zweryfikowany

Keto Actives – Opinie: Czy pomoże zrzucić zbędne kilogramy?

Autor: Ewelina Wójcik zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.


Kiedy opowiadam znajomym, że jestem na diecie ketogenicznej i tłumaczę jej założenia, wielu z nich puka się w głowę z niedowierzaniem.

Informacje, które przekazuję, kłócą się z ich intuicją – w końcu każdego z nas od dzieciństwa uczono, że należy ograniczać spożycie tłuszczy, które powodują tycie.

Przy układaniu diety nie powinniśmy się jednak kierować swoimi odczuciami, lecz wiedzą medyczną. Jak potwierdzają badania, mechanizm ketozy może rzeczywiście przyczynić się do znacznego spadku wagi.

Mam już pewne doświadczenie z dietą keto, ale zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają, istotnym wsparciem mogą być tabletki Keto Actives.

Postanowiłam je przetestować i podzielić się swoją opinią.

Co to jest Keto Actives?

Keto Actives jest reklamowany jako suplementem diety, który dzięki innowacyjnemu składowi umożliwia przyspieszenie procesu odchudzania.

Sekret jego działania opiera się na wprowadzenie organizmu w stan ketozy, czyli sytuacji w której nasz organizm pozyskuje energię z tkanki tłuszczowej, a nie z glukozy

Oficjalna strona dystrybutora Keto Actives w Polsce – www.ketoactives.pl

Regularne przyjmowanie Keto Actives umożliwia również zredukowanie napadów kompulsywnego jedzenia, co wpływa na zaprzestanie podjadania pomiędzy posiłkami. Jest to przełom dla osób, które nie potrafią ograniczyć ilości spożywanego jedzenia, w szczególności porcji przyjmowanych nieświadomie.

Suplement diety Keto Actives jest preparatem o bardzo dobrze przemyślanym składzie. Występuje w formie tabletek o działaniu odchudzającym. Stanowi połączenie dokładnie wyselekcjonowanych substancji, które posiadają uzasadnione naukowo działanie.

KETO Actives + Dieta KETO

Na początku warto wyjaśnić dokładniej, czym w ogóle jest dieta ketogeniczna, gdyż nie dla wszystkich musi to być jasne. Wokół tematu narosło bardzo wiele wątpliwości i nieporozumień. To sposób odżywiania, który wymaga w wielu przypadkach całkowitej zmiany myślenia o dietetyce: spożywaniu znacznej ilości tłuszczy i ograniczeniu węglowodanów. Aby jednak przyniosła oczekiwane rezultaty, konieczne jest utrzymanie odpowiedniego bilansu spożywanych składników pokarmowych.

Dieta ketogeniczna zalecana jest nie tylko osobom odchudzającym się, ale i przy niektórych chorobach – na przykład padaczce lekoopornej u dzieci. Zawsze jednak powinniśmy przeprowadzać ją po konsultacji i pod kontrolą lekarza – aby mieć pewność, że nie występują żadne przeciwwskazania i że nie popełniamy poważnych błędów, które mogą odbić się na naszym stanie zdrowia.

Założenia diety ketogenicznej

W standardowej diecie zaleca się spożywanie około 50% węglowodanów, 35% tłuszczy, a 15% białka. Większość z nas komponując jadłospis, komponując  codzienne posiłki, dąży do podobnych proporcji.

W przypadku diety ketogenicznej te proporcje są odwrócone.

Aż 80-90% zapotrzebowania na energię pokrywają tłuszcze, a pozostałe 10-20% stanowią węglowodany i białka. To oznacza, że należy spożywać jedynie tyle węglowodanów, ile zawartych jest w warzywach.

U przeciętnego człowieka to właśnie węglowodany stanowią główne źródło energii. Dieta ketogeniczna nie dostarcza wystarczającej ilości energii, dlatego też dochodzi do ketozy, czyli rozpadu tłuszczów.

Organizm poszukując źródeł energii zaczyna spalać nagromadzoną tkankę tłuszczową. Z tego powodu spadek wagi może być nawet większy, niż ma to miejsce w przypadku standardowej diety odchudzającej.

Tabletki Keto Actives – suplement diety na odchudzanie

W praktyce jednak bardzo wiele osób ma problem z tym, by uruchomić w swoim organizmie mechanizm ketozy. Niemal całkowita rezygnacja z węglowodanów i zmiana nawyków żywieniowych nie jest prosta.

Wiele osób ma problem z utrzymaniem właściwego bilansu, węglowodany zamienia na białka, które w nadmiarze przekształcają się w glukozę – to także uniemożliwia doprowadzenie do ketozy. Z tego powodu dobrym rozwiązaniem może być sięgnięcie po małe wsparcie w postaci naturalnego suplementu diety.

