zweryfikowany

SmooSkin – Opinie o nowym serum na blizny i rozstępy

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.

Kategoria: Cera | Recenzja i Opinie | Uroda

SmooSkin to serum pomagające pozbyć się blizn i rozstępów. Dzięki niemu możemy zlikwidować lub w znaczący sposób zmniejszyć widoczność tych nieestetycznych i dość krępujących zmian na skórze. Działa w sposób bardzo intensywny i dogłębny – dociera w głąb skóry pomagając pobudzić namnażanie nowych komórek. Odbudowuje ono fragmenty skóry, które są objęte bliznami. Dzięki niemu skóra może odzyskać gładką strukturę. Wysokie efekty tego preparatu zawdzięczamy specjalnej formule, która stanowi połączenie takich skutecznych składników jak hydroksyprolina, bogate oleje i ekstrakty roślinne.

Mimo, że blizny i rozstępy zazwyczaj są bardzo trudne do zlikwidowania, to dzięki SmooSkin, można w znaczący sposób zniwelować ich widoczność.

Blizny i rozstępy – czym są te zmiany na skórze?

Blizny pojawiają się po przerwaniu ciągłości skóry. Są to zagojone obszary skóry, na których wcześniej wystąpiła rana. Przeważnie powstają one na skutek urazów mechanicznych, takich jak skaleczenia, otarcia czy oparzenia. Rozstępy również zaliczają się do blizn. Są ich nietypowym rodzajem, który powstaje w wyniku gwałtownego rozciągania się skóry np. w trakcie ciąży czy podczas gwałtownego tycia.

Mniejsze lub większe blizny posiada większość z nas. Jedne są mniej widoczne, inne bardziej, niektóre z nich nam przeszkadzają, na inne nie zwracamy nawet uwagi. Niestety często widoczne, rozległe i mocno zauważalne blizny stanowią duży problem dla ich posiadaczy. Starają się ją ukrywać, maskować i niwelować na wiele sposobów.

Czy blizny mogą zniknąć? Jak się ich pozbyć?

O bliznę należy zacząć dbać jak najwcześniej, krótko po zakończeniu procesu gojenia się rany. Odpowiednia pielęgnacja świeżej blizny sprawi, że blizna po pewnym czasie stanie się mniej widoczna, a nawet ma szanse zniknąć. SmooSkin jest preparatem, który może pomóc w pielęgnacji blizny. Potęguje on procesy odbudowy tkanki, poprawia stan skóry, na której znajduje się blizna i zapobiega uwydatnianiu się blizn. Działa bardzo dobrze szczególnie na świeże blizny, ale pomoże niwelować również widoczność starszych blizn.

Innowacyjny skład SmooSkin

Serum SmooSkin wyróżnia się połączeniem kilku niezwykle efektywnych składników

Hydroksyprolina – jest to aminokwas wchodzący w skład kolagenu. Uzupełnia ona ubytki materiału budulcowego skóry, przywraca skórze jej gęstość, jędrność i elastyczność. Pobudza procesy odbudowy komórek skóry i wzmacnia je. Dzięki niej włókna kolagenowe wykazują się większą elastycznością.

Olej z awokado – wyróżnia się on bardzo wartościowych składem. Nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, E, C, krzem czy cynk to tylko niektóre ze składników odżywczych, w które bogaty jest olej z awokado. Regeneruje on skórę, głęboko ją odżywia, pobudza procesy odnowy naskórka. Zapewnia również odpowiedni poziom nawilżenia i natłuszczenia skóry.

Olej kokosowy – zawiera zarówno nienasycone, jak i nasycone kwasy tłuszczowe, witaminę E, żelazo, cynk czy wapń. Nawilża, natłuszcza i regeneruję skórę. Pomaga redukować stany zapalne, a także wspomaga proces gojenia.

Masło shea – oprócz kwasów tłuszczowych, obfituje w aminokwasy, polifenole i minerały. Są to cenne składniki wspomagające procesy odbudowy skóry. Masło shea uelastycznia i wygładza skórę, a także ją zmiękcza, co bezpośrednio sprzyja zmniejszaniu się widoczności blizn.

Wąkrotka azjatycka – znana jest przede wszystkim ze swojego działania przeciwzapalnego, antybakteryjnego i wspomagającego procesy odnowy skóry. Wąkrotka przyspiesza gojenie się ran i stanów zapalnych. Chroni również skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Ekstrakt z cebuli – stymuluje proces namnażania komórek i jednocześnie pobudza odnowę zniszczonych komórek.

Jak stosować SmooSkin i jakich efektów można się spodziewać?

Odbudowa skóry jest procesem, który wymaga czasu, regularności w działaniu i cierpliwości. Serum SmooSkin powinno być stosowane regularnie, najlepiej 2 razy dziennie, przez okres minimum 8-10 tygodni. Po tym czasie jesteśmy w stanie zauważyć znaczącą różnicę i poprawę wyglądu, a nawet zniknięcie blizn i rozstępów. Jeśli blizny są rozległe i głębokie należy wydłużyć czas kuracji, aż do osiągnięcia zadowalających rezultatów. Produkt nakładamy w niewielkiej ilości na czystą i suchą skórę i wmasowujemy w głąb skóry.

Po zakończeniu kuracji blizny powinny zostać spłycone i mniej widoczne. Jednocześnie poprawi się kondycja skóry – będzie bardziej elastyczna, wygładzona i miękka.

Opinie o SmooSkin

Osoby stosujące SmooSkin zazwyczaj chwalą efekty działania serum. Zdecydowana większość potwierdza, że przyspiesza czas gojenia się świeżych blizn, redukuje widoczność rozstępów. Poprawia również kondycję skóry i jej elastyczność. Dodatkowym plusem, który podkreśla wiele osób jest przyjemna konsystencja produktu, a także jego duża wydajność.

 

Dr. William Li – dermatolog, wypowiedź wygłoszona w programie „Good Morning America” w dniu 17 grudnia 2018 roku: „SmooSkin jest produktem, który zawiera składniki zapobiegające przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz poprawiającym jej elastyczność. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają produktu, który zapobiegnie starzeniu się skóry”. Źródło: https://abcnews.go.com/GMA/Story?id=5989736&page=1

 

Dr. Monica K. Smith – Dermatolog, opinia na temat SmooSkin, USA Today, 25 marca 2021 r.: „SmooSkin jest skutecznym suplementem, który może wspomóc w utrzymaniu zdrowego wyglądu skóry. Zawiera on witaminy, minerały i kwas hialuronowy, które pomagają w walce z wolnymi rodnikami i wspomagają produkcję kolagenu. SmooSkin jest dobrym wyborem, jeśli szukasz naturalnych sposobów na poprawę stanu skóry.”

 

Dr. John K. Williams – Dermatolog, opinia na temat SmooSkin, ABC News, 8 kwietnia 2021 r.: „SmooSkin to naturalny suplement, który może pomóc w utrzymaniu zdrowego wyglądu skóry. Zawiera on witaminy, minerały i kwas hialuronowy, które wspomagają produkcję kolagenu i chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Jestem przekonany, że SmooSkin może mieć pozytywny wpływ na wygląd skóry.”

Gdzie kupić SmooSkin?

Aby mieć pewność, że kupujemy oryginalny produkt, najlepiej zamówić go na oficjalnej stronie producenta. Starajmy omijać się znane portale zakupowe (typu olx, allegro), gdyż nie mamy pewności odnośnie pochodzenia sprzedawanych tam kosmetyków – mogą być to podróbki, bądź sera przeterminowane, które nie będą tak skuteczne jak produkty zakupione na stronie producenta.

 

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>