Recenzja SFD FAT BURNER – spalacz tłuszczu

Bardzo szybki tryb życia skutkuje brakiem czasu na zadbanie o swoje zdrowie. Mianowicie o dobrze zbilansowaną dietę bogatą w witaminy i minerały, która sprawi iż Twoje samopoczucie oraz zdrowie ulegnie znacznej poprawie. Aktywność fizyczna również jest bardzo ważnym elementem w życiu każdego człowieka. Szczególnie ruch na świeżym powietrzu ma dobroczynne działanie. Będziesz lepiej dotleniony oraz zyskasz lepszą kondycję. Każdy powinien dobrać rodzaj sportu zależnie od swoich predyspozycji. Siłownia, jazda na rowerze czy też zestaw ćwiczeń wykonywanych w domu na macie sprawią, że zgubisz zbędne kilogramy a przy okazji poprawisz swoje samopoczucie. Pomocne w walce z nadwagą mogą być suplementy diety, które są ogólnodostępne. SFD Fat Burner jest produktem, który ułatwi Ci walkę z nadwagą. Jego odpowiednio skomponowane składniki sprawią, iż Twoje efekty będą szybsze i lepsze.

Skład produktu

Składniki: l-karnityna, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis L.), kofeina bezwodna, ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego (Garcinia cambogia), pieprz cayenne (Capsium annum L.), L-tyrozyna, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Pipper nigrum L.), pikolinian chromu, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, celulozowa otoczka kapsułki.

Dawkowanie

Należy przyjmować 3 kapsułki dziennie. Najlepiej stosować rano lub przed treningiem popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dawki w ciągu dnia. Nie zaleca się stosować u dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu z dala od dzieci.

Przestroga o kupowaniu suplementów z niepewnego źródła

Nie należy kupować jakichkolwiek suplementów diety z niepewnego i niesprawdzonego źródła. Może to doprowadzić do wystąpienia działań niepożądanych a nawet do trwałych uszkodzeń narządów wewnętrznych, co może skończyć się w szpitalu. Najlepiej nabywać produkty tego typu w sprawdzonych miejscach, aby sobie nie zaszkodzić.

Działanie poszczególnych składników suplementu diety

L-karnityna jest składnikiem odgrywającym istotną rolę metaboliczną. Powoduje spalanie tłuszczu i przyczynia się do wytwarza energii. Dodatkowo pomaga organizmowi ludzkiemu w przekształceniu tłuszczu w energię, co przynosi lepsze efekty odchudzające.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy bierze udział w procesie lipolizy i tym samym zwiększa wydatek energetyczny. Zapasy energii są aktywowane aby zwiększyć wydolność organizmu. Przyspiesza w ten sposób spalanie tłuszczu. Wykazuje działanie termogenne.

Pieprz cayenne jest składnikiem produktu sprzyjającym odchudzaniu. Przyspiesza on metabolizm i hamuje nadmierny apetyt. Dzięki temu nie będziesz objadać się na noc jedzeniem śmieciowym w tym słodyczami. Przyspiesza również spalanie kalorii i tkanki tłuszczowej, co prowadzi do redukcji wagi. Dodatkowymi właściwościami zdrowotnymi pieprzu cayenne jest obniżanie poziomu cholesterolu. Ponadto łagodzi dolegliwości żołądkowe.

Dostępność suplementu diety na Allegro oraz Olx

Na Allegro oraz Olx suplement diety SFD Fat Burner 100 kap jest dostępny i można go bez problemu nabyć. Należy jednak pamiętać o sprawdzeniu opinii konsumentów, gdyż często zdarzają się nieuczciwi sprzedawcy, którzy oferują nieoryginalny produkt.

Zalety stosowania SFD Fat Burner

 • duża zawartość kofeiny, która pobudza do działania,
 • zawartość naturalnych składników,
 • działanie pobudzające,
 • spadek wagi,
 • spalenie tkanki tłuszczowej,
 • niska cena produktu,
 • stylowe opakowanie,
 • redukuje apetyt i uczucie głodu,
 • duża ilość kapsułek w opakowaniu.

Wady stosowania SFD Fat Burner

 • duża ilość kofeiny może nie być tolerowana przez osoby nie pijące kawy,
 • nadmierna pobudliwość spowodowana dużą ilością kofeiny w składzie suplementu diety,
 • występowanie skutków ubocznych w postaci bólów głowy i mdłości, co prowadzi do przerwania kuracji,
 • zaskakująco niska cena suplementu,
 • przeznaczony jest przede wszystkim dla osób uprawiających różne dyscypliny sportowe,
 • przynosi efekty w połączeniu z aktywnością fizyczną,
 • duża ilość kapsułek do jednorazowego połknięcia.

