Keto Actives – Czy pomoże zrzucić zbędne kilogramy?

Keto Actives jest suplementem diety, który dzięki innowacyjnemu składowi umożliwia przyspieszenie procesu odchudzania. Sekret jego działania opiera się na wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Ketoza to sytuacja, kiedy organizm pozyskuje energię z tkanki tłuszczowej, a nie z glukozy. Regularne przyjmowanie Keto Actives umożliwia zredukowanie napadów kompulsywnego jedzenia, co wpływa na zaprzestanie podjadania pomiędzy posiłkami. Jest to przełom dla osób, które nie potrafią ograniczyć ilości spożywanego jedzenia, w szczególności porcji przyjmowanych nieświadomie.

Co to jest Keto Actives?

Suplement diety Keto Actives jest preparatem o innowacyjnym składzie. Występuje w formie tabletek o działaniu odchudzającym. Stanowi połączenie dokładnie wyselekcjonowanych substancji, które posiadają uzasadnione naukowo działanie. Przyjmowanie tego suplementu diety jest w szczególności polecane dla osób, które rozpoczęły lub planują wdrożenie diety ketogenicznej.

Keto Actives – sposób działania

Skuteczność działania Keto Actives wynika z wielopoziomowego działania na organizm. Do jego najczęściej występujących właściwości można zaliczyć:

 • przyspieszenie tempa metabolizmu tłuszczów, przy jednoczesnym ukierunkowaniu organizmu do sięgania po wcześniej zmagazynowaną tkankę tłuszczową;
 • wyhamowanie procesów odkładania się nowej tkanki tłuszczowej;
 • ograniczenie ilości spożywanych kalorii poprzez zredukowanie apetytu, wyeliminowanie potrzeby podjadania pomiędzy posiłkami oraz zapobieganie przejadaniu,
 • przyrost energii,
 • ułatwienie utrzymania właściwego poziomu glukozy i cholesterolu.

Keto Actives jest w szczególności polecany dla osób na diecie ketogenicznej, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosowały go osoby, które nie zamierzają zmienić swoich nawyków żywieniowych oraz włączyć do planu dnia dodatkową aktywność fizyczną. Na jego skuteczność nie wpływają: wskaźnik BMI, sposób odżywiania i styl życia. Kompozycja zawartych w Keto Actives składników umożliwia samoczynne pobudzenie organizmu do redukowania tkanki tłuszczowej. Dodatkowym atutem tego suplementu jest brak występowania skutków ubocznych nawet przy długotrwałym przyjmowaniu.

Działanie Keto Actives

Najistotniejszą rolą suplementu diety Keto Actives jest umożliwienie utraty zbędnych kilogramów. Przeznaczony jest zarówno dla osób z nadwagą jak i otyłością. Dogłębnie opracowany skład suplementu umożliwia wielopoziomowe oddziaływanie na organizm, co przyspiesza proces odchudzania. W rezultacie przeznaczony jest niemal dla każdej osoby, która dąży do zredukowania swojej wagi.

Stosowanie suplementu Keto Actives jest w szczególności polecane dla osób, które stosują dietę ketogeniczną. W początkowych etapach, kiedy ma miejsce dostosowanie się organizmu do przejścia w stan ketozy dochodzi do powstawania efektów ubocznych. Do najczęściej występujących można zaliczyć: ból głowy, osłabienie mięśni, zmęczenie. Stosowanie Keto Actives umożliwia zmniejszenie odczuwania wyżej wymienionych symptomów, a faza przejściowa trwa o wiele krócej. W rezultacie dochodzi do szybszej utraty masy ciała. Keto Actives dostarcza do organizmu dodatkowych źródeł energii, które pozwalają na zwiększenie wytrzymałości fizycznej oraz uniknięcie uczucia zmęczenia.

Do największych zalet Keto Actives zaliczane jest redukowanie apetytu, co pozwala ograniczyć chęć na spożywanie ponadprogramowych przekąsek pomiędzy poszczególnymi posiłkami. Odnosi się to także do słodyczy, których spożywanie jest zabronione podczas diety ketogenicznej.

Skład suplementu Keto Actives

Na tle innych suplementów diety dostępnych na rynku, Keto Actives, wyróżnia się swoim niespotykanym składem. Stanowi połączenie aż 7 cennych składników pochodzenia naturalnego, które posiadają uzasadnione działanie umożliwiające utratę zbędnych kilogramów. Każdy jest powszechnie znany i charakteryzuje się posiadaniem szeregiem właściwości. Skomponowanie suplementu na ich podstawie pozwoliło na stworzenie suplementu diety, który umożliwia utratę kilogramów bez żadnego wysiłku.

