zweryfikowany

Keto Light Plus – nowy trend w diecie odchudzającej

Autor: Grzegorz Morawski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.

Kategoria: Suplementy diety

Aktualizacja: KETO Light Plus nie jest już dostępny w sprzedaży. Nowy Produkt KETO ACTIVES

Polecamy: Nowy produkt o ulepszonym składzie – Keto Actives (pełna recenzja), strona producenta

[su_note]Zobacz: Keto Actives – Następca Keto Light Plus. Jeszcze lepsze efekty.[/su_note]

 

Bardzo wiele osób z nadwagą czy wprost otyłością pragnie schudnąć za wszelką cenę, a przy tym nie ponosić kosztów długotrwałych wyrzeczeń, zmiany diety i trzymania dyscypliny odżywiania. Nic więc dziwnego, że większość szuka metod, które są łatwe i przyjemne, a do nich z pewnością należy suplementacja za pomocą preparatów na odchudzanie, których jest bardzo dużo na rynku. Nie dość, że bez wyrzeczeń, to jeszcze z możliwością przyspieszenia całego procesy zrzucania zbędnych kilogramów.

Skład Keto Light Plus – esencja z natury płynąca

To preparat w postaci rozpuszczalnego proszku, który ma wspomagać organizm podobnie jak dieta katogeniczna, a także wspomagać samą dietę.
W preparacie wykorzystano wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu ma być on w pełni bezpieczny i skuteczny. Połączenie wybranych substancji ma wywoływać produkcję ciał ketonowych oraz wspierać organizm w utracie wagi. Jakie składniki znajdują się w Keto Light Plus?

Preparat ma postać proszku do rozpuszczania w letniej bądź zimnej wodzie. Wspiera organizm analogicznie do diety katogenicznej, w której dochodzi do przyspieszenia przyswajania energii z tłuszczów. Produkt zawiera jedynie naturalne składniki, dlatego jest całkowicie bezpieczny i na dodatek – skuteczny. Synergia wybranych substancji powoduje zainicjowanie powstawania ciał ketonowych, dzięki czemu organizm zaczyna tracić na wadze. Przyjrzyjmy się poszczególnym składnikom Keto Light Plus.

L-glutamina – przyspieszenie metabolizmu

L-glutamina to jeden z dwudziestu aminokwasów, a najliczniej występuje we krwi i w mózgu; ludzki organizm częściowo produkuje ją we własnym zakresie, występuje też w białku roślinnym i zwierzęcym. Suplementacja L-glutaminą ma pozytywne oddziaływanie na wiele funkcji fizjologicznych organizmu; Aminokwas wspiera działąnie układu pokarmowego i jelit, nazywanych czasami “drugim mózgiem” (w jelitach następuje wchłanianie pożywienia i leków, także suplementów diety); przyspiesza metabolizm, reguluje poziom cukru w organizmie, tym samym wspierając odchudzanie przez szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i zmniejszenie apetytu. Ponadto wspomaga budowanie tkanki mięśniowej, poprawia ogólną wydolność fizyczną organizmu, a nawet koncentrację uwagi.

Magnez – podstawa sukcesu

Magnez jest podstawowym mikroelementem, potrzebnym organizmowi do całościowego prawidłowego funkcjonowania; niedobór bywa groźny dla zdrowia; spełnia ważną rolę w odchudzaniu, biorąc udział w metabolizmie tłuszczów, węglowodanów i białek; poprawia trawienie, dzięki czemu optymalizuje procesy, które są kluczowe dla utraty wagi; wspiera pracę układu nerwowego, poprawiając pamięć i koncentrację uwagi, jak również chroni przed chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Potas

Potas to elektrolit, obecny w ludzkim ciele; jego obecność w diecie jest niezbędna, bo wpływa na wiele procesów; odpowiada m.in. za syntezę aminokwasów oraz białek, dlatego gra dużą rolę w budowie masy mięśniowej. Kontroluje także ilość wody w organizmie, zmniejszając opuchliznę spowodowaną przez jej gromadzenie się w nadmiarze.