Jeszcze do niedawna osoby na diecie ketogenicznej nie miały zbyt dużego wyboru, gdyż wszelkiego rodzaju „spalacze tłuszczu” i specyfiki obniżające apetyt oferowane były z myślą o osobach na standardowej diecie odchudzającej. Z tego powodu bardzo zaciekawiły mnie tabletki Keto Actives, które zdecydowanie wyróżniają się na rynku. Postanowiłam je wypróbować podczas diety ketogenicznej połączonej z aktywnością fizyczną (regularnie lekka gimnastyka).

Jak tabletki Keto Actives pomagają podczas diety ketogenicznej?

Producenci preparatu Keto Actives zapewniają, że usprawnia on metabolizm tłuszczów, zmuszając organizm do sięgnięcia po nagromadzone wcześniej ich zapasy i szybszego ich spalania. Dzięki temu możliwe jest zapobiegnięcie odkładaniu także nowej podskórnej tkanki tłuszczowej.

Jednocześnie tabletki Keto Actives mają wpływać na zmniejszenie apetytu, dzięki czemu będziemy w stanie zrezygnować z objadania się, sięgania po przekąski między posiłkami i przyjmować mniejszą niż dotychczas liczbę kalorii.

Środek odpowiedni jest dla osób w każdym wieku, bez względu na masę ciała, tryb życia i dotychczasowe doświadczenia z odchudzaniem. Mogą sięgać po niego bez obaw o bezpieczeństwo osoby stosujące różne diety – nawet długotrwała suplementacja nie powinna wywołać żadnych skutków ubocznych. Najlepsze efekty daje jednak stosowanie  tabletek Keto Actives przy diecie ketogenicznej. To dieta, która w pierwszym okresie stosowania może mieć różne nieprzyjemne konsekwencje, takie jak ból głowy czy osłabienie organizmu. Preparat Keto Actives został zaprojektowany tak, by ułatwić przebrnięcie przez tę fazę i spotęgować efekty diety.

Keto Actives – sposób działania

Skuteczność działania Keto Actives wynika z wielopoziomowego działania na organizm. Do jego najczęściej występujących właściwości można zaliczyć:

 • przyspieszenie tempa metabolizmu tłuszczów, przy jednoczesnym ukierunkowaniu organizmu do sięgania po wcześniej zmagazynowaną tkankę tłuszczową;
 • wyhamowanie procesów odkładania się nowej tkanki tłuszczowej;
 • ograniczenie ilości spożywanych kalorii poprzez zredukowanie apetytu, wyeliminowanie potrzeby podjadania pomiędzy posiłkami oraz zapobieganie przejadaniu,
 • przyrost energii,
 • ułatwienie utrzymania właściwego poziomu glukozy i cholesterolu.

Jak wspomniałam, Keto Actives jest w szczególności polecany dla osób na diecie ketogenicznej, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosowały go osoby, które nie zamierzają zmienić swoich nawyków żywieniowych oraz włączyć do planu dnia dodatkową aktywność fizyczną. Na jego skuteczność nie wpływają: wskaźnik BMI, sposób odżywiania i styl życia. Kompozycja zawartych w Keto Actives składników umożliwia samoczynne pobudzenie organizmu do redukowania tkanki tłuszczowej. Dodatkowym atutem tego suplementu jest brak występowania skutków ubocznych nawet przy długotrwałym przyjmowaniu.

Skład suplementu Keto Actives

Recenzując dla was na moim blogu produkty i suplementy, zawsze zwracam uwagę na ich skład. Poszukuję preparatów w pełni naturalnych, nie lubię niepotrzebnie obciążać organizmu sztucznymi chemicznymi pigułkami. Tabletki Keto Actives pod tym względem wypadają bardzo dobrze: zawiera wyłącznie naturalne ekstrakty i substancje pochodzenia roślinnego o najwyższej jakości. Poniżej zamieszczam pełny skład

W skład Keto Actives wchodzi:

 1. Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej ForsLean Ⓡ. Forskolina poprawia metabolizm tłuszczów, pomaga także w zmniejszeniu ilość tkanki tłuszczowej i utrzymaniu beztłuszczowej masy ciała. Forskolina ma także wpływ na większą termogenezę po posiłkową.
 2. ClarinolⓇ sprężony kwas linolowy (CLA) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesteroli we krwi. CLA przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
 3. Kofeina bezwodna dodaje energii, zwiększa wytrzymałość na treningu, w dodatku hamuje apetyt i podnosi spontaniczną aktywność. Dodatkowo, kofeina w nieznacznym stopniu również ma wpływ na podniesienie temperatury ciała a co za tym idzie nasila wydatkowanie energii.
 4. Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego ma korzystny wpływ wydzielanie soków trawiennych i poprawę przyswajania składników pokarmowych
 5. Ekstrakt z owoców papryki rocznej wspomaga kontrolę wagi, wpływa także na poprawę pracy jelit i lepsze trawienie
 6. Chrom pomaga utrzymać prawidłowe stężenie glukozy we krwi co ma szczególne znaczenie na diecie ketogenicznej (dieta ketogeniczna to dieta wysokotłuszczowa). Chrom ułatwia osiągnięcie ketozy (pozyskiwanie energii z tkanki tłuszczowej a nie glukozy).
 7. Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy wspiera metabolizm tłuszczów (lipidów)oraz korzystnie działa na układ pokarmowy. Poprawia krążenie, wzmacnia odporność!

