Skuteczne tabletki na odchudzanie – Czy w ogóle istnieją?

Jako dietetycy bardzo często mamy do czynienia z informacjami z różnych źródeł na temat bardzo skutecznych tabletek na odchudzanie, dzięki którym można stracić wiele kilogramów już w ciągu jednego miesiąca – oczywiście bez jakichkolwiek diet czy tym bardziej ćwiczeń fizycznych. Niestety takiego typu informacje, na ogół nie są prawdziwe.

Stosowanie tylko i wyłącznie suplementacji nie przynosi w pełni zadowalających nas efektów. Ważne jest, aby pamiętać o wdrożeniu regularnej aktywności fizycznej.

Połączenie bezpiecznego i właściwie dobranego odchudzającego suplementu diety wraz z aktywnym spędzaniem czasu na pewno wpłynie na przyspieszenie tempa metabolizmu, a więc i na utratę zbędnej tkanki tłuszczowej.

Takie połączenie pozwoli nam w znacznym stopniu na osiągnięcie ostatecznego sukcesu w procesie walki z dodatkowymi kilogramami bez wystąpienia ewentualnego efektu jo-jo po zakończonej kuracji odchudzającej.

Jeśli zdecydujemy się na suplementację tabletek odchudzających, musimy odpowiedzieć sobie na pewno na kilka niezwykle istotnych pytań, które pozwolą nam na ostateczne wybranie najlepszej dostępnej na rynku suplementacji, mającej za zadanie wspomagać proces utraty zbędnych kilogramów.

Czy znajdujemy się pośród osób, które w ogóle potrzebują zastosowania preparatu, mającego za zadanie wspomagać utratę zbędnej tkanki tłuszczowej?

A może naszym problemem jest dosyć częste podjadanie, tym bardziej w porze wieczornej?

W takiej chwili warto będzie podjąć decyzję o zastosowaniu tabletek odchudzających, które wykazują właściwości hamujące odczuwanie głodu.

Ostatnim równie popularnym problemem, będzie właściwe oczyszczenia organizmu z wszelkich toksyn. Być może to właśnie twoja metoda na pozbycie się ciążących ci nadprogramowych kilogramów?

W ostatnich latach rynek suplementów diety na odchudzanie w formie tabletek znacząco się zwiększył, dlatego też wybranie tych najlepszych może stanowić dla nas spory problem.

W czasie tworzenia zestawienia zwrócono szczególną uwagę na kilka spośród najbardziej istotnych kwestii, którymi kierują się na ogół osoby zaczynające swoją przygodę z utratą zbędnych kilogramów.

Jeśli zdecydujesz się na jeden z wymienionych poniżej produktów, masz pewność, iż posiada on niżej wymienione cechy:

  • skuteczność działania
  • szybkość utraty kilogramów bez ewentualnego efektu jo-jo
  • dostępność na polskim rynku
  • brak jakichkolwiek skutków ubocznych
  • trwałe efekty po skończonej kuracji odchudzającej


Stworzenie rankingu odchudzających suplementów diety w formie tabletek, który zostanie przedstawiony poniżej, wymagało wykonania szeregu testów, jak i nawiązania kontaktu z wieloma różnymi osobami, które używały już poszczególnych preparatów.

Ostatecznie możemy zaprezentować te, które są najbardziej skuteczne i gwarantują przy tym ostateczny sukces w kuracjach odchudzających.

Ranking tabletek odchudzających

Keto Actives

Keto Actives stanowi bardzo dobry wybór dla wszystkich tych osób, które stosują dietę ketogeniczną. Ten suplement diety został stworzony specjalnie z myślą o keto-maniakach, niemniej jednak nie tylko, gdyż może on wspomagać utratę zbędnych kilogramów w przypadku każdej dowolnej diety odchudzającej.

Zdecydowanie najlepsze działanie wykazuje dieta keto, gdyż ułatwia osiąganie ketozy, a przy tym uzupełnia niedobory, które są charakterystyczne dla tejże diety.

Regularne używanie suplementu diety Keto Actives, pomaga nie tylko w osiągnięciu w łatwy sposób ketozy, ale wspomaga ponadto proces metabolizowania tłuszczu, zmniejsza uczucie łaknienia, przyspiesza spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej, jak i dostarcza mnóstwo energii, co zwiększa wydolność w czasie wykonywania ćwiczeń fizycznych.

