zweryfikowany

Mind Booster – nootropik – Czy to działa? RECENZJA

Autor: Ewelina Wójcik zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.

Kategoria: Suplementy diety | Umysł

Na rynku pojawił się zupełnie innowacyjny produkt z tej serii Mind Booster. Czy ten nootropik może nam rzeczywiście pomóc? Czy mamy wreszcie szansę uwolnić się od stresu i poprawić pamięć?

Czym są nootropiki?

Określane jako nootropiki to psychostymulujące środki, które mają podkręcić pracę naszego mózgu i poprawić funkcje poznawcze. Badania nad tego rodzaju stymulantami był prowadzone już w połowie lat 60. ubiegłego wieku, między innymi przez psychologa i chemika Corneliu Giurgea. Teraz, gdy nie każdy może pozwolić sobie na całkowite wyłączenie się z życia zawodowego i nikt nie chce dopuścić do tego, by zapominać o najprostszych rzeczach, stały się nadzieją na pomoc w regulowaniu skupienia, pamięci, poziomu stresu. Za najbardziej bezpieczne środki nootropowe uchodzą suplementy z naturalnym składem. Dlatego właśnie przyglądamy się produktowi Mind Booster.

Czym jest Mind Booster?

Tabletki Mind Booster zostały stworzone z myślą o osobach dorosłych w każdym wieku, które borykają się z trudnościami z koncentracją, spadkiem wydajności, brakiem odporności na stres, kłopotami z pamięcią. Został pomyślany głównie o tych, którzy chcieliby wykorzystać potencjał swojego mózgu w 100%. Kuracja ma nam pomóc zwiększyć kreatywność, uodpornić się na stres, lepiej i szybciej zapamiętywać, a w konsekwencji osiągać lepsze wyniki w pracy, na studiach i w innych aktywnościach codziennych, np. w sporcie. Producent zapewnia, że pozbędziemy się spadków produktywności i lepiej zapanujemy nad codziennymi obowiązkami. Jak taki środek działa w praktyce?

Mind Booster skład i analiza substancji

W przypadku kapsułek Mind Booster składwygląda naprawdę dobrze. W produkcie występują same naturalne składniki, które razem kryją niezwykłą moc działania.
 • Winorośl właściwa to bogactwo garbników, flawonoidów, właściwości przeciwutleniających, dzięki czemu chroni komórki i tkanki przed utlenianiem przez wolne rodniki, czyli po prostu przed starzeniem. Działa wspomagająco na pracę mózgu i serca, poprawia krążenie oraz transport tlenu i składników odżywczych. Przyspiesza regenerację i reguluje pracę układu nerwowego. Świetnie działa na pamięć i koncentrację.
 • Miłorząb dwuklapowy (Ginkgo Biloba) ma działanie neuroprotekcyjne, poprawia krążenie krwi w mózgu, co potwierdzają badania. Wspomaga procesy zapamiętywania oraz wpływa na poprawę koncentracji. Dzięki ginkgo biloba neurony są w stanie efektywniej przekazywać impulsy nerwowe. Sprawdza się w profilaktyce udaru mózgu. Jest pomocny przy podwyższonym poziomie cholesterolu oraz przy nadciśnieniu tętniczym.
 • Żeń-szeń amerykański zapewnia lepsze dotlenienie dla mózgu. Poprawia samopoczucie. Zwalcza stres, a za sprawą ginsenozydów niwelują negatywne skutki długotrwałego stresu, pomaga adaptować się do niesprzyjających warunków. Zmniejsza podatność na stres, zapewniają lepsze radzenie sobie w sytuacjach stresowych. Przyczynia się do poprawy pamięci i koncentracji, a także ogólnej wydolności umysłowej. Wzmacnia funkcje poznawcze. Działa uspokajająco.
 • Cholina ma istotne znaczenie dla prawidłowych funkcji mózgu, a ponadto bierze udział w produkcji lecytyny, związku odpowiedzialnego za naszą pamięć. Warunkuje poprawne działanie układu nerwowego.
Skład Mind Booster został skomponowany tak, by substancje aktywne działały również synergicznie. Dzięki temu możemy cieszyć się z jeszcze lepszych rezultatów. W recepturze nie ma podejrzanych komponentów.
Pełny skład prezentuje się następująco:
Ekstrakt z owoców winorośli właściwej
250 mg
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego
200 mg
Cholina
100 mg
Ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego
30 mg, w tym glikozydy flawonowe 7,2 mg oraz laktony terpenowe 1,8 mg

Jak stosować Mind Booster?