Opinie konsumentów

“Suplement diety zachwycił mnie swoim naturalnym składem. Miałam wiele nadziei związanych z tym produktem. Wdrożyłam suplementację oraz ćwiczenia fizyczne. Szło mi całkiem nieźle. Zrzuciłam kilka kilogramów w ciągu miesiąca. Efekt bardzo mnie zaskoczył. Byłam zadowolona z efektów, więc stosowałam dalej ten sam sposób działania. Poprawiła się moja kondycja fizyczna. Miałam więcej energii i więcej optymizmu niż dotychczas. Wszystko za sprawa kapsułek. Jestem zadowolona i polecam go wszystkim.”

“Produkt kupiłam aby pozbyć się tłuszczu z brzucha i ud. Jak do tej pory nie udało mi się zgubić zbędnych kilogramów. Byłam załamana, bo wcześniejsze kuracje nie przynosiły pożądanego efektu. Bardzo ciężko przychodziły mi ćwiczenia fizyczne. Nie miałam siły do ich wykonywania. Postanowiłam wypróbować kolejny suplement diety polecony przez przyjaciółkę. Brałam go przez miesiąc. Byłam zaskoczona. Miałam więcej siły na trening. Waga leciała w dół. W końcu się udało, byłam przeszczęśliwa. Stosuję dalej i czekam z niecierpliwością na kolejne efekty.”

“Kupiłem kapsułki jakiś czas temu. Dokładnie dwa miesiące temu. Brałem według wskazań podanych przez producenta na opakowaniu. Chciałem schudnąć, bo już miałem dość życia z otyłością. Uprawiałem sport. Miałem trochę więcej energii niż zwykle. Jednak tabletki nie spełniły moich oczekiwań. Nie chudłem. Dodatkowo pojawiły się skutki uboczne w postaci bólu głowy i lekkich mdłości. Było to na tyle uporczywe, że musiałem zaprzestać stosowania suplementu diety. Nie mogę polecić produktu. U mnie się niestety nie sprawdził.”

“Kapsułki zakupiłam trzy miesiące temu i stosuję do tej pory. Waga spada dość wolno, ale jednak. Wykonywanie ćwiczeń stało się łatwiejsze. Mam więcej energii. Działanie kapsułek oceniam na średnie, bo nie przyniosły mi one dużych efektów. Nie wiem czy kupię ponownie ten suplement diety.”

“Suplement diety wywołał u mnie szereg skutków ubocznych, które sprawiły że musiałam odrzucić tabletki. Bóle głowy, mdłości i nadmierna nadpobudliwość. Jestem osobą niepijącą kawy, więc może to było przyczyną. Duża zawartość kofeiny w składzie być może była przyczyną mojej nadmiernej energii. Niestety, ale nie polecam produktu. Nie przyniósł mi żadnych korzyści. Nie spowodował spadku wagi, co było dla mnie najważniejszym aspektem. Zawiodłam się.”

“Jak dla mnie suplement diety jest super. Mam mnóstwo energii, którą mogę spożytkować na efektowne ćwiczenia. Chodzę na siłownię i jeżdżę na rowerze, czasem biegam. Schudłam pięć kilogramów w ciągu dwóch miesięcy. Dla mnie to dobry efekt. Jestem zadowolona z działania produktu i na pewno kupię następne opakowanie. Plusem jest niezbyt wygórowana cena, co zachęciło mnie do zakupu. Polecam.”

Efekty stosowania suplementu diety SFD Fat Burner 100 kap

Suplement diety o nazwie SFD Fat Burner jest przeznaczony dla osób uprawiających sport zawodowo lub amatorsko. Jego działanie połączone z aktywnością fizyczną zapewnia spektakularne efekty. To obiecuje producent. Jaka jest prawda? Kapsułki sprawdzają się w pewnej liczbie osób, jednak u niektórych spowodował szereg skutków ubocznych. Były one na tyle uporczywe, iż nie pozwoliły na normalne funkcjonowanie. Skutkowało to odstawieniem produktu. Jednak są i tacy ludzie, którzy zachwalają suplement. U tej grupy spowodował spadek wagi i dodawał dużej dawki energii do działania. Wniosek z tego taki, iż aby dobrać odpowiednią suplementację należy znaleźć środek spełniający oczekiwania konkretnej osoby oraz taki o odpowiednim składzie. Z zawartością składników aktywnych, które będą pozytywnie wpływały na organizm i przyniosą zamierzone efekty. Szczupła sylwetka przestanie być odległym marzeniem a realnym skutkiem suplementacji. Oczywiści dobrze by było, aby była ona połączona z dietą zawierającą witaminy i składniki odżywcze.