zweryfikowany

Sliminator – Opinie – Recenzja okiem Dietetyka

Autor: Łukasz Dąbrowski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.

Kategoria: Suplementy diety

Sliminator to suplement diety, którego zadaniem jest pomoc w zwalczaniu zbędnych kilogramów. Jego skład jest oparty wyłącznie na naturalnych składnikach roślinnych. Posiada on łatwo przyswajalną postać kapsułek. Sliminator nie jest lekiem, który ma za zadanie leczyć otyłość. Jest tylko suplementem diety, którego składniki wspomagają utratę wagi. Zdania na temat Sliminatoru są podzielone. W sieci krążą również opinie głoszące, iż działanie specyfiku jest oszukane. W poniższym artykule pomożemy Państwu ocenić preparat na odchudzanie, jakim jest Sliminator. 

Sliminator i jego właściwości.

Sliminator posiada naturalny skład, którego zadaniem jest walka z nadprogramowymi kilogramami. Działanie specyfiku oparte jest na usprawnieniu metabolizmu w organizmie, ograniczeniu apetytu oraz ułatwieniu spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki preparatowi trawienie pokarmów odbywa się znacznie szybciej. Poprzez zmniejszenie apetytu, spożywa się znacznie mniej jedzenia, a porcje posiłków zmniejszają się. Ponadto składniki preparatu wzmagają spalanie nagromadzonego w tkankach tłuszczu. Sliminator nie może zastępować stosowania diety i utrzymywania aktywności fizycznej. Jego zadaniem jest tylko pomoc w walce z nadwagą. Opinie co do działania i właściwości preparatu są różne. Sliminator może wykazywać różne działanie w zależności od organizmu, dlatego jego skuteczność można ocenić przez własnoręczne stosowanie preparatu.

Sliminator – składniki.

Sliminator w swoim składzie zawiera składniki tylko i wyłącznie naturalnego pochodzenia roślinnego. Wśród nich należy wyróżnić:

  • błonnik akacjowy,
  • zieloną herbatę,
  • jagody Acai,
  • pieprz kajeński.

Błonnik akacjowy jest pozyskiwany z afrykańskiej akacji. Otrzymuje się go w wyniku nacięcia kory drzewa, w której gromadzi się owy sok. Zadaniem błonnika akacjowego jest wspomaganie trawienia. Ponadto składnik ten wspiera florę bakteryjną jelit.

Zielona herbata wpływa między innymi na trawienie i metabolizm. Ponadto usprawnia krążenie krwi, obniża poziom cholesterolu oraz pozytywnie wpływa na układ pokarmowy. Niweluje również wzdęcia i reguluje poziom glukozy. Dlatego zielona herbata jest odpowiednia do stosowania przez cukrzyków. Jako składnik Sliminatoru, odznacza się pozytywnym wpływem na odchudzanie. Spożywana regularnie wzmaga spalanie tkanki tłuszczowej, przyspiesza przemianę materii oraz niweluje odczucie głodu.

Jagody Acai są bogactwem witamin C, E, B1, B2, B3 i kwasów omega. Zawierają również duże ilości błonnika, który działa wspomagająco na metabolizm. Ponadto jagody Acai są pomocne w oczyszczaniu organizmu z toksyn, regulują poziom cholesterolu, cukru i tłuszczów w organizmie, usprawniają krążenie krwi oraz są pomocne w okresie odchudzania. Jagody Acai są dość kaloryczne, jednak dzięki dużej zawartości błonnika pozytywnie działają na trawienie pokarmów oraz oczyszczanie jelit.

Pieprz kajeński otrzymywany w wyniku sproszkowania wysuszonej papryki cayenne, posiada zbawienne właściwości. Działa on między innymi przeciwbólowo, przeciwzapalnie, wspiera układ odpornościowy oraz funkcjonowanie układu krążenia. Kapsaicyna zawarta w pieprzu kajeńskim pozytywnie wpływa na pracę układu pokarmowego i przyspiesza przemianę materii. Ponadto wzmaga proces termogenezy, czyli procesu wytwarzania ciepła, dzięki któremu następuje spalanie kalorii.

Sliminator – skutki uboczne i przeciwwskazania do stosowania.

Sliminator jest środkiem o naturalnym składzie, mimo to, tak jak w przypadku innych specyfików, należy zachować ostrożność. Jako naturalny specyfik, Sliminator nie powinien powodować skutków ubocznych. Jednym z przeciwwskazań do stosowania preparatu jest ewentualna alergia na obecne składniki. Zarówno Sliminatoru, jak i innych specyfików na odchudzanie, nie powinny zażywać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Ponadto każde zażywanie wszelkich preparatów i suplementów diety powinno być poprzedzone wizytą u lekarza specjalisty, który dobierze odpowiedni produkt dla danej osoby.

