zweryfikowany

Jak działa Metadrol – Opinie, Recenzja, Efekty, Fakty i Mity

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.


Wiele osób uczęszczających na siłownię zauważa, że ich progres nie jest taki jak by sobie tego życzyli. Zdarza się, że sam trening, jak bardzo intensywny i dopasowany by nie był, nie jest wystarczający by wyrzeźbić ciało i zdobyć godną pozazdroszczenia sylwetkę. W takim wypadku warto wspomóc się odżywkami dla sportowców. Jeżeli chcesz szybko zwiększyć swoją masę mięśniową suplement diety Metadrol może okazać się doskonałym wyborem. Wiele osób suplementujących ten produkt chwali się swoimi wynikami i osiąganiem celów w budowaniu sylwetki.

W poniższym artykule sprawdzimy jak działa Metadrol, jaki jest jego skład, czego możemy się spodziewać podczas suplementacji oraz jakie są efekty. Zapraszamy do recenzji, która być może pomoże Ci dokonać wyboru przed zakupem. 

Metadrol – skuteczny środek w budowaniu masy mięśniowej

Masa mięśniowa jest bardzo ważna, szczególnie dla mężczyzn. Często świadczy o atrakcyjności, pomaga zbudować pewność siebie oraz jest wyznacznikiem wyrzeźbionej, sportowej sylwetki. Stąd wiele osób decyduje się na różnorodne formy jej zbudowania, tak by zawsze jak najlepiej się prezentować. Oczywiście wciąż najlepszym rozwiązaniem ma budowę tzw. „masy” są ćwiczenia fizyczne o charakterze siłowym. Jednak coraz częściej osoby aktywne fizycznie sięgają po wszelkiego rodzaju suplementy, które mają pomóc w przyroście masy mięśniowej i znacznym przyspieszeniu tego żmudnego procesu. Jednym z produktów dostępnych na rynku wspomagających przyrost masy ciała jest cieszący się popularnością wśród osób trenujących Metadrol. Jak działa? 

Zobacz również: Tabletki na Odchudzanie

Opis produktu 

Jak działa Metadrol? Jak zapewnia producent Metadrol jest „jedyną odżywką na masę, zapewniającą gwarancję skuteczności, bezpieczeństwa i efektywności, której nie zapewniają żadne inne odżywki dla sportowców”. Co to właściwie oznacza? Zacznijmy od początku.

Metadrol to naturalny suplement diety, który wpływa na siłę mięśni podczas treningu, a także poprawia ich elastyczność sprawiając, że wykonywane ćwiczenia będą dużo bardziej efektywniejsze niż przed stosowaniem produktu. Suplement diety pomaga przyspieszyć procesy anaboliczne (budulcowe), co sprawia, że wydaje się idealnym produktem do budowania masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Formuła suplementu diety została przebadana klinicznie i zapewnia maksymalną skuteczność w wzmocnieniu organizmu podczas ćwiczeń siłowych. Dzięki zwiększeniu siły w mięśniach nawet najcięższe, trudne treningi i ćwiczenia, które wcześniej stanowiły barierę nie do przejścia, staną się wykonalne.

Skład produktu 

Każdy kto planuje zakup suplementu zwiększającego masę mięśniową powinien być świadomy składników, które odpowiadają za jego działanie. Suplement diety Metadrol to produkt, który posiada w swoim składzie przebadane klinicznie składniki gwarantujące efektywne budowanie masy mięśniowej przy jednoczesnym skutecznym spalaniu tkanki tłuszczowej. W dłuższej perspektywie działanie składników aktywnych odpowiada za wzrost siły mięśni i wytrzymałości organizmu.

W skład produktu wchodzą:

 • Proprietary Blend: HGRX-3[2-Hydry-3-Methox 0H2],
 • Buzdyganek naziemny(Tribulus Terrestris),
 • Kofeina

Działanie składników aktywnych

Metadrol to suplement diety o prostym składzie. Głównym składnikiem aktywnym jest tutaj HGRX-3[2-Hydry-3-Methox 0H2] opracowany specjalnie na potrzeby produktu. Odpowiada on za uruchomienie aktywności anabolicznej, czyli budulcowej bez ingerencji w układ hormonalny człowieka, co jest dużą zaletą preparatu. Co więcej, aktywny składnik suplementu przyczynia się do przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej, wzmocnienia siły mięśni oraz szybszej ich regeneracji.

Zobacz również: Termogeniki czyli FAT BURNERY przyspieszacze spalania tłuszczu

Warto dodać, że formuła HGRX-3[2-Hydry-3-Methox 0H2] jest w pełni bezpieczna, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Nadaje się nie tylko dla zawodowych sportowców, ale również dla osób rozpoczynających swoją przygodę z treningiem. Składnik uwzględnia odmienność żeńskiego i męskiego układu hormonalnego, co oznacza, że kobiety suplementujące Metadrol nie muszą obawiać się przesadzonego rozwoju masy mięśniowej, czego efektem mogłaby być „męska”, kulturystyczna sylwetka.

