zweryfikowany

Hello Slim – Opinie i Recenzja. Działanie, Efekty, Skuteczność

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.

Kategoria: Suplementy diety

Hello Slim – działanie

Herbaty firmy OH!TOMMI mają przede wszystkim właściwości, dzięki którym osoba poddana kuracji jest w stanie zrzucić zbędne kilogramy. Dzieje się tak za sprawą składników aktywnych, które mają za zadanie hamować apetyt. W składzie produktu można również znaleźć substancje, które usprawnią trawienie. Dzięki temu utrata wagi będzie jeszcze łatwiejsza, a dodatkowo preparat pomoże na problemy układu pokarmowego. Podczas detoksu, zwanego teatoxem można również oczyścić organizm. Do efektów takiego procesu można zaliczyć m.in. lepsze samopoczucie, większą zdolność koncentracji, eliminacje problemów z bezsennością, jak również ustąpienie wzdęć.

Szukasz dobrych suplementów? Zobacz opinie o wszystkich tabletkach na odchudzanie.

Hello Slim – skład

W skład produktu wchodzi szereg naturalnym składników aktywnych o zbawiennym wpływie na zdrowie oraz posiadających właściwości odchudzające. Herbaty Hello Slim zawierają specjalnie dobrane połączenie ziół. Skład zależy od tego, czy herbata przeznaczona jest do picia na noc, czy na początek dnia. Hello Slim Good Morning zawiera w swoim składzie, takie składniki, które mają właściwości dodające energii. Należy do nich m.in. zielona herbata, guarana czy yerba mate. Do innych składników herbaty przeznaczonej na dobry początek dnia można zaliczyć: jabłko, dziką różę, liście eukaliptusa oraz dziką różę. Głównym składnikiem Hello Slim Good Night jest mięta mająca właściwości uspakajające. Skórka pomarańczowa również wzmaga uczucie odprężenia. W składzie tej herbaty można znaleźć również takie składniki, jak: korzeń imbiru, korzeń lukrecji, hibiskus czy trawę cytrynową.

Hello Slim – działanie składników

Zielona herbata zawiera liczne antyoksydanty, które zapobiegają powstawania nowotworów. Zioło to zawiera również katechiny, które w sposób aktywny wspomagają metabolizm, usprawniając proces odchudzania. Składnik ten również wspomaga eliminowanie toksyn z organizmu oraz ma właściwości podnoszące poziom energii dzięki obecności kofeiny. Podobne właściwości posiada yerba mate, która dodatkowo hamuje łaknienie. Za właściwości oczyszczające organizm odpowiada głównie obecność jabłka. Zbawienny wpływ na funkcjonowanie układy pokarmowego mają takie składniki jak: dzika róża, liście eukaliptusa, hibiskus oraz korzeń lukrecji. Na pozytywny nastrój wpłynie obecność takich składników jak guarana oraz trawa cytrynowa. Z kolei skórka pomarańczowa oraz korzeń imbiru będą miały właściwości wspomagające metabolizm oraz spalanie tłuszczu.

Hello Slim – opinie

Wśród osób, które miały szanse przeprowadzić 30. dniową kurację dominują pozytywne opinie. Produkt jest chwalony zarówno za jego formę, czyli smak i zapach, jak i właściwości pobudzające rano i wyciszające wieczorem. Użytkownicy przyznają, że pozwoliła im ona stracić kilka kilogramów i faktycznie zredukowała apetyt. Osoby oceniające produkt przyznają, że jest on idealnym uzupełnieniem diety. Herbaty Hello Slim odznaczają się również wysoką jakością. Dodatkowo często zauważalnym efektem jest poprawa pracy układu pokarmowego. Zdecydowana większość konsumentek przyznaje, że produkt jest wart swojej ceny.

Hello Slim – skutki uboczne

Preparat ten w swoim składzie ma bardzo silne składniki aktywne. Dlatego też należy ściśle przestrzegać dawkowania, które podane jest na ulotce. Nadmierne spożycie yerba mate może doprowadzić do biegunek. Z kolei obecność korzenia lukrecji w dużych ilościach może być niebezpieczna dla osób zmagających się z nadciśnieniem tętniczym oraz chorobami serca. Nadmiar spożycia niektórych ze składników, do których należy m.in. mięta, może powodować zawroty głowy, problemy pokarmowe oraz wzmożoną senność. W produkcie można znaleźć również jabłko, którego zbyt duże ilości mogą doprowadzić do bólów brzucha.

