zweryfikowany

Nicorix – Rzuć palenie. Skuteczność, Recenzja i Opinie

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.

Kategoria: Zdrowie

Nicorix – środek wspomagający rzucenie palenia

Palenie to bardzo uzależniający nałóg. Pokonanie go jest bardzo trudne i wymaga sporo wysiłku i silnej woli. Negatywnym skutkiem palenia papierosów są choroby, między innymi rak. Innym skutkiem uzależnienia jest stres oksydacyjny. Jest to stan zaburzenia równowagi pomiędzy wolnymi rodnikami a biologiczną zdolnością organizmu do samoistnej detoksykacji. Rozwiązaniem problemu jest dostarczenie przeciwutleniaczy, które zwalniają starzenie się organizmu. Nicorix to suplement diety, który działa kompleksowo: odtruwa, dodaje energii i zwalcza stres oksydacyjny. Zawartość składników pochodzenia naturalnego o bardzo dobrym działaniu niweluje wszystkie wyżej wymienione problemy.

Negatywne skutki palenia

Palenie papierosów niesie ze sobą wiele skutków ubocznych, które prowadzą do wielu chorób oraz wyniszczenia organizmu. Nałóg powoduje stres oksydacyjny, który z kolei prowadzi do przedwczesnego starzenia się. Palacze mają większe ryzyko zachorowalności na raka. Dodatkowo następuje obniżenie zawartości składników mineralnych i witamin w organizmie. Szczególnie opłakane skutki są zauważalne w przypadku palenia u młodych osób. Palenie wpływa negatywnie na gospodarkę hormonalną, upośledza zdolność prokreacyjną, pogorszenie pamięci oraz jakością snu. Objawia się drażliwością oraz stanami depresyjnymi. To z kolei skutkuje pogorszeniem się jakości życia.

Dla kogo przeznaczony jest Nicorix?

Nicorix jest przeznaczony dla wszystkich osób, które pragną rzucić palenie. Jest to bardzo zły nawyk, który prowadzi do wielu chorób. Walka musi być skuteczna i nie ma tu miejsca na półśrodki. Oczyszczenie organizmu z trujących substancji i uzależniającej nikotyny jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Nieważne jak długo palisz. Suplement diety działa stopniowo i skutecznie. Masz szanse pozbyć się nałogu raz na zawsze. Nawet po zakończeniu kuracji nie będziesz mieć ochoty na papierosa.

Nicorix – skład suplementu

Składniki: ekstrakt z korzenia kudzu, ekstrakt z guarany, ekstrakt z zielonej herbaty.

Działanie poszczególnych składników Nicorix

  • ekstrakt z korzenia kudzu – jest to roślina pochodząca z Azji i zwrotnikowych regionów Ameryki. Od lat była stosowana w medycynie chińskiej na różne dolegliwości. Między innymi migrenę, nadciśnienie tętnicze i w problemach alkoholowych. W swoim składzie zwiera izoflawony, takie jak daidzyna oraz daidzeina. Leczy bóle głowy. Korzeń kudzu jest skuteczny w leczeniu uzależnień od nikotyny poprzez wzrost stężenia serotoniny i dopaminy w organizmie ludzkim. Oddziaływuje na strefy odczuwania, dzięki czemu niweluje chęć sięgnięcia po papierosa.
  • ekstrakt z guarany – roślina ta pochodzi z Amazoni. W swoim składzie posiada związki o właściwościach antyoksydacyjnych i stymulujących. Posiada duże ilości metyloksantyny i taniny. Dodatkowa ma saponiny, cholinę, tłuszcze, kofeinę i flawonoidy. Niweluje wolne rodniki, które odpowiedzialne są za starzenie się skóry. Wiąże się to również z chorobami układu sercowego czy nowotworami. Dzięki zawartości dużej ilości kofeiny pobudza organizm do działania oraz dodaje mnóstwo energii. Pomaga zachować koncentrację i sprawność umysłową.
  • ekstrakt z zielonej herbaty – zwalcza wolne rodniki i tym samym niweluje przedwczesne starzenie się skóry. Przeciwdziała stresowi oksydacyjnemu, co jest bardzo istotne dla organizmu ludzkiego. Herbata pozwala skutecznie zwalczyć stres oraz stany lekowe, dzięki zawartości L-teaniny. Pozwala również zwiększyć koncentrację i skupić myśli na określonej czynności. Dostarcza do organizmu składników mineralnych na których obniżenie narażeni są palacze. Między innymi cynku, witaminy C, Witaminy E oraz kwasu foliowego.