Nutrigo Lab Burner

Nutrigo Lab Burner to drugi w kolejnosci suplement diety na odchudzanie w formie tabletek, który został umieszczony w naszym rankingu. Jego główny cel stanowi przede wszystkim spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej. To jeden spośród najbardziej efektywnych spalaczy, który stosowało albo też stosuje wiele osób. Nie tylko bardzo dobrze spala tłuszcz, ale przy tym zmniejsza uczucie głodu i powstawanie tkanki tłuszczowej, co ma ogromne znaczenie w przypadku procesu odchudzania.

Za sukces Nutrugo Lab Burner odpowiadają najlepsze na rynku formuły, które znane są przede wszystkim z najwyższej skuteczności działania. Dzięki czemu każdy, kto znaczenie je stosować, może liczyć na naprawdę wyjątkowe właściwości bez konieczności zastosowania równocześnie wielu różnych suplementów diety.

Piperinox

Można śmiało powiedzieć, iż Piperinox zalicza się do zdecydowanych hitów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. To preparat, który opiera się na wyjątkowym ekstrakcie z Piperyny BioPerine. Ponad suplement ten zawiera także sześć różnorodnych składników, których pozytywny wpływ na proces odchudzania potwierdzają liczne badania przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych.

Najważniejsze zadanie tabletek Piperinox to wspomaganie redukcji nadmiernych kilogramów, jak i późniejsze utrzymywanie prawidłowej masy ciała. W błyskawiczny sposób usprawnia metabolizowanie węglowodanów i tłuszczy, a ponadto wykazuje właściwości zmniejszające odczuwanie głodu. Ponadto, jest to wegetariański, odchudzający suplement diety, ponieważ zawiera w swoim składzie wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego, a do tego z upraw ekologicznych, zatem pozbawionych szkodliwych substancji chemicznych.

4. Fast Burn Extreme

Fast Burn Extreme stanowi nowoczesną formułę, której najważniejszym zadaniem będzie bardzo szybkie spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej. To reduktor tłuszczu zawierający wiele różnych składników. Suplement ten został stworzony z myślą o sportowcach, jak i osobach aktywnych fizycznie, niemniej jednak z dobroczynnego działania Fast Burn Extreme może skorzystać każda osoba, która stosuje dietę odchudzającą.

Regularne używanie preparatu Fast Burn Extreme, prowadzić będzie do znacznego przyspieszenia procesu metabolizowania węglowodanów i tłuszczy, zwiększenia wytrzymałości organizmu w czasie wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych, jak i hamowania procesu odkładania się nadmiernej tkanki tłuszczowej.

5. Green Barley Plus

Green Barley Plus jest w pełni naturalnym, odchudzającym suplementem diety, którego bazę stanowi młody zielony jęczmień. Cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju i wybierają go osoby, które pragną przede wszystkim schudnąć dzięki zastosowaniu naturalnych metod. Suplement ten przyspiesza znacząco proces spalania nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Poza młodym, zielonym jęczmieniem, preparat Green Barley Plus zawiera także ekstrakt z Garcinia Cambogia. Dzięki czemu preparat ten, jest odpowiedzialny nie tylko za przyspieszenie tempa metabolizmu i spalania nadmiernej tkanki tłuszczowej, ale również za zmniejszanie odczuwania głodu.

6. Probiosin Plus

Probiosin Plus stanowi idealną propozycję dla wszystkich tych osób, które są fanami prebiotyków i probiotyków. To tabletki odchudzające zawierające w składzie dobre bakterie, które odpowiedzialne są za przywracanie wewnętrznej równowagi naszego organizmu. Probiosin Plus dba przede wszystkim o zachowanie układu pokarmowego w dobrej kondycji, którego stan pozostaje niezwykle istotny w czasie procesu utraty zbędnych kilogramów.

Zadbanie o obecność właściwej flory bakteryjnej może uchronić nas przed zespołem metabolicznym, jak i przed otyłością w przyszłości. Ponadto preparat Probiosin Plus ogranicza odczuwanie głodu i chroni przed odkładaniem się nadmiernej tkanki tłuszczowej.