Niacyna

Niacyna to inaczej witamina B3 lub PP; ma wielkie znaczenie dla zdrowia, lecz jest produkowana tylko w niewielkiej ilości, stąd koniecznie trzeba dostarczać ją w diecie lub suplementować; niacyna przyspiesza metabolizm, dzięki czemu powoduje utratę niepotrzebnych kilogramów, chroniąc przed ich ponownym odkładaniem; posiada też znaczenie dla normalizacji pracy układu nerwowego i odpowiedniego stanu skóry, włosów i paznokci.

Witamina B6

Witamina B6, zwana inaczej pirydoksyną, ma sporo cennych właściwości; jej suplementacja jest bardzo ważna; pomaga utrzymać organizm w dobrej kondycji, sprzyja odchudzaniu. Uczestniczy w metabolizmie węglowodanów, tłuszczów i aminokwasów; witamina B6 jest niezbędna do produkcji przeciwciał, wspierając układ odpornościowy; ma znaczenie dla zdrowia układu nerwowego, prawidłowego rozwoju człowieka, ułatwia też przyswajanie magnezu, stąd często się go z nią łączy.

Sposób działania preparatu

Produkt polega na plusach diety ketogenicznej, pozwalając szybciej wytwarzać ciała ketonowe, pod wpływem których organizm czerpie energię nie z rozkładu cukrów, lecz z tłuszczów, a dzięki temu intensywnie spala tkankę tłuszczową, pozwalając szybko uzyskać szczupłą sylwetkę. Keto Light Plus powoduje wykorzystanie tłuszczu w celach energetycznych, co ma dawać niezwykłe efekty przy odchudzaniu.

W diecie ketogenicznej ogranicza się istotnie węglowodany, a posiłki polegają głównie na spalanych tłuszczach; organizm w takiej sytuacji zaczyna wytwarzać “ciała ketonowe” i przestaje czerpać energię z węglowodanów, jak przy zwykłej diecie, a zaczyna wykorzystywać tłuszcz.

W efekcie następuje szybkie spalanie tkanki tłuszczowej nawet w takich “strategicznych” dla nadwagi miejscach, jak brzuch, uda czy ramiona. Organizm spala także tłuszcz trzewny, czyli groźną dla zdrowia warstwę tkanki, która gromadzi się na narządach wewnętrznych; zdarza się otorbienie wątroby czy nawet otłuszczenie serca.

Organizmu jest tu w stanie tak zwanej ketozy, podczas której wątroba wytwarza ciała ketonowe. Wywołanie ketozy nie jest proste, gdyż wymaga prawie zupełnego wykluczenia węglowodanów z diety i zastąpienie cukrów, szczególnie dwucukrów i wielocukrów (skrobia, obecna w ziemniakach), tłuszczami.

Preparat Keto Light prawdopodobnie powoduje wytwarzanie ciał ketonowych niezależnie od jakości spożywanego jedzenia, a w efekcie szybką utratę na wadze; ma też ułatwiać odchudzanie dzięki zmniejszeniu łaknienia i wywoływaniu i intensyfikacji odtruwania całego organizmu.

Jak stosować, aby szybko pojawiły się pozytywne efekty?

Keto Light Plus stosuje się codziennie; odmierzamy 1 porcję proszku zgodnie z zaleceniami przez producenta, rozpuszczamy preparat w szklance wody i wypijamy całość; konieczne jest przyjmowanie go 3 razy dziennie przez co najmniej miesiąc. Kurację można powtórzyć dla lepszych rezultatów, a najlepsze efekty mają ci, którzy wraz z suplementacją dodatkowo przejdą na odpowiedni tryb diety, wprowadzą więcej ruchu do codzienności, odstawią cukier i rzucą palenie. To wszystko razem działa wtedy na zasadzie synergii różnych elementów i potęguje rezultaty leczenia.

Rezultaty stosowania Keto Light Plus

Pierwsze efekty mogą pojawić się już po kilku dniach stosowania produktu Keto Light Plus. Do najważniejszych pozytywnych skutków powodowanych przez preparat zalicza się:

 • utratę wagi,
 • szybsze spalanie tłuszczu,
 • zmniejszenie apetytu,
 • zredukowanie poziomu tłuszczu trzewnego,
 • poprawę nastroju,
 • wzrost koncentracji i skupienia uwagi.