Oprócz HGRX-3[2-Hydry-3-Methox 0H2] suplement diety Metadrol zawiera dwa, w pełni naturalne składniki aktywne:

 • kofeinę, która jest częstym suplementem diety dla sportowców. Jej główne zadanie polega na pobudzeniu ośrodkowego układu nerwowego, zwiększeniu koncentracji oraz poprawie nastroju bezpośrednio po spożyciu. To jednak nie wszystko. Kofeina posiada również szereg mniej popularnych właściwości kluczowych do efektywnego treningu. Jak donoszą badania kofeina pozwala ćwiczyć znacznie dłużej i z większą mocą osobom, które suplementowały ją przed ćwiczeniami w porównaniu do osób, które nie przyjmowały kofeiny. Dodatkowo, metabolizm kofeiny związany jest z podniesieniem tempa metabolizmu, co przyczynia się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej.
 • buzdyganek naziemny. Jest popularną rośliną o azjatyckim pochodzeniu, która również wchodzi w skład wielu suplementów diety dla sportowców. Wyciąg z buzdyganka naziemnego zawiera szereg składników odżywczych takich jak polifenole, indole, a w szczególności saponiny steroidowe, które swoim działaniem przypominają sterydy. Ekstrakty z rośliny mają działanie pobudzające, podwyższają poziom testosteronu, stymulują tkankę mięśniową do wzrostu, a także przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, obecność rośliny w suplemencie diety dostarcza siły i dodatkowej energii do treningu. Co ciekawe, buzdyganek naziemny uważany jest za afrodyzjak – poprawia sprawność seksualną oraz męską potencję.

Metadrol – efekty i zalety stosowania

Charakterystyczne działanie suplementu diety Metadrol oparte jest na formule HGRX-3[2-Hydry-3-Methox 0H2], która znacznie zwiększa intensywność procesów anabolicznych w organizmie. Pozwala to wychodzić ponad wartości progowe treningu, czerpiąc maksymalne korzyści z każdego powtórzenia.

Do najważniejszych korzyści stosowania produktu należy: 

 • szybsze tempo wzrostu masy mięśniowej
 • zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni podczas treningu
 • zwiększenie elastyczności i regeneracji mięśni, zwłaszcza po intensywnym treningu siłowym
 • ochrona włókien mięśniowych
 • poprawa wyników i osiągnięć sportowych
 • brak skutków ubocznych związanych z suplementacją.

Część osób suplementujących Metadrol zauważyło również jego pozytywny wpływ na łagodzenie zakwasów. Warto jednak zaznaczyć, że Metadrol jest suplementem diety, który nie powinien być traktowany jako zamiennik zbilansowanej diety. Najlepsze efekty i widoczny wzrost tkanki mięśniowej pojawią się najszybciej w połączeniu ze zbilansowaną dietą bogatą w białko oraz regularną aktywnością fizyczną i treningami siłowymi.

Metadrol – dawkowanie i przechowywanie

Metadrol jest preparatem przyjmowanym w formie kapsułek. Przyjmuje się go doustnie, również w dni w których nie mamy w planie treningów na siłowni. Stosowanie suplementu diety najlepiej dostosować do swojego trybu życia, jednak według wskazówek producenta najlepiej przyjmować 2 tabletki dziennie, jedną rano, drugą wieczorem, aby utrzymać stałe stężenie składników aktywnych w organizmie. Każdorazowo należy popić kapsułki dużą ilością wody, co wspomaga rozpuszczanie i wchłanianie składników preparatu.

Producent zaleca również stopniowe zwiększanie dawki po wyrobieniu tolerancji na składniki produktu. Maksymalna dawka suplementu może wynosić 6 kapsułek dziennie, jednak co jest bardzo ważne – wyłącznie gdy nasze samopoczucie po zwiększeniu dawki nie ulega pogorszeniu. Jeżeli występują jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania produktu lub jego interakcji z innymi odżywkami, czy nawet lekami, najlepiej skonsultować ten temat ze specjalistą lub lekarzem.

Suplement diety Metadrol powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, najlepiej w temperaturze pokojowej, w ciemnym i suchym miejscu. Nie należy spożywać produktu po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu.

Przeciwwskazania oraz możliwe działania niepożądane

Metadrol jest przebadanym klinicznie suplementem diety o naturalnym składzie. Dlatego jego przyjmowanie jest całkowicie bezpieczne, a do tej pory nie odnotowano przypadków objawów niepożądanych związanych ze stosowaniem produktu. Jednak jak każdy suplement Metadrol posiada pewne przeciwwskazania, które mogą wykluczyć jego stosowanie, np.:

 • uczulenie lub nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu, a zwłaszcza alergie powodujące silne reakcje przeciwalergiczne ze strony układu pokarmowego oraz skórnego. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów uczulenia należy zaprzestać stosowania suplementu diety ze względów bezpieczeństwa.
 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • przyjmowanie niektórych leków, które mogą wchodzić w interakcję ze składnikami suplementu. W tym wypadku stosowanie i dawkę należy skonsultować z lekarzem.