7. Silvets

Silvests jest absolutnym hitem, o którym można było usłyszeć w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Jest to właściwie dobrana mieszanka składników naturalnych, które wykazują działanie wspomagające w przypadku procesu utraty nadprogramowych kilogramów. Dzięki czemu preparat ten działa w sposób bezpośredni na przyczynę nadwagi i umożliwia w ciągu zaledwie kilku miesięcy pozbyć się sporej ilości tkanki tłuszczowej bez obawy o pojawienie się tak zwanego efektu jo-jo.

Regularne zażywanie tabletek Silvets przyczynia się także do zmniejszenia apetytu, przyspieszenia tempa metabolizmu, jak również eliminowania tkanki tłuszczowej, która zlokalizowana jest w okolicach naszych ud i brzucha.

8. African Mango

African Mango to suplement diety w formie tabletek, który został stworzony przede wszystkim w oparciu o ekstrakt z mango afrykańskiego. Dzięki temu tenże niezwykle unikalny składnik wykazuje bezpośredni wpływa na przyspieszenie tempa metabolizmu, zwiększenie intensywności procesu spalania nadmiernej tkanki tłuszczowej, jak i zmniejszenie odczuwania głodu.

Biorąc pod uwagę fakt, iż African Mango to wyłącznie naturalne składniki, preparat też gwarantuje również ogólne poprawienie naszej kondycji zdrowotnej. Jednocześnie zapewnia też brak uczucia przemęczenia w czasie stosowania kuracji o charakterze odchudzającym.

9. Acai Berry Extreme

Acai Berry Extreme to preparat w postaci tabletek, którego formułę opracowano w oparciu tylko i wyłącznie o w pełni naturalne składniki, między innymi owoc acai, który wykazuje nieocenione właściwości odżywcze. Preparat w skuteczny sposób potrafi blokować produkcję tkanki tłuszczowej, poprawia tempo naszego metabolizmu, jak i zwiększa poziom energii, która jak można się domyślić, jest niezbędna w czasie procesu utraty nadprogramowych kilogramów.

Acai Berry Extreme to aż 5000 mg ekstraktu otrzymywanego z jagód acai wyłącznie w jednej tabletce. Dzięki czemu preparat ten zyskał zaufanie wielu osób, które pragną osiągnąć wymarzoną, szczupłą i wysportowaną sylwetkę.

10. Green Coffee 5000mg

Green Coffee 5000mg to odchudzający suplement diety, który został oparty przede wszystkim na wyciągu z zielonej kawy. Znajdujący się w jej ziarnach kwas chlorogenowy umożliwia skuteczne hamowanie wchłaniania się węglowodanów do naszego organizmu, a przy tym gwarantuje również pobudzanie procesów metabolicznych do dużo intensywniejszej pracy, aniżeli ma to miejsce zwykle.

Tabletki wspomagające odchudzanie Green Coffee 5000mg zawierają w swoim składzie największą na rynku ilość ekstraktu otrzymywanego z zielonej kawy, dzięki czemu ich skuteczność jest dużo większa, jeżeli porównać go z innymi odchudzającymi preparatami, które zawierają go również w swoim składzie.

11. Garcinia Cambogia Actives

Garcinia Cambogia Actives zaliczany jest na pewno do hitów wśród tabletek o działaniu odchudzającym najbliższych miesięcy. Zyskujący coraz to większą popularność, środek ten wspomaga proces spalania nadmiernej tkanki tłuszczowej, jak i gwarantuje przy tym przypływ energii dodatkowej, która staje się wręcz niezbędna w czasie stosowania kuracji o charakterze odchudzającym.

Preparat ten został oparty o sporą ilość ekstraktu z garcynii kambodżańskiej, której odżywcze właściwości udowodniono już kilka lat temu. Dopiero jednakże w ostatnim czasie stała się ogólnodostępna na polskim rynku.