W skład Keto Actives wchodzi:

 • Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej – charakteryzuje się posiadaniem działania termogennego, jednocześnie umożliwia aktywizowanie procesu lipozy, co pozwala na rozkład tłuszczu budującego komórki tłuszczowe. Liczne badania potwierdzają działanie ekstraktu z pokrzywy indyjskiej na przyspieszenie tempa metabolizmu.
 • CLA (sprężony kwas linolowy) – swoją obecność w składzie Keto Actives zawdzięcza działaniu, które pozwala na lepszą gospodarkę energetyczną w organizmie. Przyjmowanie CLA przekłada się na stabilizowanie poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Jego działanie odchudzające opiera się również na wsparciu w utracie tkanki tłuszczowej bez wprowadzania dodatkowej aktywności fizycznej bądź zmiany sposobu odżywiania.
 • Kofeina bezwodna – uznana jest za silny stymulant o działaniu pobudzającym i dodającym energii. Kofeina przysparza organizmowi większą wytrzymałość, co podnosi kondycję zarówno psychiczną jak i fizyczną. Równolegle, doprowadza do skrócenia czasu regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym.
 • Ekstrakt z papryczki rocznej – cechuje się działaniem, które umożliwia zapewnienie żołądkowi dodatkowej ochrony przy jednoczesnym udoskonaleniu przebiegu procesów trawiennych. Dostarcza do organizmu minerały i witaminy, które pozwalają na poprawienie stanu zdrowia.
 • Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy – stymulant dodający energii. Przy jego stosowaniu można polepszyć uzyskiwane wyniki treningów, także siłowych. W składzie skórki z gorzkiej pomarańczy znajduje się synefryna, która działa w sposób zbliżony do efedryny, ale nie powoduje występowania skutków ubocznych. Kolejnym aspektem ważnym w okresie odchudzania, jest wpływ ekstraktu z owoców gorzkiej pomarańczy na redukowanie uczucia głodu wraz ze zwiększeniem tempa przemiany materii.
 • Ashwagandha – stanowi ekstrakt z korzenia żeń-szenia indyjskiego, który zakwalifikowany jest jako adaptogen. Jego działanie opiera się na redukowaniu poziomu stresu poprzez kojenie skołatanych nerwów. Równocześnie do sposobów jego oddziaływania można zaliczyć również zwiększanie ilości energii i rozbijanie struktury komórek tłuszczowych.
 • Chrom – jeden z najistotniejszych pierwiastków w procesie odchudzania. Odpowiedzialny jest utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi, co pozwala na zmniejszenie apetytu, w szczególności na słodkie i kaloryczne przysmaki.

Skutki uboczne przyjmowania Keto Actives

W ulotce produktu, producent wskazuje, że nie występują skutki uboczne stosowania Keto Actives. Wskazuje, że jest on w pełni bezpieczny. Należy jednak posiadać na uwadze, że odnosi się to do dziennej dawki rekomendowanej przez producenta.

Ze względów bezpieczeństwa, Keto Actives nie powinien być stosowany przez osoby, u których występuje nietolerancja na jakikolwiek składnik suplementu. Ponadto, z przyjmowania Keto Actives powinny zrezygnować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Jak dawkować Keto Actives?

Zgodnie z zaleceniem producenta suplementu, Keto Actives należy przyjmować raz dziennie po dwie tabletki. Niezwykle ważne jest, aby tabletki popić duża ilością wody, wynoszącą około 300 ml. W opakowaniu znajduje się 60 tabletek, które pozwalają na przeprowadzenie miesięcznej kuracji.

W żadnym wypadku nie należy zwiększać ilości dziennego spożycia tabletek suplementu Keto Actives.

Ile kosztuje Keto Actives?

Jedno opakowanie suplementu Keto Actives kosztuje 169 zł. W jego skład wchodzi 60 tabletek, które wystarczają na 30-dniową kurację odchudzającą. Dokonując zakupu na stronie producenta, można skorzystać ze specjalnej promocji, która znacząco obniża cenę jednostkową opakowania Keto Actives.

W pakiecie standard, kupując jednorazowo 2 opakowania, trzecie otrzymuje się w prezencie. W konsekwencji, jedno opakowanie tabletek Keto Actives kosztuje 112,66 zł.

Pakiet optymalny umożliwia zakup aż 6 opakowań w cenie 3. Wówczas cena opakowania wynosi zaledwie 84,50 zł.

Gdzie można kupić Keto Actives?

