Keto Actives – Czy pomoże zrzucić zbędne kilogramy?

Oficjalna strona dystrybutora Keto Actives w Polsce – www.ketoactives.pl

 

Kiedy opowiadam znajomym, że jestem na diecie ketogenicznej i tłumaczę jej założenia, wielu z nich puka się w głowę z niedowierzaniem.

Informacje, które przekazuję, kłócą się z ich intuicją – w końcu każdego z nas od dzieciństwa uczono, że należy ograniczać spożycie tłuszczy, które powodują tycie.

Przy układaniu diety nie powinniśmy się jednak kierować swoimi odczuciami, lecz wiedzą medyczną. Jak potwierdzają badania, mechanizm ketozy może rzeczywiście przyczynić się do znacznego spadku wagi.

Mam już pewne doświadczenie z dietą keto, ale zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają, istotnym wsparciem mogą być tabletki Keto Actives. Postanowiłam je przetestować i podzielić się swoją recenzją.

Co to jest Keto Actives?

Keto Actives jest reklamowany jako suplementem diety, który dzięki innowacyjnemu składowi umożliwia przyspieszenie procesu odchudzania.

Sekret jego działania opiera się na wprowadzenie organizmu w stan ketozy, czyli sytuacji w której nasz organizm pozyskuje energię z tkanki tłuszczowej, a nie z glukozy

Regularne przyjmowanie Keto Actives umożliwia również zredukowanie napadów kompulsywnego jedzenia, co wpływa na zaprzestanie podjadania pomiędzy posiłkami. Jest to przełom dla osób, które nie potrafią ograniczyć ilości spożywanego jedzenia, w szczególności porcji przyjmowanych nieświadomie.

Suplement diety Keto Actives jest preparatem o bardzo dobrze przemyślanym składzie. Występuje w formie tabletek o działaniu odchudzającym. Stanowi połączenie dokładnie wyselekcjonowanych substancji, które posiadają uzasadnione naukowo działanie.

KETO Actives + Dieta KETO

Na początku warto wyjaśnić dokładniej, czym w ogóle jest dieta ketogeniczna, gdyż nie dla wszystkich musi to być jasne. Wokół tematu narosło bardzo wiele wątpliwości i nieporozumień. To sposób odżywiania, który wymaga w wielu przypadkach całkowitej zmiany myślenia o dietetyce: spożywaniu znacznej ilości tłuszczy i ograniczeniu węglowodanów. Aby jednak przyniosła oczekiwane rezultaty, konieczne jest utrzymanie odpowiedniego bilansu spożywanych składników pokarmowych.

Dieta ketogeniczna zalecana jest nie tylko osobom odchudzającym się, ale i przy niektórych chorobach – na przykład padaczce lekoopornej u dzieci. Zawsze jednak powinniśmy przeprowadzać ją po konsultacji i pod kontrolą lekarza – aby mieć pewność, że nie występują żadne przeciwwskazania i że nie popełniamy poważnych błędów, które mogą odbić się na naszym stanie zdrowia.

Założenia diety ketogenicznej

W standardowej diecie zaleca się spożywanie około 50% węglowodanów, 35% tłuszczy, a 15% białka. Większość z nas komponując jadłospis, komponując  codzienne posiłki, dąży do podobnych proporcji.

W przypadku diety ketogenicznej te proporcje są odwrócone.

Aż 80-90% zapotrzebowania na energię pokrywają tłuszcze, a pozostałe 10-20% stanowią węglowodany i białka. To oznacza, że należy spożywać jedynie tyle węglowodanów, ile zawartych jest w warzywach.

U przeciętnego człowieka to właśnie węglowodany stanowią główne źródło energii. Dieta ketogeniczna nie dostarcza wystarczającej ilości energii, dlatego też dochodzi do ketozy, czyli rozpadu tłuszczów.

Organizm poszukując źródeł energii zaczyna spalać nagromadzoną tkankę tłuszczową. Z tego powodu spadek wagi może być nawet większy, niż ma to miejsce w przypadku standardowej diety odchudzającej.

Tabletki Keto Actives – suplement diety na odchudzanie

W praktyce jednak bardzo wiele osób ma problem z tym, by uruchomić w swoim organizmie mechanizm ketozy. Niemal całkowita rezygnacja z węglowodanów i zmiana nawyków żywieniowych nie jest prosta.

Wiele osób ma problem z utrzymaniem właściwego bilansu, węglowodany zamienia na białka, które w nadmiarze przekształcają się w glukozę – to także uniemożliwia doprowadzenie do ketozy. Z tego powodu dobrym rozwiązaniem może być sięgnięcie po małe wsparcie w postaci naturalnego suplementu diety.