Hello Slim – cena

Standardową ceną za zestaw herbat na dzień i noc jest 110 złotych, można również zakupić 2 lub trzy takie zestawy, płacąc odpowiednio 220 i 330 złotych. Inną opcją jest wybranie tylko i wyłącznie herbaty Hello Slim Good Morning lub Hello Slim Good Night. W tym wypadku konsument zapłaci 55 złotych za sztukę. Taka kwota może wydawać się dość spora jak za jedną herbatę. Nie mniej jednak należy pamiętać, że produkt ten nie jest jedynie zwykłą herbatą, a harmonijnym połączeniem ziół, których właściwości mają na celu usprawnić proces odchudzania oraz polepszyć stan zdrowia. Czytając liczne opinie i recenzje osób, które przebyły kuracje, można wysunąć wniosek, że produkt ze względu na wysoką jakość i efektywność działania, jest jak najbardziej wart swojej ceny.

Hello Slim – jak przyjmować ?

Sporządzenie naparu z zestawu herbat Hello Slim jest bardzo proste. Herbatę przeznaczoną na poranek należy zalać wodą o temperaturze ponad dziewięćdziesięciu stopni Celsjusza, lecz nie wrzątkiem. Następnie należy odczekać ok. 5 minut i tak cieszyć się pysznym naparem. W przypadku herbat z serii Hello Slim Good Night temperatura wody powinna być zbliżona do tej, którą zalewa się Hello Slim Good Morning. Natomiast zasadniczą różnicą będzie czas parzenia. W przypadku herbaty wpijanej wieczorem napar jest gotowy do spożycia już po 2-3 minutach. Pierwszą herbatkę można wypić z samego rana lub podczas pierwszego posiłku w ciągu dnia. Z kolei drugą z nich najlepiej spożyć po zjedzeniu kolacji. Herbata ma opinie bardzo przyjemnej w smaku. Podczas jej wypijania można wyczuć nuty owocowo-ziołowe.

Hello Slim – dawkowanie i stosowanie

Każdy zestaw zawiera po 30 torebek herbat przeznaczonych na dwie różne pory dnia. Kuracja powinna trwać 30 dni. Oznacza to, że osoba stosująca ją powinna wypijać jedną herbatkę Hello Slim Good Morning oraz jedną Hello Slim Good Night w ciągu dnia. Warto nie przekraczać dopuszczalnej dziennej dawki, ponieważ nie wzmocni to efektu, a jedynie może stwarzać ryzyko wystąpienia u osoby przyjmującej preparat skutków ubocznych. Kuracje można powtarzać nawet 4 razy w ciągu roku. Stosowanie Hello Slim jest bezpieczne i tylko od samego konsumenta zależy to, czy podejmie decyzje o ponownym przeprowadzeniu kuracji w tym samym roku. Osoba stosująca oba rodzaje herbat Hello Slim każdego dnia może spodziewać się najszybszych, a zarazem najbardziej widocznych efektów działania preparatu.

Hello Slim – czy działa?

Działanie herbat jest potwierdzone i udowodnione przede wszystkim przez szereg osób, który miały okazję przebyć kurację. Faktyczne działanie jest zapewnione przez skład bogaty w szereg składników aktywnych. Można znaleźć w nim szereg substancji, których wpływ na odchudzanie lub poprawę zdrowia został udowodniony szeregiem niezależnych badań naukowych. Dowodem na to, iż produkt działa są klienci, którzy chętnie powtarzają kuracje dwa i więcej razy w ciągu roku.

Hello Slim – jakie efekty

Do szeregu efektów potwierdzonych przez osoby kupujące i regularnie stosujące produkt można zaliczyć m.in. utratę nadprogramowych kilogramów, ustąpienie nieprzyjemnych objawów ze strony układu pokarmowego, pobudzenie i większa ilość energii w ciągu dnia, a zarazem większy poziom zrelaksowania po wypiciu wieczornej dawki. Klienci potwierdzają również, że po zastosowaniu zmniejszył się ich apetyt i nie mieli ochotę na słodkie oraz słone przekąski. Zauważalnym efektem był również przyspieszony metabolizm. Efekty działania zarówno herbatki na dzień, jak i na noc są doskonale dostosowane do danej pory dnia. Dzięki temu korzystanie z nich zwiększa w znaczny sposób jakość życia.

Hello Slim – gdzie kupić

W celu kupienia zestawu Herbat Hello Slim najlepiej skorzystać z kupna na stronie producenta. Dzięki temu klient ma zapewnioną gwarancje oryginalności. Często zdarza się, że suplementy lub produkty zapewniające detoksykacje organizmu są podrabiany. Nieoryginalny produkt zazwyczaj nie ma składników aktywnych. Klient, kupując produkt z niesprawdzonej strony internetowej, jest narażony na przyjmowanie produktu, który nie tylko nie pomoże, ale również może zaszkodzić i doprowadzić do wystąpienia nieprzyjemnych skutków ubocznych. Dodatkową zaletą skorzystania z kanału sprzedaży producenta jest możliwość odesłania produktu w przeciągu 100 dni, nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji finansowych. Producent umożliwia skorzystanie z szeregu różnych metod płatności. Należy do nich m.in. przelewy 24, BLIK, tradycyjny przelew, płatność za pośrednictwem Google Play, PayPo czy PayPal. Klient może zdecydować się również na podarowanie bonu podarunkowego. W przypadku zakupu produktu na terenie kraju możliwa jest również płatność za usługę przy odbiorze przesyłki.