Jeśli chodzi o pozbycie się zbędnych kilogramów, to według informacji podanych na oficjalnej stronie produktu aż 63% osób stosujących preparat Kato Light Plus może zgubić między 7-10 kg w czasie pierwszego miesiąca kuracji.

Opinie Klientów o preparacie Keto Light Plus

Większość dostępnych komentarzy i opinii na temat działania rozwiązań modelujących sylwetkę za pomocą Keto Light jest pozytywna. Klienci w swoich komentarzach i opiniach wspominają, że zredukowali znacznie tkankę tłuszczową i uzyskali w tym zakresie wiele znaczących zmian. Nikt nie skarżył się na pojawienie jakichkolwiek skutków ubocznych, nie było też w żadnym przypadku przeciwwskazań, reakcji alergicznych ani niebezpiecznych interakcji z innymi przyjmowanymi lekami czy suplementami diety.

Zalety i wady produktu

Wśród zalet Keto Light Plus znalazły się:

 • naturalny skład elementów czynnych,
 • zawartość wielu różnych substancji aktywnych,
 • brak uciążliwych skutków ubocznych i zdecydowanych przeciwwskazań,
 • potencjalne działanie odchudzające,
 • ogólny pozytywny wpływ na zdrowie i witalność,
 • przystępna forma proszku do rozpuszczania w zwykłej wodzie,
 • łatwość stosowania,
 • przyjemny smak.

Minusami preparatu są przede wszystkim:

 • raczej duża cena,
 • możliwość jak dotąd zakupu wyłącznie przez Internet.

Skutki uboczne, interakcje, przeciwwskazania do stosowania

Jako w pełni naturalny preparat, Keto Light jest bezpieczne w użytkowaniu. Nie wykazano jak dotąd żadnych poważnych skutków ubocznych, brak zdecydowanych przeciwwskazań do jego stosowania. Przed rozpoczęciem kuracji należy jak przy każdym leku i suplemencie diety dokładnie przeczytać ulotkę producenta. Nie można przekraczać zalecanej dobowej porcji produktu (maks. 3 razy dziennie po jednej szklance).

Ile kosztuje kuracja?

Za jedno opakowanie, które zasadniczo powinno wystarczyć na miesiąc trzeba zapłacić 318 zł. Na oficjalnej stronie producenta (https://www.ketolight-poland.store/) dostępne są zniżki nawet do -50% – warto z nich skorzystać, by wypróbować produkt w niższej cenie. Płatność po dostawie, wszystkie formy płatności są obsługiwane. Być może w niedalekiej przyszłości preparat ten będzie taniał, jak to się w przeszłości działo z podobnymi suplementami diety.

Gdzie można kupić Keto Light Plus?

Keto Light Plus można obecnie kupić tylko w Internecie – jest dostępny na stronie producenta oraz na wielu serwisach aukcyjnych typu e-bay czy allegro. Aby uniknąć podróbek, w preparat należy zaopatrywać się wyłącznie z oficjalnych źródeł sprzedaży, czyli na stronach zabezpieczonych znaną “zieloną kłódką”.

Podsumowanie – kto odniesie największą korzyść ze stosowania preparatu Keto Light Plus?

Keto Light Plus to preparat adresowany dla każdej osoby, która pragnie stracić trochę na wadze; sprawdzi się zarówno w przypadku stosujących znaną coraz lepiej dietę ketogeniczną, jak i w ogóle nie modyfikujących jadłospisu (kawka, papierosek, kieliszek brandy, etc.). Suplement ten zalecany jest szczególnie dla osób, które od dawna bezskutecznie próbowały schudnąć i jak dotąd to się nie udało.

 

[su_note]Zobacz: Keto Actives – Następca Keto Light Plus. Jeszcze lepsze efekty.[/su_note]

Komentarze |1|

 • Witam.Zastanawiam się czy Keto Light Plus naprawdę działa tak jak wszyscy piszą. Mam też parę kilo do zrzucenia i zastanawiam się nad zakupem tego niby cudownego preparatu.Jednak mam wątpliwości bo już próbowałam kilka suplementów i nie zdało egzaminu.

  odpowiedź

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>