Nicorix – działanie

Nicorix to suplement diety, który nie zawiera w swoim składzie nikotyny. Dzięki temu nie przyzwyczaja organizmu do nałogu i nie powoduje jego pogłębienia się. Jest to naturalny środek odtruwający organizm z nagromadzonych toksyn, dzięki czemu niweluje uzależnienie. Zawiera naturalny skład, w tym korzeń kudzu. Roślina ta stopniowo reguluje odtrucie i w pewnym sensie oszukuje organizm poprzez blokowanie receptorów nikotynowych. Ochota po sięgnięcie po papierosa znika. Tym samym niweluje rozdrażnienie, podwyższone tętno oraz nerwowość. Poprawia nastrój, wycisza i wspomaga koncentrację. Takie działanie suplementu diety skutecznie zwalcza nałóg a po zakończeniu kuracji ochota na papierosa nie wraca.

Nicorix – efekty

Nicorix to suplement diety o bardzo dobrym działaniu przez co efekty są trwałe a nałóg nie powraca. Naturalny skład tabletek zawierający ekstrakty roślinne prowadzi do detoksykacji organizmu. Stopniowe usuwanie toksyn daje bardzo dobre efekty i już po jednej kapsułce nie masz ochoty na papierosa. Twój organizm wraca do normy, powraca wewnętrzny spokój i pozytywna energia. Efektem jest brak nerwowości i chęci palenia. Jeśli chodzi o czas kuracji to jest on kwestią indywidualną zależną od danej osoby. Ma na to wpływ staż nałogu oraz ilość wypalonych papierosów.

Nicorix – jak stosować kapsułki?

Stosowanie suplementu diety Nicorix powinno być zgodne z informacją zawartą w ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Nie należy stosować preparatu w większej dawce, gdyż to nie wzmocni jego działania. Zalecana porcja dzienna, to jedna kapsułka zażyta dwa razy dziennie. Trzeba ją popić dużą ilością wody.

Nicorix – przechowywanie

Suplement diety Nicorix należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu z dala poza zasięgiem dzieci. Opakowanie należy trzymać z dala od wilgoci i promieni słonecznych w temperaturze pokojowej. Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Nicorix – skutki uboczne

Nicorix to suplement diety zawierający w swoim składzie tylko składniki pochodzenia naturalnego, dlatego też nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Nicorix – cena

Jedno opakowanie suplementu diety zawiera 60 kapsułek i kosztuje około 100 zł. Jest to dostateczna ilość na miesięczną kurację. Producent oferuje również promocje, które pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy. Otóż zamawiając dwa opakowania trzecie dostaniesz w gratisie.

Przestroga o kupowaniu suplementów diety z niesprawdzonego źródła

Suplementy diety zawsze należy kupować ze sprawdzonego źródła. Najlepiej ze strony producenta. Daje to gwarancję oryginalności składu preparatu. Nie daj się skusić niską ceną. Może to się odbić na twoim zdrowiu. Zażycie niepewnych kapsułek może skończyć się problemami zdrowotnymi a nawet doprowadzić do zagrożenia życia.

Nicorix – opinie konsumentów

Opinie konsumentów zażywających preparat są bardzo pozytywne. Większość odczuwała pierwsze efekty już po zażyciu jednej kapsułki. Nastąpiła poprawa w jakości życia. Osoby stosujące kurację zgłaszały poprawę koncentracji, odczuwały mniejszą nerwowość i miały więcej pozytywnej energii. Skutecznie pokonały nałóg, ponieważ chęć zapalenia papierosa zniknęła. Osiągnęły sukces. Przykładowe opinie konsumentów poniżej:

„Nałóg towarzyszył mi przez większość życia. Palenie było ze mną już bardzo długo. Moi bliscy nie byli z tego zadowolenie. Przeszkadzał im głównie nieprzyjemny zapach. Ponadto martwili się o moje zdrowie. Ja jednak nie potrafiłam przestać palić i nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić. Po prostu nie miałam siły na walkę. Mój mąż postanowił mi pomóc. Poszuka dla mnie suplementu w sieci o bardzo pozytywnych opiniach konsumentów. Zgodziłam się na eksperyment, chociaż nie wierzyłam w jego powodzenie. Jednak teraz wiem, jak bardzo się myliłam. Już po pierwszej kapsułce miałam jakby mniejszą ochotę na papierosa. To było wilce zaskakujące. Po kilku miesiącach kuracji palenie było juz tylko wspomnieniem. Odzyskałam swoją energię życiowa oraz jasność umysłu. Byłam mniej nerwowa. Moja rodzina była zadowolona i ja też oczywiście. Dzięki nim udało mi się pokonać nałóg. Najbardziej pomógł mi jednak Nicorix.”