Jeszcze do niedawna osoby na diecie ketogenicznej nie miały zbyt dużego wyboru, gdyż wszelkiego rodzaju “spalacze tłuszczu” i specyfiki obniżające apetyt oferowane były z myślą o osobach na standardowej diecie odchudzającej. Z tego powodu bardzo zaciekawiły mnie tabletki Keto Actives, które zdecydowanie wyróżniają się na rynku. Postanowiłam je wypróbować podczas diety ketogenicznej połączonej z aktywnością fizyczną (regularnie lekka gimnastyka).

Jak tabletki Keto Actives pomagają podczas diety ketogenicznej?

Producenci preparatu Keto Actives zapewniają, że usprawnia on metabolizm tłuszczów, zmuszając organizm do sięgnięcia po nagromadzone wcześniej ich zapasy i szybszego ich spalania. Dzięki temu możliwe jest zapobiegnięcie odkładaniu także nowej podskórnej tkanki tłuszczowej.

Jednocześnie tabletki Keto Actives mają wpływać na zmniejszenie apetytu, dzięki czemu będziemy w stanie zrezygnować z objadania się, sięgania po przekąski między posiłkami i przyjmować mniejszą niż dotychczas liczbę kalorii.

Środek odpowiedni jest dla osób w każdym wieku, bez względu na masę ciała, tryb życia i dotychczasowe doświadczenia z odchudzaniem. Mogą sięgać po niego bez obaw o bezpieczeństwo osoby stosujące różne diety – nawet długotrwała suplementacja nie powinna wywołać żadnych skutków ubocznych. Najlepsze efekty daje jednak stosowanie  tabletek Keto Actives przy diecie ketogenicznej. To dieta, która w pierwszym okresie stosowania może mieć różne nieprzyjemne konsekwencje, takie jak ból głowy czy osłabienie organizmu. Preparat Keto Actives został zaprojektowany tak, by ułatwić przebrnięcie przez tę fazę i spotęgować efekty diety.

Keto Actives – sposób działania

Skuteczność działania Keto Actives wynika z wielopoziomowego działania na organizm. Do jego najczęściej występujących właściwości można zaliczyć:

  • przyspieszenie tempa metabolizmu tłuszczów, przy jednoczesnym ukierunkowaniu organizmu do sięgania po wcześniej zmagazynowaną tkankę tłuszczową;
  • wyhamowanie procesów odkładania się nowej tkanki tłuszczowej;
  • ograniczenie ilości spożywanych kalorii poprzez zredukowanie apetytu, wyeliminowanie potrzeby podjadania pomiędzy posiłkami oraz zapobieganie przejadaniu,
  • przyrost energii,
  • ułatwienie utrzymania właściwego poziomu glukozy i cholesterolu.

Jak wspomniałam, Keto Actives jest w szczególności polecany dla osób na diecie ketogenicznej, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosowały go osoby, które nie zamierzają zmienić swoich nawyków żywieniowych oraz włączyć do planu dnia dodatkową aktywność fizyczną. Na jego skuteczność nie wpływają: wskaźnik BMI, sposób odżywiania i styl życia. Kompozycja zawartych w Keto Actives składników umożliwia samoczynne pobudzenie organizmu do redukowania tkanki tłuszczowej. Dodatkowym atutem tego suplementu jest brak występowania skutków ubocznych nawet przy długotrwałym przyjmowaniu.

Skład suplementu Keto Actives

Recenzując dla was na moim blogu produkty i suplementy, zawsze zwracam uwagę na ich skład. Poszukuję preparatów w pełni naturalnych, nie lubię niepotrzebnie obciążać organizmu sztucznymi chemicznymi pigułkami. Tabletki Keto Actives pod tym względem wypadają bardzo dobrze: zawiera wyłącznie naturalne ekstrakty i substancje pochodzenia roślinnego o najwyższej jakości. Poniżej zamieszczam pełny skład

W skład Keto Actives wchodzi:

Ekstrakt z pokrzywy indyjskiejcharakteryzuje się posiadaniem działania termogennego, jednocześnie umożliwia aktywizowanie procesu lipozy, co pozwala na rozkład tłuszczu budującego komórki tłuszczowe. Liczne badania potwierdzają działanie ekstraktu z pokrzywy indyjskiej na przyspieszenie tempa metabolizmu.
CLA (sprężony kwas linolowy)swoją obecność w składzie Keto Actives zawdzięcza działaniu, które pozwala na lepszą gospodarkę energetyczną w organizmie. Przyjmowanie CLA przekłada się na stabilizowanie poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Jego działanie odchudzające opiera się również na wsparciu w utracie tkanki tłuszczowej bez wprowadzania dodatkowej aktywności fizycznej bądź zmiany sposobu odżywiania.
Kofeina bezwodnauznana jest za silny stymulant o działaniu pobudzającym i dodającym energii. Kofeina przysparza organizmowi większą wytrzymałość, co podnosi kondycję zarówno psychiczną jak i fizyczną. Równolegle, doprowadza do skrócenia czasu regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym.
Ekstrakt z papryczki rocznejcechuje się działaniem, które umożliwia zapewnienie żołądkowi dodatkowej ochrony przy jednoczesnym udoskonaleniu przebiegu procesów trawiennych. Dostarcza do organizmu minerały i witaminy, które pozwalają na poprawienie stanu zdrowia.
Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczystymulant dodający energii. Przy jego stosowaniu można polepszyć uzyskiwane wyniki treningów, także siłowych. W składzie skórki z gorzkiej pomarańczy znajduje się synefryna, która działa w sposób zbliżony do efedryny, ale nie powoduje występowania skutków ubocznych. Kolejnym aspektem ważnym w okresie odchudzania, jest wpływ ekstraktu z owoców gorzkiej pomarańczy na redukowanie uczucia głodu wraz ze zwiększeniem tempa przemiany materii.
Ashwagandhastanowi ekstrakt z korzenia żeń-szenia indyjskiego, który zakwalifikowany jest jako adaptogen. Jego działanie opiera się na redukowaniu poziomu stresu poprzez kojenie skołatanych nerwów. Równocześnie do sposobów jego oddziaływania można zaliczyć również zwiększanie ilości energii i rozbijanie struktury komórek tłuszczowych.
Chromjeden z najistotniejszych pierwiastków w procesie odchudzania. Odpowiedzialny jest utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi, co pozwala na zmniejszenie apetytu, w szczególności na słodkie i kaloryczne przysmaki.
ŹródłoStrona producenta Keto Actives PL [dostęp 28.10.2020]

Na tle innych suplementów diety dostępnych na rynku, Keto Actives, wyróżnia się swoim niespotykanym składem. Stanowi połączenie aż 7 cennych składników pochodzenia naturalnego, które posiadają uzasadnione działanie umożliwiające utratę zbędnych kilogramów. Każdy jest powszechnie znany i charakteryzuje się posiadaniem szeregiem właściwości. Skomponowanie suplementu na ich podstawie pozwoliło na stworzenie suplementu diety, który umożliwia szybszą utratę kilogramów przez wejście i utrzymanie organizmu w stanie ketozy.

Skutki uboczne przyjmowania Keto Actives

W ulotce produktu, producent wskazuje, że nie występują skutki uboczne stosowania Keto Actives. Wskazuje, że jest on w pełni bezpieczny. Należy jednak posiadać na uwadze, że odnosi się to do dziennej dawki rekomendowanej przez producenta.

Ze względów bezpieczeństwa, Keto Actives nie powinien być stosowany przez osoby, u których występuje nietolerancja na jakikolwiek składnik suplementu. Ponadto, z przyjmowania Keto Actives powinny zrezygnować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Jak dawkować Keto Actives?

Zgodnie z zaleceniem producenta suplementu, Keto Actives należy przyjmować raz dziennie po dwie tabletki. Niezwykle ważne jest, aby tabletki popić duża ilością wody, wynoszącą około 300 ml. W opakowaniu znajduje się 60 tabletek, które pozwalają na przeprowadzenie miesięcznej kuracji.

W żadnym wypadku nie należy zwiększać ilości dziennego spożycia tabletek suplementu Keto Actives.

Ile kosztuje Keto Actives?

Jedno opakowanie suplementu Keto Actives kosztuje 169 zł. W jego skład wchodzi 60 tabletek, które wystarczają na 30-dniową kurację odchudzającą. Dokonując zakupu na stronie producenta, można skorzystać ze specjalnej promocji, która znacząco obniża cenę jednostkową opakowania Keto Actives.

 

  • W pakiecie standard, kupując jednorazowo 2 opakowania, trzecie otrzymuje się w prezencie. W konsekwencji, jedno opakowanie tabletek Keto Actives kosztuje 112,66 zł.
  • Pakiet optymalny umożliwia zakup aż 6 opakowań w cenie 3. Wówczas cena opakowania wynosi zaledwie 84,50 zł.