Keto Actives jest suplementem, który nie jest dostępny w sprzedaży w aptekach i sklepach stacjonarnych. Jego zakupu można dokonać wyłącznie na oficjalnej stronie producenta, gdzie z pewnością można nabyć oryginalny i pełnowartościowy produkt. Co więcej, możliwe jest otrzymanie zwrotu pieniędzy, jeżeli kupiony produkt nie spełni oczekiwań konsumenta.

Rosnąca popularność suplementu doprowadza do tworzenia preparatów, które bazują na tej marce. Oferowane są zazwyczaj w niższych cenach, jednak ich skuteczność nie jest nawet porównywalna do Keto Actives.

Keto Actives – efekty

Pierwsze rezultaty wynikające z regularnego spożywania Keto Actives dostrzegalne są po upływie kilku tygodni. Skutki przyjmowania preparatu odczuwalne są po o wiele krótszym czasie. Już po kilku dniach dochodzi do zmniejszenia apetytu i zwiększonej ilości posiadanej energii. Każdy organizm potrzebuje określonej ilości czasu, która pozwoli na zredukowanie tkanki tłuszczowej, dlatego tak ważne jest, aby przyjmowanie Keto Actives nie miało sporadycznego charakteru. Po upływie 30 dni dostrzegalne są zmiany w sylwetce, jednak kontynuowanie kuracji pozwala na ich pogłębienie i utrzymanie.

Keto Actives – opinie

Po Internecie krąży niezliczona ilość opinii na temat danych suplementów diety. Bardzo często dochodzi do ich publikowania z uwagi na osiągane korzyści majątkowe. Przedstawione poniżej opinie o Keto Actives są rezultatem stosowania preparatu przez dłuższy czas.

Anna, 31 lat:

Minęło 2,5 roku od urodzenia dziecka, kiedy stwierdziłam, że na 3 urodziny mojej córki zrzucę balast zgromadzony przez czas ciąży i dodatkowo spotęgowany przez życie w biegu pomiędzy pracą a domem. Pierwsze próby opierały się na ćwiczeniach w połączeniu z dietą, z której nie jestem teraz dumna. Sposoby żywienia zmieniały się wraz z moją motywacją. Największym problemem były słodycze, które mogłam jeść zawsze i wszędzie. Dwumiesięczna walka o lepszą sylwetkę zakończyła się fiaskiem. Nie przybyły nowe kilogramy, ale także nie ubyły. Dokonując researchu w Internecie natknęłam się na Keto Actives. W pierwszej kolejności podeszłam do tego sceptycznie, jednak przez kilka dni nie potrafiłam myśleć o innych sposobach odchudzania. Postanowiłam, że zaryzykuje. Zamówiłam dwa opakowania, a jedno dostałam gratis. Całość wystarczyła mi na trzy miesiące. Trzy miesiące, które odmieniły nie tylko moje ciało, ale także duszę. Zaczęłam inaczej siebie spostrzegać. Byłam lżejsza o 10 kg, ale także miałam o wiele więcej energii niż po podwójnym espresso. Czy polecam Keto Active? Tak, oczywiście, że tak. To szybki sposób na utratę dodatkowych kilogramów. W moim przypadku odbyło się to bez diety i ćwiczeń.

Marysia, 42 lata:

Moja przygoda z Keto Actives rozpoczęła się w momencie, kiedy siostra zaproponowała wspólne złożenie zamówienia. Taki układ był o wiele bardziej ekonomiczny. Z pewnością to zachęciło mnie do przeprowadzenia kolejnej próby odchudzania. Po przyjściu zamówienia, nie przeczuwałam, że ten suplement diety może cokolwiek zmienić. Podejmowałam już wcześniej próby odchudzania z wykorzystaniem tabletek. Żadna z nich nie zakończyła się powodzeniem, bo wybierałam wyłącznie specyfiki z niższej półki cenowej. Ten jeden raz zaszalałam i… Po tygodniu stosowania dostrzegłam o wiele mniejszy apetyt, nie musiałam już szukać słodyczy po obiedzie. Zmiany nadchodziły stopniowo. Po 1,5 miesiąca moje ciało się zmieniło. Ulubione spodnie dżinsowe były za duże. Na zakupach okazało się, że aż o jeden rozmiar. Jeden rozmiar mniej w takich krótkim czasie to była dla mnie abstrakcja, a jednak! Teraz wiem, że to był ten moment, kiedy uświadomiłam sobie, że moje ciało przy odpowiednich czynnikach może o wiele więcej.