Wielu z nas w swoim życiu chociażby raz podejmowało się walki z nadprogramowymi kilogramami i wielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak trudna jest to walka. Wagę niełatwo jest zgubić, zaś o jej przyrost niestety nie jest trudno. Podejmując się wyzwania zredukowania swojej wagi, stajemy przed trudnym wyborem spośród wielu dostępnych metod. Stosujemy najmodniejsze w danym czasie diety odchudzające, które nie zawsze są skuteczne. Staramy się wykonywać regularną aktywność fizyczną, niemniej jednak zdecydowanie takie pomysły kończą się na ogół zupełnym fiaskiem, ponieważ zniechęceni brakiem jakichkolwiek efektów, tracimy zapał, zaś motywacja nie jest już na tyle silna, aby walczyć dalej.

Prawda niestety jest w tym przypadku bardzo bolesna – nikt z nas nie schudnie bez wysiłku, zatem jeżeli pragniemy być szczupli i wysportowani, musimy zacisnąć zęby i przygotować się na ciężką pracę. Wśród uważanych ogólnie za skuteczne środków, które należałoby zastosować, takich jak chociażby rozważnie i mądrze ułożony jadłospis, właściwa dawka codziennej aktywności fizycznej, znajdują się także odchudzające suplementu diety w formie tabletek. Ich spożywanie sprzyja zbudowaniu solidnej podstawy, na której zostanie oparta nasza strategia w walce z nadprogramową tkanką tłuszczową.

Naturalne tabletki wspomagające proces odchudzania 

Do wyboru mamy suplementy z oferty sklepu różnych producentów, którzy posiadają specyfiki nie tylko w pełni skuteczne, ale głównie bezpieczne dla naszego stanu zdrowia, które zawierają w swoim składzie wyłącznie naturalne składniki.

Możemy mieć więc pewność, iż produkty tego rodzaju nie wywołają u nas żadnych skutków ubocznych.

Najlepsze na rynku tabletki odchudzające powinny zawierać wyciągi pochodzenia wyłącznie roślinnego, jak i dużą ilość makro i mikroelementów sprzyjających utracie nadprogramowej tkanki tłuszczowej.

Wybierając suplementy diety (tylko i wyłącznie z wiarygodnych źródeł) zwracajmy szczególną uwagę na to, jakiego rodzaju informacje zostały zawarte w dołączonej do opakowania ulotce.

Na naszej suplementowej liście zakupów nie powinno brakować produktów, które bogate są w kwasy Omega-3, błonnik, chrom, jak i wapń. Związki te odpowiadają za zmniejszenie odczuwania łaknienia (chrom sprawi, iż nie będziemy mieć ochoty na słodycze), usprawniają proces przemiany materii i spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Składniki w Tabletkach wspomagające odchudzanie

Warto będzie zapamiętać, które spośród składników roślinnych sprzyjają utracie zbędnych kilogramów i poszukiwać takowych w składzie na opakowaniu z tabletkami.

Niepozorne poziomki wykazują zbawienne działanie na procesy metaboliczne, tak samo jak Irvingia Gabonensis (mango afrykańskie), Yerba mate, jak i powszechnie znany mniszek lekarski. Pu-erh, czyli pochodząca z Chin herbata przyspiesza znacząco spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej i reguluje poziom złego cholesterolu. Mniszek lekarski i ananas wspomagają walkę z cellulitem. Opuncja figowa wykazuje działanie zmniejszające wchłanianie się tłuszczy. Papaja, jak i wspomniany ananas usprawniają procesy wchłaniania się składników odżywczych, które przyjmujemy wraz z pokarmami.

Także grejpfrut odgrywa znaczącą rolę w procesie utraty zbędnych kilogramów, gdyż nie tylko pobudza spalanie tkanki tłuszczowej, ale sprawia również, iż po jego spożyciu odczuwamy uczucie sytości przez długi czas. Przyczynę tego stanowi powolne uwalnianie się węglowodanów do organizmu.

Jeśli oczekujemy szybkich i zadowalających rezultatów naszej pracy nad wysportowaną i szczupłą sylwetką, wybierajmy wyłącznie te produkty, które będą nas w tym efektywnie wspomagać. Na rynku znajduje się naprawdę sporo tabletek wspomagających odchudzanie, jak chociażby Black Latte, niemniej jednak większa ich część będzie nieskuteczna, albo też kuracja z ich użyciem może okazać się szkodliwa dla naszego stanu zdrowia. Zatem największy nacisk powinniśmy kłaść na to, ażeby skład tabletek, które zakupimy, oparty był tylko o ekstrakty naturalne. Prawda na temat tabletek odchudzających jest taka, iż są one skuteczne tylko wtedy, jeżeli dokonamy ich rozsądnego wyboru. Pamiętajmy jednakże przy tym wszystkim, iż wyłącznie właściwa dieta, połączona razem z ćwiczeniami fizycznymi, jak i suplementami diety przyniesie wymarzone rezultaty.

