zweryfikowany

Recenzja: Fenix Ground Zero Black Edition [Opinie]

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.

Kategoria: Suplementy diety

W dzisiejszym świecie czas bardzo szybko ucieka. Każdy gdzieś się spieszy nie mając czasu na przyjemności, nawet najdrobniejsze. W dodatku duże skupienie na pracy i na realizowaniu się pod względem zawodowym nie sprzyja posiadaniu wolnego czasu. Złe nawyki żywieniowe skutkują otyłością, która staje się bardzo uporczywa i nie pozwala chłonąć życia pełną piersią. Suplementy odchudzające stają się jedyną szansą na poprawę jakości życia oraz osiągnięciu szczupłej sylwetki.

Działanie suplementu diety

Fenix Ground Zero Black Edition to innowacyjny produkt powodujący spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo producent zapewnia osiągnięcie spektakularnych efektów bez aktywności fizycznej. Ma na celu spalenie tłuszczu, poprawienie nastroju oraz samopoczucia. Dodatkowo ulepsza przemianę materii oraz kontroluje apetyt przez wiele godzin. Pozwala na osiągnięcie zamierzonych efektów w bardzo krótkim czasie. Nowoczesny produkt o innowacyjnym działaniu posiada starannie dobrane i sprawdzalne w spalaniu tkanki tłuszczowej składniki prowadzące do redukcji masy ciała. Spala każdy rodzaj tłuszczu poprawiając przy tym jakość życia. Dzięki niemu uda Ci się osiągnąć zamierzony cel. Twoja waga spadnie a Ty zyskasz nowe życie. Lepsze i w nowym lepszym wydaniu, które będzie całkowicie zadowalające.

Skład produktu i sposób przyjmowania

Składniki aktywne w jednej porcji:

Cirsium Oligophyllum Extract (10:1), Infinergy, Caffeine Anhydrous, Caralluma Fimbriata Extract (20:1), N-Acetyl Tyrosine, Raspberry Ketones, Bacopa Monnieri Extract (standardized to 50% Bacopasides), Paradoxine (Grains of Paradise standardized to 12.5% 6-paradol), Hordenine HCI, LeanGBB, Synephrine HCI (from Bitter Orange), Isopropylnorsynephrine HCI (from Bitter Orange), Forskolin (Coleus Forskohlii Root Extract), Dandelion Root Extract (10:1), Evodiamine 99%, Bioperine.

Jedno opakowanie tabletek zawiera 90 kapsułek. Należy stosować jedną tabletkę dziennie. Najlepiej jest zażywać ją rano przed aktywnością fizyczną lub przed południem. Należy zachować odpowiedni odstęp między porcjami przyjmowanych kapsułek. Dobrze jest sprawdzić tolerancję organizmu na składniki suplementu diety. W tym celu należy przyjmować jedną porcję przez trzy dni, następnie można zwiększyć dawkę do dwóch tabletek dziennie.

Produkt nie może być stosowany jako zamiennik dobrze zróżnicowanej diety. Nie należy stosować produktu w przypadku problemów fizjologicznych i psychologicznych oraz podczas stosowania niektórych leków. Nie stosować w przypadku poddawania się testom antydopingowym. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki przez producenta. Suplement diety należy trzymać z dala od dzieci w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Nie może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

Zalety produktu

  • spalanie tłuszczu bez przymusu wykonywania aktywności fizycznej;
  • innowacyjny skład produktu;
  • wygodne opakowanie zawierające 90 kapsułek;
  • poprawia metabolizm;
  • dodaje energii;
  • szybki spalacz tłuszczu.

Wady produktu

  • bardzo wysoka cena produktu;
  • sugestie producenta wnoszą podejrzenie o zawarciu substancji dopingujących;
  • w ulotce widnieje informacja o stosowaniu tabletek przed treningiem;
  • zawartość substancji alergizujących.

Przestroga o kupowaniu z niezaufanego źródła

Należy zachować szczególną ostrożność przy kupowaniu suplementu diety z niezaufanego źródła. Może to doprowadzić do przykrych skutków ubocznych. Zażywanie niepewnych tabletek odchudzających może doprowadzić do problemów zdrowotnych a nawet skończyć się śmiercią. Prawidłowo zbilansowana dieta z zawartością dużej ilości witamin i soli mineralnych jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Aktywność fizyczna oraz dieta jest kluczem do zdrowego i długiego życia.

Opinie konsumentów

„Kupiłam tabletki z myślą o posiadaniu wymarzonej szczupłej sylwetce. W zamian otrzymałam ból głowy i złe samopoczucie. Za pierwszym razem myślałam, że to przypadek. Jednak okazało się, że to nie przypadek. Nigdy więcej już nie kupię żadnego środka odchudzającego. Mam dość po tym. Nie polecam.”