Magda, 27 lat:

Od kiedy sama przygotowywałam sobie posiłki, interesowałam się spożywanym jedzeniem. Z nieskrywaną ciekawością pochłaniałam kolejne informacje o nowych dietach. Kiedyś, całkowitym przypadkiem usłyszałam o diecie ketogennej. Wówczas postanowiłam zagłębić się w tym temacie. Zmiany w organizmie zachęciły mnie do wypróbowania nowego sposobu odżywiania. Pierwsze podejście nie mogę zaliczyć do udanych, skutki uboczne, które zaczęły się nasilać w pierwszych dniach, skutecznie mnie zniechęciły. Po latach, na portalu społecznościowym dostrzegłam przelotnie informacje o Keto Actives. W wolnej chwili zapoznałam się z tym preparatem. Stwierdziłam, że spróbuje połączyć go z dietą ketogeniczną. Sam specyfik sprawił, że przestałam odczuwać skutki, które towarzyszyły mi przy pierwszej próbie. Przez cały czas miałam dobre samopoczucie i mnóstwo energii. Mogę stwierdzić, że było jej o wiele więcej. Nawet nie zauważyłam, że nie mam apetytu na niezdrowe przekąski, dopiero uświadomił mi to mój narzeczony. Jeden miesiąc stosowania Keto Actives pozwolił mi utracić aż 4 kg, dlatego ja mogę go polecić innym osobom.

Keto Actives + Dieta Keto

Dieta ketogeniczna to szczególna forma sposobu odżywiania, która opiera się na spożywaniu tłuszczu. Zamiennie określana jest jako wysokotłuszczowa, ponieważ aż 80 do nawet 90% energii dostarczanej do organizmu pozyskiwana jest z tłuszczów.

Głównym mitem, który odnosi się do diety ketogenicznej jest doprowadzenie do wzrostu masy ciała z uwagi na spożywanie tuczących tłuszczów. Nie jest to prawdą, ponieważ dieta keto uwalnia w organizmie mechanizmy, które sprawiają, że przyjmowane tłuszcze umożliwiają spalanie tkanki tłuszczowej.

Podstawy diety ketogenicznej

Do nadrzędnego założenia diety ketogenicznej zaliczane jest spożywanie wyłącznie posiłków wysokotłuszczowych. W każdym posiłku powinno znajdować się od 80 do 90% tłuszczu, a pozostała część powinna być skomponowana z białek i węglowodanów.

Wdrożenie takiego schematu odżywiania sprawia, że organizm może przejść w stan ketozy, kiedy wątroba zaczyna wytwarzać i wydzielać ketony. Stanowią one wówczas źródło energii dla całego ciała i umożliwiają utrzymanie prawidłowej pracy mózgu.

Ciała ketonowego pełnią w organizmie rolę podtrzymującą wszystkie funkcje życiowe przy jednoczesnym wspomaganiu w utracie wagi. Ten pogląd jest podzielany przez dietetyków i trenerów, którzy w diecie ketogenicznej upatrują najbardziej skutecznego sposobu na szybką utratę masy ciała.

Zasadniczą różnicą pomiędzy dietą ketogeniczną a zbilansowaną dietą jest rodzaj energii wytwarzanej przez organizm. Dieta ketogeniczna charakteryzuje się zmobilizowaniem ludzkiego ciała do wytwarzania ketonów, z kolei zbilansowana dieta bazuje na glukozie. Ta rozbieżność posiada ogromne przełożenie na tempo utraty wagi, przemawiając na korzyść ketogennej.

Posiłki przy diecie keto

W diecie ketogenicznej obowiązuje wcześniej wspomniany schemat, który zakłada, że 80-90% każdego posiłku powinno być złożone z tłuszczy. Mogą mieć one pochodzenie zarówno zwierzęce jak i roślinne. Doskonałym wyborem jest awokado, oliwa z oliwek, olej rzepakowy, olej kokosowy. Polecane jest każde spożywanie masła, smalcu gęsiego, tłustego mięsa, ryb z dużą zawartością tłuszczu i owoców morza. Podstawowym składnikiem diety ketogenicznej są także jajka.

Pozostała zawartość posiłku powinna opierać się na węglowodanach i białkach. Węglowodany powinny być pozyskiwane wyłącznie z warzyw, w szczególności zielonych, do których zaliczamy: seler naciowy, jarmuż, sałatę, kapustę, szpinak, natkę pietruszki i brokuły. Dodatkowo można urozmaicić posiłki o cukinię, ogórki, fasolkę szparagową.

Na czas trwania diety, zalecana jest rezygnacja z warzyw, które stanowią główne źródło węglowodanów, tj.: ziemniaki, buraki i marchew. Jednocześnie należy mieć na uwadze unikanie posiłków, w których składnik stanowią: kasze, ryże, makarony. Ponad wszelką wątpliwość niedopuszczalne jest spożywanie chleba, słodyczy i dosładzanych napoi oraz alkoholu.