Nadwaga a tabletki odchudzające

W swoich dążeniach do udzielenia odpowiedzi na powyższe pytanie, przeprowadziliśmy analizę różnych metod, które mają być gwarancja sukcesu w walce z dodatkowymi kilogramami.

Wnioski nasuwają się nam same. Jedyną skuteczną metodą na zgubienie nadprogramowej tkanki tłuszczowej, będzie stosowanie diety, wykonywanie regularnych ćwiczeń fizycznych, jak i wspomaganie się suplementami diety na odchudzanie.

Zbilansowana dieta to jedna z najważniejszych kwestii, które wykazują pozytywny wpływ na właściwe funkcjonowanie organizmu. W naszym menu powinny znaleźć się produkty, które są bogate w wapń (jarmuż, siemię lniane, migdały), błonnik (suszone morele, otręby), kwasy Omega-3 (orzechy włoskie, ryby morskie), chrom (jajka, pieczywo pełnoziarniste).
Wymienione powyżej związki chemiczne i pierwiastki przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, a błonnik daje zaś dodatkowe uczucie sytości, nie dostarczając przy tym żadnych kalorii.
Aktywność fizyczna jest następną kwestią, o której powinno się pamiętać, jeżeli naszym celem jest utrata zbędnych kilogramów. Jeśli dotyczy nas otyłość, nie możemy uprawiać paradoksalnie zbyt intensywnych ćwiczeń fizycznych. Niestety tak spora waga to również obciążenie dla naszych stawów. Warto wdrożyć niezbyt obciążającą aktywność fizycznych. W tej roli sprawdzi się chociażby pływanie. Wizyty trzy razy w tygodniu na pływalni będą zupełnie wystarczające.
Jeśli chcemy uprawiać sport na świeżym powietrzu, na początek zaleca się krótkie i powolne spacery. Ostatnimi czasy bardzo modny stał się tak zwany nordic walking, czyli spacerowanie z użyciem specjalnych kijków. Podpieranie się odciąża stawy, dzięki czemu spalanie kalorii staje się przyjemniejsze.
Dopasowanie suplementu diety, który pomoże nam w schudnięciu powinno być tylko jednym spośród elementów skutecznej utraty wagi. Jeśli chcemy wybrać właściwy preparat, powinniśmy zapoznać się z co najmniej kilkoma różnymi propozycjami i porównać je ze sobą.
Ważne są także opinie użytkowników. Należy jednakże uważać na te, które umieszczone są na stronach internetowych, ponieważ mogą okazać się fałszywe. Czasami lepszym rozwiązaniem jest rozmowa z koleżanką, czy kolegą, który używał konkretnych tabletek na odchudzanie i jest z nich zadowolony.
Składniki na które warto jest zwracać szczególną uwagę podczas zapoznawania się z opisem na opakowaniu suplementu diety to przede wszystkim te, które powodują utratę wagi (niewątpliwie w połączeniu z aktywnością fizyczną). Są to na ogół wyciągi roślinne, pierwiastki, jak i skuteczne w procesie odchudzania związki chemiczne.
Odpowiednio dobrany preparat powinien nie tylko spowodować utratę nadprogramowych kilogramów, ale również wpływać na poprawę naszego samopoczucia. Warto wybierać te środki, które zawierają w składzie spore ilości błonnika pokarmowego, który sprawia, iż nawet po spożyciu niewielkiego posiłku, czujemy się syci, dzięki czemu nie ma mowy o posiadaniu i wpychaniu w siebie niepotrzebnych, czasami też i pustych kalorii, na przykład w postaci słodyczy, czy chipsów.
W suplementach diety powinien być także obecny wapń, który odpowiedzialny jest za zmniejszanie naszego apetytu. Dobrze by było, aby w składzie znalazła się także wspomniana już wyżej herbata Pu-erh, która reguluje w organizmie poziom cholesterolu.