zweryfikowany

Black Spider – Cloma Pharma. Opinie, Recenzja, Efekty, Skutki Uboczne

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.


Ranking: Najlepsze tabletki na odchudzanie

Black Spider – ClomaPharma – skład i forma suplementu

Black Spider – ClomaPharma jest silnym spalaczem tłuszczu zawierającym szereg ekstraktów roślinnych w składzie. Skład jest naturalny. Zawiera on witaminy: B6, B12 i chrom oraz szereg naturalnych związków wspomagających utratę tłuszczu oraz hamujących apetyt. Produkt zawiera m.in. pieprz kajeński, korzeń imbiru, ekstrakt z zielonej herbaty, yerba mate, guarany, johimbina oraz naturalne odpowiedniki efedryny i aspiryny w postaci gorzkiej pomarańczy i ekstraktu z kory białej wierzby. W opakowaniu znajduje się 100 czarnych kapsułek. Produkt nie zawiera takich składników jak aspartam, cukier, gluten, czy laktoza. Skład jest całkowicie wegetariański oraz nie zawiera substancji modyfikowanych genetycznie.

Black Spider – ClomaPharma – Ephearda Virdis i kofeina

Zawartość w suplemencie składników pobudzających układ nerwowy, jak bezwodna kofeina sprawia, że produkt ten może nie sprzyjać osobą wrażliwych na tego typu substancje. Suplement ten nie jest zalecany osobom, które na co dzień spożywają duże dawki kawy. Takie połączenie może zagrażać zdrowiu. Spożycie tego spalacza tłuszczu powoduje znaczne przyspieszenia tętna. Dla osób ze standardowym tętnem jego poziom wzrasta do 150 uderzeń na minutę. Black Spider – ClomaPharma nie należy przyjmować wieczorem, ponieważ grozi to wystąpieniem poważnych problemów ze snem. Produkty zawierające naturalnie występującą efedrynę nie są zalecane dla początkujących sportowców. Jeżeli chodzi o suplement o właściwościach pobudzających, lepiej jest w ich wypadku zacząć od produktów, które zawierają jedynie kofeinę i sprawdzić, w jaki sposób reaguje organizm na tego typu składniki. Występowanie Ephedry sprawia, że suplement ten odradza się osobą z nadciśnieniem tętniczym, chorobami serca, czy chorobami tarczycy. Przekroczenie dopuszczalnej dawki tego składnika może wywoływać oprócz zaburzeń rytmu serca, wzmożonej potliwości oraz drżenia rąk, takie nieprzyjemne objawy jak zmiany dermatologiczne na skórze, bóle głowy, halucynacje oraz problemy żołądkowe.

Black Spider – ClomaPharma – efektywność, przeciwskazania

Środek ten uznawany jest za jeden z bardziej efektywnych. Zalecany jest osobom, które zmagały się z brakiem wpływu na organizm innych preparatów. Suplement ten jest zalecany bardziej zaawansowanym sportowcom. Osoby, które nieprzywykły do nagłego przypływu energii, wzmożonego wydzielania potu, czy podwyższonej temperatury muszą uważać. Najlepiej w ich wypadku zacząć od 1 tabletki dziennie. Dla bardziej doświadczonych sportowców dawka może być zwiększona do 2. tabletek na dzień. Suplement powinno spożywać się rano oraz na około pół godziny przed wykonywaniem ćwiczeń. Taka dawka składników aktywnych zapewnia dawkę energii na cały dzień. Objawy świadczące o działaniu tabletki można odczuć już po 30 minutach od zastosowania produktu. Efekt wspomagający odchudzanie dodatkowo wspomagają składniki suplementu hamujące łaknienie, do których należy m.in. chrom. Pomimo faktu, że środki hamujące apetyt mogą przynosić doskonałe efekty na samym początku odchudzania, ich efekt może być z czasem mniej odczuwalny. Co więcej, suplementy o takim działaniu nie są zalecane osobom zmagającym się z cukrzycą, nadciśnieniem oraz z chronicznymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego. Środek ten odradzany jest również kobietom w ciąży i w trakcie karmienia. Nie powinno się go łączy z alkoholem lub dużym spożyciem kawy. Do innych wskazywanych skutków ubocznych można zaliczyć możliwość braku cyklu miesiączkowego. Produktu nie powinny przyjmować osoby przed ukończeniem 18 roku życia. Black Spider – ClomaPharma odradzany jest również osobom starszym. Może powodować on u tej grupy wiekowej do większego ryzyka wystąpienia chorób przewlekłych. Nie powinny zwłaszcza bez konsultacji z lekarzem korzystać z niego również osoby z chorobami nerek, wątroby, układu pokarmowego oraz neurologicznymi.

Black Spider – ClomaPharma – wpływ na nastrój

Spalacz ten wzmaga chęć i motywacje do ćwiczeń. Spożycie go może również zmniejszać poziom odczuwalnego stresu, zwiększyć koncentracje oraz mieć pozytywny wpływ na dobrostan psychiczny. Głównym składnikiem odpowiedzialnym za te właściwości jest ekstrakt z yerba matę. Dzieje się tak dzięki obecności w liściach yerba mate takich składników, jak magnez, czy witamin z grupy B. Efekt ten dodatkowo wspomagany jest przez ekstrakt z guarany. Stymulant ten oprócz tego, że umożliwia zachowanie długotrwałej wytrzymałości, ma zdolności do zwiększenia ilości wydzielanej dopaminy.

Black Spider – ClomaPharma – cena

Koszt tego specyfiku wynosi ok. 125-140 zł. To bez wątpienia nie najtańszy suplement biorąc pod uwagę fakt, że jedno opakowanie zawiera 100 tabletek. Należy jednak mieć na uwadze, że charakteryzuje się on wysokim poziomem efektywności i niezwykle silnym działanie rezultaty powinny być widoczne już przy spożyciu 1 porcji dziennie. Produkt nie należy do tych z najniższej półki cenowej, jednak jest wart rozpatrzenia, jeśli słabsze preparaty w niższych cenach nie wywołują porządnych rezultatów.

 

 

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>