Hello Slim – jak wygląda proces dostawczy?

Proces dostawczy oferowany na stronie producenta jest niezwykle sprawny. Produktu można się spodziewać już po 1/2 dniach roboczych po złożeniu zamówienia. Zamawiając produkt na oryginalnej stronie, można oczekiwać darmowej dostawy w przypadku zamówienia powyżej 100 złotych. Oznacza to, że w przypadku zamówienia standardowego zestawu można oczekiwać darmowej dostawy. W przypadku wybrania pojedynczej herbaty za cenę poniżej 100 zł klient niezależnie, od czego czy przesyłka ma być dostarczona kurierem, za pośrednictwem usług dostawczych DHL, czy do Paczkomatu klient zapłaci 9,90 zł.

Hello Slim – wartości odżywcze

Składniki zawarte w każdej torebce mają szereg wartości odżywczych. W przypadku zielonej herbaty będą to m.in. pierwiastki takie jak żelazo czy fluor. Liczne witaminy, do których należą m.in. witamina A, C, K oraz witaminy z grupy B. Herbata ta to również bogactwo antyoksydantów. Z kolei wymienianym na pierwszym miejscu składnikiem herbaty na noc jest mięta. Zawiera ona m.in. magnez, potas, wapń, witaminę A, tiaminę, niacynę, ryboflawinę, czy kwas foliowy. W obu herbatach pojawia się jabłko bogate w wapń, fosfor, potas, witaminę A, kwas foliowy oraz liczne flawonoidy.

Hello Slim – wady i zalety produktu

Wśród zalet produktu można wymienić takie cechy jak, smak, zapach, przyjemna forma, ładne opakowanie, jakość, efektywność, jak również naturalność składników, dzięki czemu zwiększone bezpieczeństwo korzystania. Klienci cenią sobie przede wszystkim zbawienne dla zdrowia, samopoczucia efekty działania. Bardzo ważną zaletą jest również realny wpływ na utratę wagi ciała. Jako wadę można natomiast postrzegać uzyskanie realnych efektów dopiero przy dłuższym i regularnym stosowaniu. Osoby zastanawiające się nad zakupem mogą powstrzymywać się ze względu na cenę, lecz opinie osób, które zakupiły produkt, potwierdzają, że stosowanie preparatu przynosi realne efekty działania.

Hello Slim – w jaki sposób przechowywać?

Herbaty Hello Slim należy przechowywać w takich warunkach jak większość innych herbat. Powinno być to miejsce wilgotne, a zarazem suche. Warto unikać działania gorącej temperatury. Za to idealnym miejscem do przechowywania może okazać się lodówka, ponieważ produkt ten dobrze jest przechowywać w relatywnie chłodnym pomieszczeniu. Nie mniej jednak należy pamiętać, aby miejsce przechowywania nie pachniało intensywnie, ponieważ torebki łatwo absorbują inne zapach.

Hello Slim – ostrzeżenia

Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Produkt powinien być przyjmowany w zalecanych dawkach przez osoby, które ukończyły 18. rok życia. Na herbaty te powinny również zwrócić uwagę osoby z nadciśnieniem, ponieważ zawarty w nich korzeń lukrecji może wzmagać objawy choroby. Przed zastosowaniem kuracji należy upewnić się, czy nie jest się uczulonym na którykolwiek ze składników.

Hello Slim – moja opinia o produkcie

Moim zdaniem produkt jest bez wątpienia warty uwagi. Opowiadał mi smak. W pierwszych dniach można było zrezygnować ze spożywania kawy, ponieważ składniki w herbacie dodawały energii, z kolei wieczorem proces zasypiania był znacznie łatwiejszy. Odczuć można było również zahamowanie łaknienia, co pozytywnie wpłynęło na utratę wagi.

FAQ – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy istnieje możliwość wysyłki produktu za granicę?

Tak, należy jednak pamiętać o tym, że dostawa w tym wypadku wynosi 80 złotych.

Czy jest konieczne stosowanie kuracji z wykorzystaniem zarówno herbaty Hello Slim Good Morning, jak i Hello Slim Good Night?

Nie, klient ma możliwość zakupu jedną wybraną herbatę, jeżeli preferuje taką kurację. Nie mniej jednak, zastosowanie obu herbat jest skuteczniejsze. Składniki w obu rodzajach zostały dobrane tak, aby działanie było, jak najbardziej optymalne w zależności od pory dnia.

 

 

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>