zweryfikowany

Somatodrol – Recenzja, Efekty, Skutki Uboczne, Opinie

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.


Somatodrol – nowy suplement na wzrost mięśni. Czy naprawdę pomaga?

Nawet ci, którzy ćwiczą od lat, nie są zazwyczaj do końca zadowoleni ze swojego ciała i zawsze szukają lepszych sposobów na osiągnięcie swojego wymarzonego efektu. Dla wszystkich tych, którzy chcą poprawy formy swojej formy, przedstawimy Somatodrol, który obiecuje imponujący przyrost masy mięśniowej w znacznie krótszym czasie, niż bez stosowania suplementu. Dążenie do idealnej sylwetki trwa cały czas, stąd ciągłe tłumy na zajęciach fitness i w siłowniach. Osiąganie pozytywnych efektów może znacznie pomóc w odzyskaniu pewności siebie i wypracowaniu lepszej samooceny.

Somatodrol jest jedynym z suplementów, który obiecuje natychmiastowe wyniki po około 12 tygodniach dla każdej osoby, która jednoecześnie utrzymuje zdrowy tryb życia. I wdrożyła już zbilansowaną dietę oraz wysiłek fizyczny. Ponadto jest to uznany produkt, który nie szkodzi zdrowiu ze względu na fakt, że zawiera tylko składniki pochodzenia naturalnego.  Aby uzyskać więcej informacji na temat tego produktu, zobacz poniżej.

Skład suplementu Somatodrol i działanie poszczególnych składników

 • ZMA – unikalna formuła minerałów anabolicznych, które względem siebie działają synergistycznie i mogą dawać zaskakujące efekty treningowe. Zma to – witamina B6, magnez i cynk – stymulują produkcję testosteronu, czyli insulinopodobnego czynnika wzrostu oraz odpowiadają za zwiększenie siły mięśni
 • L-arginina – aminokwas, który w wysokim stężeniu pobudza naturalną produkcję hormonu wzrostu, co poztywnnie wpływa na budowę masy mięśniowej
 • L-ornityna – ten aminokwas zwiększa wykorzystanie L-argininy w syntezie tlenku azotu

Jakie korzyści są związane ze stosowania Somatodrol?

Somatodrol jest suplementem, który możne zoptymalizować hormon testosteronu,  odpowiedzialny za większość naszych sukcesów w kulturystyce! W związku z tym, jego korzyści są związane z regularyzacją i / lub zwiększeniem testosteronu. Dzięki zastosowaniu tego suplementu wkrótce będziesz mógł zobaczyć niektóre z  niżej wymienionych korzyści:

 • Przyspiesza regenerację po treningu;
 • Zwiększa poziom testosteronu;
 • Zapobiega skurczom i łagodzi napięcie mięśni;
 • Zwiększa potencję i apetyt seksualny (co jest związane z testosteronem);
 • Zmniejsza zmęczenie;
 • Zwiększa produkcję hormonu GH;
 • Poprawia nastrój o 100%.
 • Warto jednak pamiętać, że korzyści te mogą objawiać się u niektórych osób, ale nie u innych, ponieważ nasze ludzkie ciało jest bardzo zindywidualizowane, więc suplement może mieć większy wpływ na niektórych ludzi, a mniejszy na innych, dobrze?

Jak działa wzrost poziomu testosteronu?
Testosteron jest męskim hormonem występującym w dużych ilościach w organizmie i odpowiedzialnym za różne funkcje w ludzkim ciele. Dla nas jest to w dużej mierze korzystne dla kulturystów, ponieważ stymuluje kilka korzyści, takich jak te wymienione powyżej. Dlatego często mówi się, że kulturysta, który ma niski poziom testosteronu, nigdy nie osiągnie dobrych wyników, ponieważ niski poziom sprawi, że źle się zregenerujesz, będziesz bardziej zmęczony, nie będziesz stymulował innych hormonów odpowiedzialnych za wzrost itp.