Na tle innych suplementów diety dostępnych na rynku, Keto Actives, wyróżnia się swoim niespotykanym składem. Stanowi połączenie aż 7 cennych składników pochodzenia naturalnego, które posiadają uzasadnione działanie umożliwiające utratę zbędnych kilogramów. Każdy jest powszechnie znany i charakteryzuje się posiadaniem szeregiem właściwości. Skomponowanie suplementu na ich podstawie pozwoliło na stworzenie suplementu diety, który umożliwia szybszą utratę kilogramów przez wejście i utrzymanie organizmu w stanie ketozy.

Zobacz również: Składniki aktywne w tabletkach na odchudzanie

Skutki uboczne przyjmowania Keto Actives

W ulotce produktu, producent wskazuje, że nie występują skutki uboczne stosowania Keto Actives. Wskazuje, że jest on w pełni bezpieczny. Należy jednak posiadać na uwadze, że odnosi się to do dziennej dawki rekomendowanej przez producenta.

Ze względów bezpieczeństwa, Keto Actives nie powinien być stosowany przez osoby, u których występuje nietolerancja na jakikolwiek składnik suplementu. Ponadto, z przyjmowania Keto Actives powinny zrezygnować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Jak dawkować Keto Actives?

Zgodnie z zaleceniem producenta suplementu, Keto Actives należy przyjmować raz dziennie po dwie tabletki. Niezwykle ważne jest, aby tabletki popić duża ilością wody, wynoszącą około 300 ml. W opakowaniu znajduje się 60 tabletek, które pozwalają na przeprowadzenie miesięcznej kuracji.

W żadnym wypadku nie należy zwiększać ilości dziennego spożycia tabletek suplementu Keto Actives.

Ile kosztuje Keto Actives?

Jedno opakowanie suplementu Keto Actives kosztuje 169 zł. W jego skład wchodzi 60 tabletek, które wystarczają na 30-dniową kurację odchudzającą. Dokonując zakupu na stronie producenta, można skorzystać ze specjalnej promocji, która znacząco obniża cenę jednostkową opakowania Keto Actives.

 

 • W pakiecie standard, kupując jednorazowo 2 opakowania, trzecie otrzymuje się w prezencie. W konsekwencji, jedno opakowanie tabletek Keto Actives kosztuje 112,66 zł.
 • Pakiet optymalny umożliwia zakup aż 6 opakowań w cenie 3. Wówczas cena opakowania wynosi zaledwie 84,50 zł.

 

Gdzie można kupić Keto Actives?

Keto Actives jest suplementem, który nie jest dostępny w sprzedaży w aptekach i sklepach stacjonarnych. Jego zakupu można dokonać wyłącznie na oficjalnej stronie producenta, gdzie z pewnością można nabyć oryginalny i pełnowartościowy produkt. Co więcej, możliwe jest otrzymanie zwrotu pieniędzy, jeżeli kupiony produkt nie spełni oczekiwań konsumenta.

Oficjalna strona producenta: Keto Actives PL

Rosnąca popularność suplementu doprowadza do tworzenia preparatów, które bazują na tej marce. Oferowane są zazwyczaj w niższych cenach, jednak ich skuteczność nie jest nawet porównywalna do Keto Actives.

Keto Actives – efekty

Pierwsze rezultaty wynikające z regularnego spożywania Keto Actives dostrzegalne są po upływie kilku tygodni. Skutki przyjmowania preparatu odczuwalne są po o wiele krótszym czasie. Już po kilku dniach dochodzi do zmniejszenia apetytu i zwiększonej ilości posiadanej energii. Każdy organizm potrzebuje określonej ilości czasu, która pozwoli na zredukowanie tkanki tłuszczowej, dlatego tak ważne jest, aby przyjmowanie Keto Actives nie miało sporadycznego charakteru. Po upływie 30 dni dostrzegalne są zmiany w sylwetce, jednak kontynuowanie kuracji pozwala na ich pogłębienie i utrzymanie.

Co myślę o Keto Actives?

