zweryfikowany

Ecomax Burn Cutting – Recenzja i Opinie.

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.


Jak twierdzi producent produktu Burn Cutting to środek mający na celu wspomaganie odchudzania, w szczególności spalanie tkanki tłuszczowej. Przyspiesza metabolizm poprzez wydolność fizyczną, a tym samym procesy spalające tłuszcz, co ma pomóc organizmowi w redukcji energii pozyskiwanej z tkanki tłuszczowej.

Posiada również synefrynę, której zadaniem jest aktywować lipolizę, co w prostym tłumaczeniu jest procesem rozkładu tłuszczu.

Sprawdź:

L-karnityna zaś, którą również możemy znaleźć w składzie, transportuje komórki tłuszczowe do mitochondriów, gdzie w następnej kolejności są przekształcane w energię.

Nie zabraknie również tamaryndowca malabarskiego, posiadającego kwas hydroksycytrynowy (HCA), który ma wspomagać ograniczenie apetytu.

Podczas przyjmowania suplementu, można również zauważyć wzrost termogenezy, czyli proces wzrostu temperatury ciała, co czyni dobrą podstawę pod spalanie tłuszczu. 

Producent zapewnia, że ecomax® Burn Cutting Thermo to idealna mieszanka pod trening, skomponowana z naturalnych i bezpiecznych składników, o surowcach najwyższej jakości.

 

Skład

Składniki w kapsułce w 2 kapsułkach
Tyrozyna 300 mg 600 mg
Różeniec górski 100 mg 200 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 60 mg 120 mg
Tamaryndowiec malabarski 50 mg 100 mg
-w tym kwas hydroksycytrynowy (HCA) 30 mg 60 mg
Synefryna (z owocu gorzkiej pomarańczy) 20 mg 40 mg
Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego 50 mg 100 mg
Kofeina 20 mg 40 mg
L-Karnityna 100 mg 200 mg

Sposób użycia

Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 2 kapsułki. W dni treningowe: 15 minut przed treningiem. W dni nietreningowe: rano, po śniadaniu.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być substytutem (zamiennikiem) zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Do zalet produktu, jak sam podaje producent, należą:

  • zwiększona potliwość ciała
  • nasilona reakcja na spalanie tłuszczu
  • większy poziom energii
  • przyspieszony metabolizm
  • wspomaga ograniczenie apetytu
  • polepsza układ trawienny

Przeźroczysta kapsułka

Posiada przeźroczystą otoczkę bez potencjalnie szkodliwych wypełniaczy, sztucznych barwników takich jak dwutlenek tytanu. Masz dodatkową pewność, że w kapsułkach znajdują się czyste składniki aktywne w swoich naturalnych barwach.

Czy na pewno wszystko się zgadza?

  • Użyta w składzie kofeina pobudza organizm i zwiększa energię, tym samym zwiększając metabolizm i odchudzanie, ale ponadto ma wiele negatywnych czynników, wpływających niekorzystnie na nasze ciało i umysł. Może prowadzić do bezsenności, kołatania serca, złego samopoczucia mentalnego, poczucia niepokoju i lęku czy niemożności skupienia. Ten stymulant uzależnia, co może prowadzić do nadmiernego spożycia. 
  • L-karnityna może i pozytywnie działa na spalanie tłuszczu podczas sportu, lecz przyjmowana w wysokich dawkach również wpływa wadliwie na ciało,  a dokładnie może osłabić mięśnie lub wywołać wymioty, nudności, lub biegunkę. Może także wpływać negatywnie na zapach ciała.
  • Synefryna przyjmowana niedbale i nieświadomie także może wywołać niepożądane skutki w organizmie i prowadzić nawet do arytmii lub zawału serca.
  • Tamaryndowiec malabarski to suplement uznawany zwykle za bezpieczny, jednakże może również szkodzić na nasz układ pokarmowy. Trzeba uważać na stosowanie podczas chorób, takich jak cukrzyca.

Jak widać powyżej, większość z tych składników przyczynia się w mniejszym lub większym stopniu do prawidłowego funkcjonowania naszego ciała i umysłu, co świadczy o pozytywnym działaniu.

Podsumowanie

Ecomax Burn Cutting to wysokiej jakości naturalne składniki w rozsądnych proporcjach. Dobrana formuła na działać jak najlepiej, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Produkt polecany osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy.

 

 

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>