Wraz z tym wzrostem doprowadzi to również do zmian w twoim życiu seksualnym (co jest korzystne dla każdego mężczyzny). Każdy suplement, nie tylko Somatodrol, który stymuluje produkcję testosteronu przez organizm, pomoże w ich potencji seksualnej, powodując poprawę ich poczucia własnej wartości i jakości życia.

Ile kg mięśni można uzyskać Za pomocą Somatodrolu?

Jest to bardzo typowe pytanie dla większości osób poszukujących suplementu o wysokiej wydajności. „Ale jak szybko zobaczę wyniki?”, „Ile kilogramów wagi przybiorę od tego suplementu?”Są to pytania, na które niestety nie ma dokładnej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji.

Wyniki produktu zależą od Twojego metabolizm i reżim treningowy. Ponadto ważnymi czynnikami jest prawidłowy trening i zbilansowana dieta. Tak więc, aby zbudować więcej mięśni, musisz zadbać również o te kwestie.

Nic nie jest w stanie uczynić cudu i rozbudować masy bez innsych sprzyjających czynników, więc jeśli nie masz odpowiedniej diety i konsekwentnego treningu, wynik nie przyjdzie sam z siebie. Jeśli jesteś na diecie, a Twoje treningi są wystarczająco intensywne i stymulujące, wyniki mogą być fantastyczne!

Kto testował produkt?

Poniżej znajdują się niektóre raporty użytkowników Somatodrolu z Brazylii. Zobacz, jak ten produkt pomógł zoptymalizować wyniki osób, które już osiągnęły pewne wyniki, oraz osób, które prowadziły siedzący tryb życia i były niebezpieczne. Twarze i nazwiska osób zostały wycięte ze względów prywatności.

„Miałem bardzo szybki progress dzięki Somatodrolowi. Gratuluję dobrego produktu”. FR – BH

„Dzięki Somatodrolowi szybko osiągnąłem oczekiwane rezultaty, które obiecywał suplement. Nie tylko uzyskałem pożądane ciało, ale także zacząłem ćwiczyć lepiej, czyniąc je bardziej intensywnymi Łatwiej spaliłem tłuszcz i zyskałem więcej mięśni”. BS – SF

„Zacząłem używać Somatodrol z zamiarem schudnięcia, ponieważ chciałem poprawić swoją kondycję fizyczną i zdrowie. W tej chwili ćwiczę tylko cardio, a Somatodrol pomógł mi osiągnąć mój cel. W ciągu 4 miesięcy użytkowania schudłem 23 kg. dzisiaj, oprócz biegania z dużo większą energią, łatwiej mi wykonywać codzienne czynności, moje zdrowie również się poprawiło, a moje nogi już nie puchną. Od przyszłego miesiąca moim celem jest nie tylko kontynuowanie biegania, ale także rozpoczęcie treningu siłowego. Jestem pewien, że Somatodrol pomoże mi na tym etapie.” RG-Barra Mansa

„Kiedy dowiedziałem się, że będę pierwszym sportowcem, który spróbuje Somatodrolu, zanim ten produkt został wprowadzony na rynek, wiedziałem, że to moja szansa. Trenowałem, podjąłem wyzwanie i zdobyłem złoty medal w national tour of Poland, edycja 2014! „KRZYSZTOF P.

Jak przyjmować Somatodrol?

Istnieją trzy sposoby przyjmowania Somatodrolu w zależności od potrzeb i schematu ćwiczeń:

Osoby, które często ćwiczą: powinieneś przyjmować go dwa razy dziennie, jedną kapsułkę rano po przebudzeniu, drugą po treningu. Dlatego zalecamy przyjmowanie tabletek 6 razy w tygodniu z jednodniową przerwą w dniu odpoczynku.