Sliminator – jak stosować?

Sliminator powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami. Nie wolno przekraczać zalecanej dawki, aby nie zaszkodzić swojemu zdrowiu. W przeciwieństwie do różnych opinii na temat skuteczności Sliminatoru, informacje z różnych źródeł na temat dawkowania jest jednoznaczne. Należy stosować dwie kapsułki dziennie w dwóch dawkach. Jedną kapsułkę rano, drugą zaś wieczorem. Kapsułki należy popijać wodą.

Sliminator – gdzie kupić?

Sliminator najlepiej jest zakupić na oficjalnej stronie producenta. Zakupu takich preparatów należy dokonywać z bezpiecznych źródeł, aby ochronić siebie przed różnego rodzaju podróbkami. Opakowanie Sliminatoru zawiera 30 kapsułek. Cena jednego opakowania wynosi 137 zł. Jest to cena promocyjna. Normalny koszt jednego opakowania Sliminatoru wynosi 297 zł. Producent gwarantuje również zwrot pieniędzy, w przypadku zadeklarowania braku działania preparatu w przeciągu miesiąca.

Sliminator – czy działa?

Działanie preparatu opiera się na przyspieszeniu przemiany materii, usprawnieniu trawienia i spalania tkanki tłuszczowej, a także ograniczeniu apetytu. Jego działanie będzie uzależnione od danego organizmu i nie na każdą osobę może działać jednakowo. Sliminator nie może być wyłącznym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów. Jego stosowanie należy połączyć z regularnym wysiłkiem fizycznym oraz odpowiednią dietą.

Jakie opinie ma Sliminator?

Opinie na temat Sliminatoru w sieci są podzielone. Przed zakupem jakiegokolwiek produktu, większość ludzi swoją decyzję opiera na opiniach obecnych na różnego rodzaju forach i stronach internetowych. Podjęcie decyzji o zakupie Sliminatoru, może być trudne, bowiem istnieje wielu zwolenników preparatu, jak i przeciwników. Ostatecznej decyzji nie należy jednak opierać w zupełności na podstawie czyjegoś zdania. Internet jest pełen osób reklamujących różnego rodzaju produkty wspomagające odchudzanie. Często reklamodawcy robią to, oczerniając jednocześnie inne preparaty. Sliminator, tak jak i inne produkty wspomagające odchudzanie, powinny być kupowane w porozumieniu z lekarzem. Preparat posiada składniki naturalnego, roślinnego pochodzenia, jednak dla własnego bezpieczeństwa należy zachować ostrożność, aby ustrzec się przed niepożądanymi skutkami ubocznymi, związanymi np. z alergią na któryś ze składników.

Należy również pamiętać, że żadne leki, preparaty, czy suplementy diety, nie powinny być jedynym sposobem na walkę z nadwagą lub otyłością. Środki wspomagające odchudzanie należy połączyć ze zdrową dietą i regularną aktywnością fizyczną. Osoby, które stawiają na wyłączne stosowanie suplementów bez diety i wysiłku, nie powinny oczekiwać zbawiennych rezultatów. Wszelkie specyfiki nie są lekiem na otyłość, a jedynie mogą być pomocne w spalaniu kalorii i usprawnianiu trawienia. Stąd też mogą brać się negatywne opinie na temat specyfików, takich jak Sliminator. Nie zanotowano dotąd kluczowych opinii lekarskich na temat działania Sliminatoru. Nie wyklucza to jednak konieczności konsultacji z lekarzem, przed zakupem produktu. Lekarz może wykluczyć lub pozwolić na zakup produktu po dokonaniu oceny składu preparatu.

Sliminator – kupić czy nie?

Sliminator w Polsce jest dość popularnym preparatem. Decyzja dotycząca zakupu suplementu powinna być podejmowana indywidualnie. Nie warto również całkowicie kierować się opiniami z internetu, ponieważ nie zawsze mogą być one obiektywne, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Sliminator to preparat przyspieszający przemianę materii, ograniczający apetyt oraz pomocny w spalaniu tkanki tłuszczowej. Zależnie od organizmu może on być różnie tolerowany oraz wykazywać mniejsze lub większe działanie. Należy pamiętać, aby suplementów takich jak Sliminator, nie traktować jako wyłączny, skuteczny środek na walkę z nadwagą. Prawdziwe, widoczne skutki może przynieść stosowanie preparatu w połączeniu z dostosowanym przez dietetyka sposobem odżywiania oraz regularną aktywnością fizyczną. Tylko wtedy suplementacja Sliminatiorem może przynieść pożądane efekty.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>