Dla tabletek Mind Booster dawkowanie dzienne ustalono na 2 kapsułki. Takiej ilości nie powinniśmy przekraczać. Preparat może być przyjmowany niemal przez każdego, nie zawiera substancji niebezpiecznych, a do tego ma szereg korzyści dla zdrowia. Trzeba go jednak stosować regularnie, więc pamiętajmy o kapsułkach każdego dnia. Na początku może być to trudne, jednak z czasem Mind Booster uwolni nas od problemów z zapamiętywaniem. Dzięki temu kuracja staje się łatwa i przyjemna.

Mind Booster efekty stosowania

Wedlug zapewnień producenta w przypadku kuracji Mind Booster efektypojawiają się dość szybko, bo po ok. 4 tygodniach. Ten naturalny preparat nootropowy działa kompleksowo:
 • poprawia koncentrację,
 • ułatwia zapamiętywanie,
 • czyni organizm odporniejszym na stres,
 • aktywuje kreatywność,
 • zwiększa wydajność i energię,
 • wzmacnia funkcje poznawcze,
 • koi nerwowość,
co w konsekwencji pozwala na wykorzystanie potencjału naszego mózgu w 100%.

Mind Booster cena

W przypadku Mind Booster cena została dopasowana do jakości preparatu. Na szczęście producent przewiduje promocje, które pozwalają oszczędzić. Przy większej ilości opakowań z tabletkami Mind Booster można nabyć o wiele taniej. Zniżki prezentują się następująco:
Ceny z maja (aktualne ceny i promocję dostępne są na oficjalnej stronie producenta www.mindbooster.pl)
Pakiet
Ilość opakowań
Cena za opakowanie
Zniżka
Start
1
149 zł
brak
Optymalny
2
142,50 zł
4%
Rekomendowany
3+1 gratis
111,25 zł
25%

Gdzie kupić Mind Booster?

Tabletki Mind Booster są dostępne na stronie producenta. Nie warto kupować tego produktu z innych źródeł, gdyż wraz z jego wzrostem popularności pojawiło się sporo podróbek. Oryginalny produkt Mind Booster efekty zapewni na pewno dużo lepsze od niesprawdzonych, niebezpiecznych zamienników.

Jak wyglądała moja kuracja z Mind Booster?

O moich problemach z pamięcią, koncentracją i stresem uświadomiły mnie kolejne zawalone terminy, piętrzące się obowiązki, coraz to gorsze wyniki w pracy, a do tego doszło znaczne pogorszenie formy i treningi zaczęły przynosić wyraźnie gorsze efekty. Mój organizm potrzebował kompleksowego wsparcia, ale większość znalezionych przeze mnie preparatów działało wybiórczo. Doszło do tego, że normalne funkcjonowanie było naprawdę utrudnione. Nie pomagała kawa, jakieś witaminy, a nawet sen. Wraz z wieścią o istnieniu nootropików pojawiła się dla mnie nadzieja. Sięganie po przypadkowe środki byłoby jednak zbyt ryzykowne. Dlatego padło na Mind Booster. Wszyscy z mojej uczelni i pracy to biorą, więc moje nastawienie było pozytywne.

Efekty stosowania Mind Booster

W efekcie stosowania MInd Booster w moim życiu wiele się zmieniło. Dziś mogę powiedzieć, że jestem innym człowiekiem. Dostrzegam wiele pozytywów. Bez trudu radzę sobie ze stresem. Wystąpienia, kolokwium, nowe wyzwania w pracy przestały być dla mnie wytrapieniem. Wystarczy chwila, by jakiś nowy pomysł wpadł mi do głowy. Nie miewam już trudności z koncentracją. Nie zawalam terminów. W końcu pobijam siebie na treningach. Trener jest ze mnie dumny. Mam więcej motywacji i ogrom energii do działania. Nie straszne mi kolejne wyzwania. Bez trudu znajduję czas na odpoczynek, mimo że żyję naprawdę intensywnie. Dzięki Mind Booster poznaję kolejne języki świata. Wszystko przyswajam rekordowo szybko.

Moja opinia o Mind Booster

 

Nice dziwnego, że o Mind Booster opinie moich znajomych były tak dobre. Wystarczyło kilka tygodni stosowania, a efekty mnie zaskoczyły. Moim zdaniem ten preparat rzeczywiście działa i pomaga nie tylko na pamięć, stres i koncentrację. Jest nadzieją na normalne życie i uwolnienie się od stresu. Kuracja pozwala na lepsze wykorzystanie funkcji mózgu i może pomóc w każdym wieku.

Komentarze |1|

 • Znaczna poprawa pamieci po 3 miesiacach stosowania, po covidowej „grypie” znacznie pogorszyla nam sie pamiec a ten suplement zadzialal na plus, pamiec jak dawniej. Polecamy!

  odpowiedź

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>