zweryfikowany

OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps – Recenzja i prawdziwe Opinie . Skład – Działanie – Cena

Autor: Ewelina Wójcik zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.

Kategoria: Suplementy diety

Piękna i zdrowa sylwetka to dziś marzenie nie jednej osoby! Problemy z nadwagą, pozbywanie się zbędnych kilogramów i popularne odchudzanie to hasła, które w ostatnich latach królują jako nagłówki w gazetach, artykułach internetowych oraz mediach społecznościowych. Choć moda na zdrowy tryb życia i wspaniałe ciało zaczęła się już jakiś czas temu to stale zyskuje na popularności. Dlatego też, aby pomóc ludziom osiągnąć wymarzony wygląd na rynku pojawiły się tabletki odchudzające takie jak OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps! Co można powiedzieć o tym produkcie? Sprawdź! 

Tabletki na odchudzanie OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps

OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps to fachowo mówiąc – produkt z grupy suplementów, którego zadaniem jest wspieranie organizmu w procesie utraty wagi. Są to po prostu tableki na odchudzanie, których zażywanie ma pomóc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki bez zbędnego wysiłku i nadmiaru wyrzeczeń. Wiele osób upatruje w takich produktach cudownych właściwości i liczy na ich spektakularną efektywność. Czy OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps można dodać do listy niesamowitych specyfików odchudzających?

Zestaw recenzowanych produktów OstroVit Fat Burner Extreme oraz OstroVit Hydro OUT Diuretyk OstroVit

O samym produkcie

Produkt ten sam w sobie niczym nie odstaje od innych, podobnych mu suplementów. Tabletki znajdują się w środku przezroczystego słoiczka, przez który możemy zobaczyć ich wygląd jeszcze zanim kupimy suplement. Ulotka jest dość estetycznie wykonana i widnieje na niej czytelna informacja, że produkt jest suplementem diety – jest to ważne z punktu widzenia zwłaszcza osób, które nie miały wcześniej do czynienia z tego typu produktami.

OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps zawiera (jak sama nazwa wskazuje) 90 tabletek w jednym opakowaniu. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że w związku z tym starcza na długo… gdyby nie fakt, że niestety 1 tabletka dziennie nie wystarczy. Nad dawkowaniem zastanowimy się jednak nieco później.

Producenci tego suplementu podkreślają, że jest on przeznaczony zarówno dla sportowców i osób trenujących profesjonalnie, jak również dla „zwykłych ludzi” – to znaczy takich, którzy mają problemy z nadwagą i chcieliby zrzucić parę kilo. Można więc powiedzieć, że produkt ten ma uniwersalne przeznaczenie i nie ma dedykowanej grupy odbiorców.

Skład tabletek

Na szczególną uwagę zasługuje skład tabletek OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps bowiem to on będzie stanowił główne kryterium oceny tego preparatu pod kątem skuteczności. Producenci zapewniają, że produkt ten został stworzony na bazie niezwykle efektownych w odchudzaniu składników, przeprowadziliśmy więc dokładną ich analizę. Co znajduje się w składzie tych tabletek na odchudzanie?

Bazą dla OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps jest zielona kawa, kofeina i tyrozyna.

Zielona kawa jest rzeczywiście znana i ceniona wśród substancji pomagających w redukcji wagi. Wszystko za sprawą kwasu chlorogenowego, który ma silne działanie antyoksydacyjne. Wpływa to między innymi na przyśpieszenie procesu przemiany materii, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, a przy okazji na obniżenie poziomu glukozy.

Kofeina to substancja, która wykorzystywana jest w dużej ilości różnorakich produktów, głównie dlatego, że działa wielopłaszczyznowo. Jeśli chodzi o odchudzanie jest ona pomocna głównie ze względu na swoje właściwości pobudzające. Biorąc pod uwagę fakt, że może odgrywać także istotną rolę przy treningach fizycznych ze względu na minimalizowanie zmęczenia mięśni i poprawę samopoczucia podczas wyczerpania, pomaga spalać kalorie przy wysiłku.

Tyrozyna to substancja, która również ma znaczenie podczas trenowania, gdyż przyczynia się do wzrostu energii, którą spożytkować można podczas ćwiczeń. Dodatkowo, tyrozyna to aminokwas – oznacza to, że bierze udział w produkcji wielu hormonów, ale także pomaga w redukcji odłożonego w organizmie tłuszczu i utrzymuje metabolizm w prawidłowej kondycji. W końcu, tyrozyna obniża także łaknienie i przyczynia się do zmniejszenia apetytu przez uczucie nasycenia.

Oprócz tych trzech substancji, w składzie OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps znajdziemy także ekstrakt z korzenia imbiru czy gorzkiej pomarańczy, a także wyciągi z zielonej herbaty i pieprzu cayenne.

Ekstrakt z korzenia imbiru znany jest z pobudzania procesu przemiany materii. Działa zbawiennie również na procesy trawienne, dzięki czemu w sposób rzeczywisty wspiera redukcję zbędnych kilogramów. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy powoduje zmniejszenie apetytu, a dzięki synefrynie przyczynia się także do wzrostu energii i przyśpieszeniu spalania tłuszczu. Dodatkowo substancja ta powoduje także zwiększenie wydolności organizmu pod kątem fizycznym, co może być ważne dla osób aktywnie trenujących.