Osoby, które nie ćwiczą: Somatodrol może być również stosowany przez osoby, które nie ćwiczą regularnie. W takim przypadku na ulotce podano, że należy ją przyjmować 2 godziny przed obiadem (główny posiłek dnia), a drugi bezpośrednio przed snem. W ten sposób będzie działać podczas snu, optymalizując poziom testosteronu. W tym przypadku nie ma przyrostu masy ciała lub utraty tkanki tłuszczowej, ale można uzyskać podniesienie testosteronu.

Osoby, które stosują też inne suplementy diety: W takim przypadku należy wziąć dwie kapsułki, ale należy je przyjmować natychmiast po zażyciu szybko przyswajalnego białka. W ten sposób Somatodrol jest wchłaniany wraz z białkiem, wzmacniając jego działanie.

Możesz przyjmować Somatodrol tak długo, jak chcesz lub uważasz, że jest to konieczne do osiągnięcia swoich celów. Jeśli zażywasz suplement zgodnie z zalecaną dawką na opakowaniu nie ma ryzyka skutków ubocznych. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze szybsze wyniki, skonsultuj się z endokrynologiem, aby skonsultować, czy możesz zwiększyć dawkę suplementu.

Najczęściej zadawane pytania na temat Somatodrolu

Jestem zawodowym sportowcem i muszę okresowo poddawać się testom antydopingowym. Czy mogę wziąć Somatodrol?

Lokalne przepisy każdej federacji sportowej są liczne i ciągle się zmieniają. Dlatego w sytuacji jeśli jesteś członkiem Stowarzyszenia Sportowego, powinieneś dowiedzieć się o zakazanych substancjach i porozmawiać z lekarzem lub trenerem o Somatodrolu, aby upewnić się, że stosowanie jest dozwolone. Ogólnie rzecz biorąc, składniki obecne w produkcie nie są zazwyczaj zakazne, ponieważ są to tylko minerały i witaminy, które poprawiają wyniki, ale nie wpływają na nie bezpośrednio. Warto jednak skonsultować się z trenerem. Somatodrol nie jest hormonem, ale specjalną i wysoce skoncentrowaną kombinacją składników odżywczych, więc możemy powiedzieć, że jego stosowanie jest na dozwolone w przypadku większości organizacji sportowych.

Czy Somatodrol jest środkiem anabolicznym?

Nie. Somatodrol nie jest anaboliczny i nie zawiera żadnych pochodnych substancji. Jest to suplement diety, kompleks witamin i minerałów, który nie wymaga recepty od lekarza. Zaleca się jednak, aby przed zażyciem umówić się na spotkanie z dietetykiem lub lekarzem, ponieważ nadmiar witamin i minerałów może być również szkodliwy.

Jakie są fakty o Somatodolu?

 • zwiększony wzrost mięśni
 • ponad 10.000 zadowolonych klientów
 • więcej masy mięśniowej przy tym samym treningu
 • szybsze wyniki niż bez przyjmowania suplementu

Czy obietnice producenta są prawdziwe? Studiowałem forum Somatodrolu i podsumowałem najbardziej różnorodne doświadczenia związane ze stosowaniem Somatodrolu. O tym, jak działają kapsułki i o czym należy pamiętać podczas przyjmowania Somatodrolu, można dowiedzieć się tutaj.

Jakie korzyści daje Somatodrol?

Producent obiecuje gwarantowany efekt i tylko dzięki naturalnym składnikom. Zaletą tego leku jest to, że nie musisz oczekiwać żadnych skutków ubocznych i możesz przyjmować Somatodrol bez wahania. Efekty, które obiecuje producent, obejmują:

 • więcej energii
 • szybsza regeneracja po treningu
 • przyrost masy mięśniowej
 • bardzo szybkie efekty poprawy siły

Dzięki nowej formule jest duża szansa na to, że  wszystkie Twoje oczekiwania zostaną spełnione, o czym świadczy również doświadczenie użytkowników Somatodrol, którzy już przetestowali kapsułki.