„Moja droga z nałogiem była bardzo wyboista. Czasem był okres, że paliłam przez kilka miesięcy, potem rzucałam i nie paliłam przez miesiąc a następnie znów powracałam do nałogu. Chciałam rzucić, ale nie wiedziałam jak. Byłam z tym sama i nikt mnie nie wspierał. Musiałam zadbać sama o siebie. I chyba przyszedł na to najwyższy czas. W końcu ile można się truć. Wiadomo przecież, że palenie niesie ze sobą wiele negatywnych skutków ubocznych. Choroby, rak, nerwowość, brak koncentracji i przedwczesne starzenie się. Musiałam to zakończyć za wszelką cenę. Musiałam być silna, nie miałam innego wyjścia. Poszukałam w internecie suplement diety o nazwie Nicorix. Miał bardzo wiele pozytywnych opinii konsumentów. Postanowiłam go wypróbować na sobie. Przesyła przyszła bardzo szybko. Rezultaty odczułam już po pierwszym dniu. Nie miałam już tak wielkiej ochoty na papierosa. Po dłuższym stosowaniu czułam się lepiej. Taka zrelaksowana i spokojna. Miałam więcej energii i pozytywnych emocji.”

„Byłem palaczem, to fakt. Już od 15 lat. Moja żona ciągle mnie namawiała do zerwania z nałogiem. Próbowałem wiele razy i niestety po krótkim czasie nie udawało mi się. Wydzielałem sobie nawet papierosy, ustalałem limity dziennie i niestety. Po prostu nie miałem silnej woli. Moja żona wciąż nalegała. Trochę już mnie to wkurzało, przecież to nie było takie proste. Cóż miałem robić, sam nie wiedziałem. Moja połówka postanowiła za mnie i kupiła na stronie producenta suplement diety o nazwie Nicorix. Zgodziłem się go przyjmować. W sumie nie miałem wyjścia. Po miesiącu byłem nie tym samym człowiekiem, co wcześniej. Miąłem więcej pozytywnej energii, byłem mniej nerwowy i cieszyłem się każdą chwilą spędzoną w gronie rodzinnym. Odmiana niesamowita i wszyscy to zauważyli. Dzięki mojej żonie i suplemencie diety Nicorix moje życie zmieniło się na lepsze. To był strzał w dziesiątkę. Najlepsza decyzja w moim życiu. Polecam ten suplement diety każdemu, kto pragnie rzucić palenie. To naprawdę działa. Ja się o tym przekonałem na własnej skórze.”

FAQ

Po jakim czasie odczuje pierwsze efekty?

Pierwsze efekty są sprawą indywidualną. Należy pamiętać, że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować na przebieg kuracji.

Czy preparat wywołuje jakieś skutki uboczne?

Suplement diety Nicorix zawiera w swoim składzie tylko składniki pochodzenia naturalnego, dlatego wystąpienie skutków ubocznych jest bardzo znikome.

Jaki jest skład suplementu diety?

Skład suplementu jest naturalny. Zawiera ekstrakty roślinne. Dokładnie mówiąc to ma ekstrakt z korzenia kudzu, ekstrakt z guarany oraz ekstrakt z zielonej herbaty.

Gdzie mogę zamówić Nicorix?

Nicorix można zamówić na oficjalnej stronie producenta, co jedocześnie jest gwarancją oryginalnego składu suplementu diety.

Moja opinia o produkcie

W mojej opinii produkt spełnia swoje zadanie. Pozytywnie opinie konsumentów są na to najlepszym dowodem. Preparat niweluje chęć sięgnięcia po papierosa, co jest ogromnym sukcesem. Dodatkowo uzupełnia niedobór witamin i minerałów. Sprawia, że osoby stosujące kurację pozbywają się złych emocji a tym samy odzyskują spokój i mogą czerpać radość z każdej chwili. Ogromnym plusem jest również fakt, iż ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych się zmniejsza. Produkt niweluje stres oksydacyjny, co jest kolejnym plusem.

Nicorix – czy warto stosować?

Na rynku istnieje wiele suplementów diety o różnym działaniu. Ten preparat posiada bardzo dobre opinie konsumentów oraz cenę. Wiadomą rzeczą jest, że na każdego podziała trochę inaczej. Z pewnością jednak przyniesie oczekiwane efekty, które utrzymają się już na zawsze. Nicorix jest skuteczny, dzięki odpowiednio wyselekcjonowanym składnikom. Dzięki ich skutecznemu działaniu możliwe jest osiągnięcie zamierzonego celu. Zielona herbata niweluje stres oksydacyjny i w pewnym stopniu zapobiega chorobom nowotworowym. Ekstrakt z korzenia kudzu skutecznie zwalcza chęć zapalenia papierosa i odtruwa organizm. Natomiast ekstrakt z guarany dodaje energii, niweluje stres i pobudza do działania. Kompleksowe działanie wszystkich składników preparatu jest istotne. Podsumowując suplement diety Nicorix jest wart uwagi i wypróbowania. Cena nie jest zbyt wygórowana a w promocji opłaca zakupić się ten produkt.

 

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>