Wyciągi z zielonej herbaty i pieprzu cayenne znajdujące się w omawianych tabletkach przyczyniają się do zwiększenia termogenezy. Terminem tym określa się liczbę wielu czynników i procesów zmierzających do wytworzenia w organizmie ciepła, co powoduje utrzymanie go w stałej, optymalnej temperaturze. W momencie podniesienia temperatury następuje spalanie odłożonej tkanki tłuszczowej oraz lepsza wchłanialność innych substancji do organizmu.

Słowo podsumowania o składzie OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps

OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps to produkt zawierający dość popularne substancje odchudzające – są to składniki, które rzeczywiście zostały uznane za skuteczne w procesach utraty wagi, co nie zmienia faktu, że produkt nie oferuje nic niezwykłego i zadziwiającego.

Dodatkowo, należy zauważyć, że jest to suplement odwołujący się do stymulowania procesów termogenezy w organizmie. Wśród specjalistów słychać wiele negatywnych głosów na ten temat nawołujących do korzystania z produktów, które nie wywierają wpływu na te procesy.

Cena preparatu

OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps nie należy do produktów bardzo drogich. Za opakowanie zawierające 90 kapsułek trzeba zapłacić około siedemdziesięciu złotych. Jest to cena dość wyważona w stosunku do tego, co kupujemy – nie jest to może produkt tani, lecz nie można powiedzieć także, że jest także zastraszająco drogi.

Warto także zauważyć, że dość często bywa przeceniany. W efekcie zdarza się, że można go kupić nawet za połowę ceny! To dość optymistyczna wiadomość dla osób, które zamierzają stosować go regularnie przez dłużej niż miesiąc czasu.

Opinie o OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps

Jak się okazuje preparatu OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps używało całkiem sporo osób. Wiele z nich podkreśla, że to właśnie niewielka cena przyczyniła się do ostatecznej decyzji kupna tego właśnie specyfiku. Innymi powodami wyboru właśnie tego preparatu są między innymi polecenia znajomych lub trenerów i dietetyków. Siłą rzeczy, w Internecie przeczytać można dzięki temu całkiem sporo opinii na temat tego suplementu.

Na wstępie trzeba już zaznaczyć, że są one dość podzielone – jedna część osób jest zadowolona z produktu i jego działania. Pojawiają się przykłady, które wskazują na to, że podczas stosowania suplementu rzeczywiście udało się trochę stracić na wadze. Rzuca się jednak w oczy fakt, że nie są to spektakularne liczby, a raczej dość niewielkie. Jeśli ktoś chce stracić zimową nadwagę może być zadowolony, ale osoby, które potrzebują kompletnej metamorfozy mogą się rozczarować.

Poza tym, jest też druga strona medalu – druga połowa osób pisze o produkcie w dość niekorzystnym świetle. Zazwyczaj są to opinie negatywne, odradzające kupna preparatu ze względu na brak jego skuteczności lub bardzo niewielkie efekty w stosunku do oczekiwanych. Wśród tych niezbyt przyjemnych ocen znaleźć można takie, które jasno informują, że suplement nie podziałał nawet przy regularnym stosowaniu przez dłuższy okres czasu. Jak widać – OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps nie daje 100% skuteczności u wszystkich. Co więcej… nie jest skuteczny nawet u większości.

Gdzie kupić OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps?

Ten suplement diety jest dość popularnym produktem – zakupić go można w bardzo wielu miejscach. Z pewnością znajdzie się on na półkach w większych aptekach, ale wiadomo także, że w mniejszych placówkach występuje równie często. Poza tym wiele sklepów internetowych również oferuje możliwość kupna tego suplementu. Dostępny jest on wobec tego zarówno stacjonarnie, jak i w sieci. Sposób nabycia można więc dostosować do indywidualnych preferencji, co jest sporym atutem.

Dawkowanie

OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps zawiera w opakowaniu 90 tabletek. Wydawać się może, że to dużo, niestety te pozytywne wrażenia szybko mijają, wraz z dokładnym przeczytaniem informacji o dawkowaniu. Według producentów preparatu, aby był on efektowny należy przyjmować 3 tabletki dziennie. W ogólnym rozrachunku okazuje się więc, że jedno opakowanie zawiera 30 porcji, a co za tym idzie – starcza zaledwie na miesiąc regularnego stosowania.

Zgodnie z ulotką, jedną porcję (tj. 3 tabletki) powinno się zażywać codziennie:
przed treningiem, jeśli jest to dzień, w którym akurat jesteśmy aktywni fizycznie,
– lub tuż po przebudzeniu, w dni, w które nie trenujemy.

OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps – czy warto kupić? 

Suplementy diety zawsze są pomocne w walce z nadwagą. OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps to jeden z produktów, który choć może poszczycić się dość dobrze skomponowanym składem to jednak nie wykazuje najwyższej skuteczności, co widać po opiniach osób, które ten preparat stosowały. Nie można jednak zapominać o tym, że są także osoby, które osiągnęły zadowalające efekty i polecają produkt innym.

Na tej podstawie można wysnuć, że produkt jest wart spróbowania dla osób, które nie mają dużej nadwagi, a jedynie chcą lepiej wyglądać, mieć bardziej płaski brzuch lub szczuplejsze biodra. Dla osób z większą nadwagą suplement ten może okazać się niewystarczający. Warto jednak obserwować ciało podczas stosowania i jeśli po pierwszym miesiącu nie będzie widać efektów – śmiało można zrezygnować i spróbować czegoś innego. Jak wynika z opinii osób, które używały OstroVit Fat Burner eXtreme 90 caps – jeśli nie zobaczy się pierwszych efektów po takim czasie, to najprawdopodobniej nie zobaczy się ich także w późniejszym okresie.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>