Doświadczenie w stosowaniu Somatrodtolu z forów internetowych

Na forach o Somatodrolu znajdziesz wielu użytkowników, którzy już przetestowali produkt i byli zadowoleni z jego działania. Mówią o szybkim wzroście mięśni oraz o tym, że użytkownicy mogą ćwiczyć dłużej i intensywniej. Po ciężkim treningu czas regeneracji jest również skrócony.

Wady suplementu

Oczywiście jest też kilka negatywnych opinii. Twierdzą, że kapsułki nie dają żadnego efektu, jednak okazuje się, że takie osoby liczyły na przyrost masy mięśniowej bez angażowania się w treningi. Somatodrol nie jest cudownym lekarstwem, a producent wyraźnie stwierdza to na swojej stronie internetowej. Należy połączyć odpowiednią dietę z treningiem siłowym, by zauważyć efekty.

 

 

Jakie są skutki uboczne?

Do tej pory nie wiadomo o skutkach ubocznych ze względu na naturalny skład tego suplementu diety

Gdzie można tanio kupić Somatodrol?

Suplementu nie można jeszcze kupić w aptece, natomiast jest dostępny w Internecie. Jego cena wynosi około 90 zł za 60 kapsułek.

Najczęściej zadawane pytania na temat tego suplementu

Czy są jakieś opinie ekspertów?
Sportowiec Krzysztof Piekarz twierdzi na stronie producenta, że zaczął brać sumatodrol przed swoimi pierwszymi zawodami. To znacznie poprawiło jego wyniki i był w stanie uczynić swoje treningi bardziej intensywnymi. Ciężko trenował i zmienił dietę i udało mu się osiągnąć sukcesy sportowe.

Czy są zdjęcia przed i po?

Nie tylko na stronie producenta, ale także na forum Somatodrol można znaleźć wiele zdjęć „przed ” i”po”. Wykazują ogromny wzrost mięśni i potwierdzają doświadczenie Somatodrolu przez innych użytkowników.

Jak dokładnie działa Somatodrol?

Aktywne składniki zawarte w Somatodrolu są znane większości sportowców siłowych. Przyjmowanie Somatodrolu stymuluje wzrost mięśni i możesz spodziewać się większej ilości energii. Nie ma skutków ubocznych, ponieważ dawka jest bardzo niska. Zawarte w nim składniki są prawdziwym wzmacniaczem i sprawiają, że mięśnie rosną szczególnie szybko.

Czy Somatodrol jest bezpiecznym produktem?

Istnieje wiele różnych opinii na temat Somatodrol. Ale łączy je jedno: Somatodrol nie jest szkodliwym produktem, który można przyjmować bez wahania. Zyskujesz więcej mocy i możesz liczyć na większą wytrzymałość. Oznacza to więcej treningu i automatycznie Więcej wzrostu mięśni. Jeśli ciągle ćwiczysz, prawdopodobnie nie będziesz w stanie obejść się bez suplementu diety. Jeszcze lepiej, jeśli jest wykonany z naturalnych składników. To samo dotyczy koktajli proteinowych, które można kupić w każdej siłowni. Jedyną różnicą jest to, że Somatodrol jest znacznie tańszy i równie dobrze tolerowany. Biorąc Somatodrol, uzupełniasz i utrzymujesz swoje treningi, a wyniki mówią same za siebie.

Czy można kupić Somatodrol w aptece?

Możesz zamówić kapsułki Somatodrol tylko przez Internet, a nie w aptece.

Jak należy przyjmować tabletki?

Według producenta należy przyjmować od jednej do dwóch kapsułek Somatodrolu dziennie. Popijaj je dużą szklanką wody, najlepiej godzinę przed treningiem. W ten sposób możesz mieć pewność, że produkt będzie w stanie rozwinąć swój optymalny efekt.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>