Gdzie można kupić Keto Actives?

Keto Actives jest suplementem, który nie jest dostępny w sprzedaży w aptekach i sklepach stacjonarnych. Jego zakupu można dokonać wyłącznie na oficjalnej stronie producenta, gdzie z pewnością można nabyć oryginalny i pełnowartościowy produkt. Co więcej, możliwe jest otrzymanie zwrotu pieniędzy, jeżeli kupiony produkt nie spełni oczekiwań konsumenta.

Oficjalna strona producenta: Keto Actives PL

Rosnąca popularność suplementu doprowadza do tworzenia preparatów, które bazują na tej marce. Oferowane są zazwyczaj w niższych cenach, jednak ich skuteczność nie jest nawet porównywalna do Keto Actives.

Keto Actives – efekty

Pierwsze rezultaty wynikające z regularnego spożywania Keto Actives dostrzegalne są po upływie kilku tygodni. Skutki przyjmowania preparatu odczuwalne są po o wiele krótszym czasie. Już po kilku dniach dochodzi do zmniejszenia apetytu i zwiększonej ilości posiadanej energii. Każdy organizm potrzebuje określonej ilości czasu, która pozwoli na zredukowanie tkanki tłuszczowej, dlatego tak ważne jest, aby przyjmowanie Keto Actives nie miało sporadycznego charakteru. Po upływie 30 dni dostrzegalne są zmiany w sylwetce, jednak kontynuowanie kuracji pozwala na ich pogłębienie i utrzymanie.

Co myślę o Keto Actives?

Na rynku można zetknąć się z wieloma suplementami diety przeznaczonymi do wspomagania odchudzania. Jako dietetyk oraz osoba, która sama zmagała się ze zbędną tkanką tłuszczową, zależy mi na tym, aby polecać klientom bezpieczne preparaty o działaniu aktywnym. Choć na pierwszy rzut oka Keto Actives wydał mi się suplementem jak każdy inny, jego skład i działanie jest naprawdę imponujące. Z uwagi na to, że pomógł mi podczas redukcji niechcianych kilogramów, z przyjemnością polecam go dziś swoim klientom.

Należy w tym miejscu podkreślić raz jeszcze zalety, jakie niesie za sobą stosowanie preparatu Keto Actives. Tabletki zostały stworzone z odpowiednio skomponowanych składników pochodzenia naturalnego. Oznacza to, iż ich zażywanie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych. Co więcej, brak produktów pochodzenia zwierzęcego stanowi argument dla osób na diecie wegetariańskiej i wegańskiej.

Choć produkt ten odpowiada bezpośrednio za przyspieszenie metabolizowania zbędnej tkanki tłuszczowej, warto stosować go wraz z dietą ketogeniczną. Spożywanie odpowiednich produktów, aktywność fizyczna kilka razy w tygodniu oraz stosowanie dodatkowej suplementacji to czynniki, które z pewnością wspomogą proces odchudzania.

Wśród wielu podobnych na rynku preparatów tego typu trudno jest znaleźć produkt o ciekawszym składzie, pełnym naturalnych związków aktywnych. Polecam więc przetestowanie tabletek Keto Active, które w bezpieczny i skuteczny sposób pomagają przejść organizmowi w stan ketozy.

Keto Actives – Opinie

Czy warto sięgnąć po tabletki Keto Actives?

Tabletki Keto Actives nie są cudownym lekiem, który sprawi, że w magiczny sposób, bez żadnego wysiłku zgubimy zbędne kilogramy. Taki środek po prostu nie istnieje, a jeżeli producent jakiegoś zapewnia was, że to możliwe, najprawdopodobniej mamy do czynienia z oszustwem. Tabletki Keto Actives to jednak bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które pracują nad swoim ciałem i chcą, by ich wysiłki przekładały się na jak najlepsze rezultaty.

To idealny produkt, jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie diety ketogenicznej i będą zmotywowane, by utrzymywać odpowiedni bilans składników pokarmowych. Z całą pewnością nie jest to dieta dla każdego, jednak jeśli nie ma przeciwwskazań, warto spróbować – w wielu przypadkach daje znacznie lepsze rezultaty niż “zwykła” dieta. Tabletki Keto Actives są tu znakomitym wsparciem, jednak nie ma złudzeń, że zwolnią nas z konieczności pilnowania tego, co jemy czy wykonywania choćby prostych aktywności fizycznych. Dodatkowym plusem, poza utratą kilogramów, jest dla mnie solidna dawka energii, co przekłada się na funkcjonowanie w każdej sferze aktywności.