmie. Co to znaczy? Proste: zwiększony metabolizm prowadzi do zwiększonego zużycia energii, czyli spalonych kalorii. Co ważne, termogeniczne środki spalające tłuszcz działają jak akcelerator podstawowej przemiany materii – nie wpływają na nią trwale, ale tylko do czasu, gdy znajdą się w organizmie, czyli po zaprzestaniu ich podawania wraca do poprzedniego poziomu. Zmniejszają również apetyt. Do najczęściej stosowanych substancji tego typu należą: kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty, L-karnityna, sprzężony kwas linolowy (CLA), kapsaicyna, piperyna oraz ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (synefryna).  Badania pokazują, że osoby, które regularnie przyjmują produkty termogeniczne, tracą nawet dwa razy więcej wagi niż osoby, które ich nie stosują.

Termogenetyka działa – czy to ma sens?

TAk! Spalacze tłuszczu skutecznie wspomagają odchudzanie, przyspieszając spalanie tłuszczu poprzez zwiększenie metabolizmu i zmniejszenie apetytu. Badania pokazują, że jeśli będziemy je regularnie stosowali w połączeniu z aktywnością fizyczną, znacznie poprawimy sylwetkę naszego ciała. Właściwości termogeniczne wykorzystywane są najczęściej w okresach redukcji masy ciała, ale także wtedy, gdy konieczne jest zwiększenie czujności psychicznej i wytrzymałości fizycznej na dłuższy czas – na przykład. w nocy lub podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

 

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>