Na rynku można zetknąć się z wieloma suplementami diety przeznaczonymi do wspomagania odchudzania. Jako dietetyk oraz osoba, która sama zmagała się ze zbędną tkanką tłuszczową, zależy mi na tym, aby polecać klientom bezpieczne preparaty o działaniu aktywnym. Choć na pierwszy rzut oka Keto Actives wydał mi się suplementem jak każdy inny, jego skład i działanie jest naprawdę imponujące. Z uwagi na to, że pomógł mi podczas redukcji niechcianych kilogramów, z przyjemnością polecam go dziś swoim klientom.

Należy w tym miejscu podkreślić raz jeszcze zalety, jakie niesie za sobą stosowanie preparatu Keto Actives. Tabletki zostały stworzone z odpowiednio skomponowanych składników pochodzenia naturalnego. Oznacza to, iż ich zażywanie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych. Co więcej, brak produktów pochodzenia zwierzęcego stanowi argument dla osób na diecie wegetariańskiej i wegańskiej.

Choć produkt ten odpowiada bezpośrednio za przyspieszenie metabolizowania zbędnej tkanki tłuszczowej, warto stosować go wraz z dietą ketogeniczną. Spożywanie odpowiednich produktów, aktywność fizyczna kilka razy w tygodniu oraz stosowanie dodatkowej suplementacji to czynniki, które z pewnością wspomogą proces odchudzania.

Wśród wielu podobnych na rynku preparatów tego typu trudno jest znaleźć produkt o ciekawszym składzie, pełnym naturalnych związków aktywnych. Polecam więc przetestowanie tabletek Keto Active, które w bezpieczny i skuteczny sposób pomagają przejść organizmowi w stan ketozy.

Keto Actives – Opinie

Czy warto sięgnąć po tabletki Keto Actives?

Tabletki Keto Actives nie są cudownym lekiem, który sprawi, że w magiczny sposób, bez żadnego wysiłku zgubimy zbędne kilogramy. Taki środek po prostu nie istnieje, a jeżeli producent jakiegoś zapewnia was, że to możliwe, najprawdopodobniej mamy do czynienia z oszustwem. Tabletki Keto Actives to jednak bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które pracują nad swoim ciałem i chcą, by ich wysiłki przekładały się na jak najlepsze rezultaty.

To idealny produkt, jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie diety ketogenicznej i będą zmotywowane, by utrzymywać odpowiedni bilans składników pokarmowych. Z całą pewnością nie jest to dieta dla każdego, jednak jeśli nie ma przeciwwskazań, warto spróbować – w wielu przypadkach daje znacznie lepsze rezultaty niż „zwykła” dieta. Tabletki Keto Actives są tu znakomitym wsparciem, jednak nie ma złudzeń, że zwolnią nas z konieczności pilnowania tego, co jemy czy wykonywania choćby prostych aktywności fizycznych. Dodatkowym plusem, poza utratą kilogramów, jest dla mnie solidna dawka energii, co przekłada się na funkcjonowanie w każdej sferze aktywności.

 

 

Komentarze |7|

 • Stosowanie tego suplementu jest w szczególności polecane dla osób, które stosują dietę ketogeniczną. W początkowych etapach, kiedy ma miejsce dostosowanie się organizmu do przejścia w stan ketozy dochodzi do powstawania efektów ubocznych. Do najczęściej występujących można zaliczyć: ból głowy, osłabienie mięśni, zmęczenie. Stosowanie dodatkowej suplementacji umożliwia zmniejszenie odczuwania wyżej wymienionych symptomów, a faza przejściowa trwa o wiele krócej.

  odpowiedź

 • odpowiedź

 • Dieta ketogeniczna to szczególna forma sposobu odżywiania, która opiera się na spożywaniu tłuszczu. Zamiennie określana jest jako wysokotłuszczowa, ponieważ aż do 90% energii dostarczanej do organizmu pozyskiwana jest z tłuszczów. Głównym mitem, który odnosi się do diety ketogenicznej jest doprowadzenie do wzrostu masy ciała z uwagi na spożywanie tuczących tłuszczów. Nie jest to prawdą, ponieważ dieta keto uwalnia w organizmie mechanizmy, które sprawiają, że przyjmowane tłuszcze umożliwiają spalanie tkanki tłuszczowej.

  odpowiedź

 • odpowiedź

 • odpowiedź

 • Używam keto actives od prawie 2 miesięcy, 2x jedna tabletka dziennie i muszę przyznać, że na pewno mi pomogło w ograniczeniu jedzenia. Nie potrzebuje żadnych zbenych kalorii i nie mam ochoty na żadne niezdrowe przekąski

  odpowiedź

 • Świetny suplement dla osób chcących wejść w ketoze i ogólnie przy diecie ketogenicznej bardzo polecany

  odpowiedź

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>