Metadrol jest suplementem diety, dlatego nie powinien zastępować zróżnicowanej diety. Najlepiej działa w połączeniu z racjonalnym odżywianiem oraz regularną aktywnością fizyczną. Należy również przestrzegać dawki zalecanej na opakowaniu i nie przekraczać jej ilości.

Metadrol – opinie o produkcje

Na temat Metadrolu można znaleźć w Internecie wiele opinii, ponieważ produkt cieszy się dużą popularnością. Przed zakupem suplementu diety warto zapoznać się chociaż z częścią opinii innych konsumentów, którzy zdecydowali się na zakup preparatu. Co ciekawe, wśród nich przeważają głównie pozytywny opinie. Te negatywne są zaledwie jednostkowe i przedstawione jedynie jako liczba gwiazdek, bez konkretnego uzasadnienia, więc ciężko na ich temat wysnuć obiektywne wnioski.

Przedstawiamy przykładowe opinie na temat produktu:

„muszę przyznać, że nie do końca wierzyłem w skuteczność produktu, ale na własnej skórze mogę potwierdzić , że to działa! Po 3 tygodniach treningu widzę już zmiany zwłaszcza na klacie i nie odczuwam tak szybko zmęczenia, mam dużo siły i większą wytrzymałość” Adrian

„Dużo ćwiczę na siłowni, moja sylwetka niby nabrała odpowiedniego kształtu ale czegoś mi jeszcze brakowało. Odkąd biorę Metadrol moje mięśnie stały się bardziej wyraźne i lepiej ukształtowane. Nabrałem więcej siły i chęci do ćwiczeń. Potwierdzam efektywność i bezpieczeństwo.” Siłacz 002

„Polecam wszystkim, którzy chcą dobrze wyglądać. Metadrol i trochę pracy na siłowni i efekty są świetne.” Radziu

„Jestem mega zadowolony. Wcześniej brałem różne anaboliki z różnym skutkiem. Nie chce się rozpisywać. Przestawiłem się na metadrol i nareszcie mam skok formy. Czuje, ze mięśnie szybciej się regenerują i czuję się lepiej. MASA rośnie!” Łuki

Ile kosztuje Metadrol i gdzie go kupić?

Suplement diety Metadrol rekomendujemy kupować najlepiej bezpośrednio na stronie producenta. Daje to gwarancję otrzymania pełnowartościowego, oryginalnego produktu. Zdecydowanie odradzamy kupowanie produktu od osób trzecich, ponieważ stanowi to zagrożenie otrzymania podróbki lub rozpoczętego opakowania.

Natomiast jeżeli chodzi o cenę do wyboru mamy 3 warianty:

 • Zestaw Standardowy w skład którego wchodzi 1 opakowanie Metadrolu. Opakowanie zawiera 60 kapsułek i wystarcza na 4-tygodniową kurację. Jego cena to 209 zł.
 • Pakiet Polecany w skład którego wchodzą 2 opakowania Metadrolu + 1 gratis. Jego cena to 419 zł za 3-miesięczną kurację.
 • Pakiet Maksymalna Oszczędność zawierający 3 opakowania Metadrolu + 3 gratis w cenie 627 zł. Zestaw zapewnia 6-miesięczną kurację suplementem diety.

Ogólna ocena suplementu diety Metadrol 

Biorąc pod uwagę wszystkie poruszone w recenzji aspekty można wnioskować, że Metadrol jest produktem godnym polecenia. Zawiera naturalny naturalne składniki, w jego składzie nie znajdziemy substancji zakazanych, a wielokierunkowe działania pozwala osiągać szybsze efekty w budowaniu masy mięśniowej. Potwierdzają to pozytywny opinie osób przyjmujących suplement diety. Dodatkowo producent zapewnia korzystne pakiety cenowe, które pozwalają wybrać długość kuracji w zależności od budżetu, którym dysponujemy.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Czy Metadrol jest bezpieczny w stosowaniu? 

Tak, ze względu na krótki i prosty skład oraz zawartość naturalnych składników aktywnych Metadrol jest produktem w pełni bezpiecznym.

2. Czy Metadrol jest produktem legalnym? 

Oczywiście! Metadrol nie zawiera w swoim składzie substancji zakazanych przez organizacje sportowe. Przeszedł też pozytywnie liczne badania kliniczne.

3. Jak szybko zobaczę efekty? 

Efekty suplementacji zależą od intensywności treningów, ich częstotliwości, jakości diety oraz regularności suplementacji. Jeżeli wszystkie te warunki są spełnione efekty powinny pojawić się w ciągu 6-8 tygodniu od rozpoczęcia kuracji, jednak jest to sprawa bardzo indywidualna.

 

 

 

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>