„Produkt jest strasznie drogi, ale pomyślałam co mi tam. Miał takie dobre opinie, więc postanowiłam spróbować. Efekt był taki sobie. Miałam trochę więcej energii niż zwykle. Zaczęłam więc ćwiczyć aby dobrze spożytkować zapas sił. Schudłam bardzo niewiele. Efekt nie był dla mnie dostatecznie zadowalający. Raczej nie kupie produktu ponownie.”

„Suplement diety zachwycił mnie swoją skutecznością działania. Redukcja masy ciała w moim przypadku jest dla mnie zadowalająca. Jedynym skutkiem ubocznym jaki odczułam jest ból głowy zdarzający się sporadycznie. Przez miesiąc stosowania schudłam 3 kilogramy, dla mnie to sporo. Tym bardziej, że wcześniejsze kuracje nie przynosiły żadnych efektów.”

„Do zakupu suplementu przekonała mnie moja dziewczyna. Na nią tabletki działały. Na mnie niestety już nie. Zamiast dawki energii miałem jej spadek. Do tego stopnia, że leżałem plackiem na kanapie nie mając siły na cokolwiek. To było naprawdę okropne uczucie. Nigdy więcej nie dam się namówić na tego typu specyfik. Moim zdanie to było wyrzucenie pieniędzy w błoto, przynajmniej w moim przypadku. Tym bardzie, że tabletki nie są wcale tanie.”

„Suplement diety wydawał mi się być dobrym wyborem. Zakupiłam go po okazyjnej cenie, jednak i tak cena była dość spora. Mimo wszystko postanowiłam zmienić coś w swoim życiu, a konkretnie chciałam schudnąć. Produkt spowodował spadek wagi o dwa kilogramy w ciągu miesiąca. Myślę, że taki wynik można osiągnąć bez wspomagania się jakimkolwiek suplementem odchudzającym. Zastanowię się, czy kupie produkt ponownie.”

„Chciałem pozbyć się tłuszczu z brzucha. Siedzący tryb życia nie pomagał mi w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Walka z nadwagą nie była łatwa. Kosztowało to mnie sporo wyrzeczeń, długich godzin spędzonych na siłowni. Jednak w końcu udało osiągnąć się zamierzony cel. Tabletki Fenix Ground Zero Black Edition pomogły mi w osiągnięciu celu. Polecam je wszystkim osobom chcącym schudnąć. Polecam produkt w stu procentach.”

„Na początku stosowania produkt całkowicie mnie zachwycił. Wystarczyło brać tabletki dwa razy dziennie przed treningiem i już po chwili byłem gotowy do akcji. Siłownia była cała moja. Ćwiczyłem intensywnie i z motywacją. Miałem mnóstwo pozytywnej energii. Po wykonanej aktywności fizycznej czułem się wspaniale. Wiedziałem, że wykonałem kawał dobrej roboty. Cudowne uczucie. Dołączyłem zdrową dietę. Schudłem 5 kilogramów w ciągu miesiąca. Szczerze mówiąc, to nie spodziewałem się takich spektakularnych efektów. To było zdumiewające a ja jestem zachwycony działaniem suplementu diety. Polecam z całego serca wszystkim. Mnie pomógł, może wam też pomoże.”

„Kupiłam tabletki odchudzające, bo chciałam bardzo schudnąć. Chciałam pozbyć się zbędnych kilogramów i przy okazji wystającego brzucha. Piękna sylwetka była moim marzeniem. Schudłam sporo. Miałam więcej energii i pozytywnego nastawienia do życia. Schudłam nawet sporo, jednak doświadczyłam przykrych skutków ubocznych w postaci bólów brzucha i głowy. Pojawiały się sporadycznie, jednak były dość uciążliwe. Ze względu na skutki uboczne nie zdecyduję się na zakup tego suplementu diety po raz drugi.”

” Tabletki nie spełniły moich oczekiwań. Co prawda miałem więcej energii niż zwykle. Nie jestem osobą, która ma czas na ćwiczenia. Bez aktywności fizycznej efekty są tak znikome, że właściwie nie zauważalne. Ze względu na bardzo wysoką cenę produktu nie zdecyduje się na zakup następnego opakowania.”

Efekty stosowania Fenix Ground Zero Black Edition

Zważywszy na opinie konsumentów nie można jednoznacznie stwierdzić skuteczności suplementu diety o nazwie Fenix Ground Zero Black Edition. Mimo zapewnień producenta o innowacyjnej formule, która jest gwarancją osiągnięcia zamierzonego celu, w większości przypadków produkt nie spełnia oczekiwań kupujących. Co prawda jest małe grono osób zadowolonych z działania produktu, jednak jest to zbyt mała grupa ludzi aby z czystym sumieniem móc polecić tabletki odchudzające. Wybór jest decyzją indywidualną.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>