zweryfikowany

Jak ujędrnić piersi? Sposoby na poprawienie wyglądu piersi

Autor: Ewelina Wójcik zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.

Kategoria: Kobieta | Uroda

Jędrne piersi – atrybut kobiecości

Jeśli jesteś kobietą, z pewnością wiesz, że piękne, jędrne piersi to nasz atrybut. Nie jest ważny w zasadzie ich rozmiar, a wygląd. Mężczyźni naturalnie także nie pozostają im obojętni. Biust od zawsze był częścią ciała kobiet, która przez płeć przeciwną była (i nadal jest – nic nie wskazuje na to, aby sytuacja mogła się zmienić) adorowana. Jeśli Twoje piersi nie wyglądają tak, jak o tym marzysz, nie martw się. Poznaj sprawdzone sposoby na ujędrnienie piersi.

Czy jędrne piersi dodają kobietom pewności siebie?

Każdy z nas jest mniej lub bardziej pewny siebie. Wpływają na to różne czynniki – status społeczny, stan psychiczny, ale także w dużej mierze nasz wygląd. Nie podlega więc wątpliwości, że jędrne piersi mogą dodać kobiecie wiele pewności siebie. I Ty możesz zostać ich posiadaczką, jeśli poznasz na to odpowiednie sposoby!

Sposoby na poprawienie wyglądu piersi

Wygląd Twoich piersi nie satysfakcjonuje Cię, jednak nie chcesz podejmować decyzji o ich operacji? Oto sposoby na ujędrnienie piersi, które możesz zacząć stosować od zaraz:

  • masaż kostkami lodu – pobudza krążenie, jednak musisz przygotować się na zimno!
  • masaż oliwą z oliwek – odżywia i wzmacnia skórę
  • ćwiczenia na mięśnie podtrzymujące biust –
  • olejek z czarnuszki, arganowy bądź migdałowy – niektóre z olejków działają rozjaśniająco
  • peeling z kawy – kofeina wspomaga krążenie – pozostaw taką maseczkę na piersiach około 20 minut dla lepszego efektu
  • masaż pastą z kozieradki – hamuje procesy starzenia
  • pobudzenie krążenia krwi za pomocą zimnej wody
  • serum z wyciągów z ziół – możesz testować i wybrać swoje ulubione
  • zwykły masaż piersi – świetny sposób na relaks, okazja do poproszenia o pomoc partnera

Jak widzisz – zdedydowanie jest z czego wybierać. Dbanie o piersi nie stanie się rutyną i nie znudzi Ci się po kilku sesjach, jeśli zdecydujesz się przetestować każdy z tych sposobów. Stosowanie ich naprzemiennie kilka razy w tygodniu może znacząco poprawić wygląd Twojego biustu. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić – piersi to bardzo wrażliwa część kobiecego ciała.

Jak ujędrnić piersi?

Za pomocą wyżej wymienionych sposobów możesz skutecznie poprawić wygląd swoich piersi. Jak z pewnością zauważyłaś, masaże to najczęściej stosowany, i najbardziej efektywny sposób na ujędrnienie piersi. Możesz wykonywać go sama w domu, fundując sobie dwa razy w tygodniu domowe spa. W poprawie wyglądu Twoich piersi z pewnością chętnie pomoże Ci także Twój partner. Taki masaż może obudzić pomiędzy wami iskrę pożądania!

Co mówią piersi o zdrowiu kobiety?

Nie istnieje jeden, idealny i wzorowy kształt i rozmiar piersi. Każde są tak samo piękne i powinny być równie doceniane. Jednak nie powinnaś całkowicie zaniedbywać tego, jak wyglądają. Ich wygląd może powiedzieć Ci dużo na temat Twojego stanu zdrowia. Guzki – twarde miejsca wyczuwalne przy dotyku lub widoczne gołym okiem – mogą świadczyć o poważnej chorobie. Także wgłębienia na piersiach czy niepokojąca wydzielina z sutków mogą oznaczać, że powinnaś niezwłocznie zgłosić się do lekarza. Pamiętaj – regularne badanie piersi powinno należeć do obowiązków każdej kobiety!

Zadbaj o wygląd swoich piersi – zrób to dla siebie!

Twoje piersi są w pełni zdrowe, jednak ich wygląd Cię nie zadowala? Akceptacja swojego ciała jest pierwszym krokiem do szczęścia, jednak możesz szczęściu nieco pomóc. Możesz poprawić wygląd swoich piersi, stosując masaże lub zabiegi ujędrniające. Poproś o pomoc partnera lub zrób to sama. Masaż i pieszczoty piersi to niewątpliwa przyjemność dla każdej kobiety – możesz sprawić, że ta aktywność będzie także pożyteczna – dzięki niej Twoje piersi mogą stać się jędrne i jeszcze piękniejsze. Pamiętaj jednak, że jeśli sama akceptujesz swoje ciało i czujesz się w nim dobrze, wcale nie musisz nic zmieniać.

Czemu warto zadbać o wygląd swoich piersi?

Pewność siebie jest problemem, z którym boryka się dzisiaj wiele młodych osób. Kobiety często porównują się do innych pod różnymi względami. Jeśli chcesz, możesz zadbać o siebie na wiele różnych, domowych sposobów. Poprawa wyglądu piersi z pewnością doda Ci pewności siebie, która często jest niezbędna podczas codziennego życia. Masaże, peelingi, a nawet maseczki na piersi skutecznie wpływają na ich jędrność. Dzięki stosowaniu takich zabiegów możesz uniknąć w przyszłości ingerowania w swoje ciało poprzez operacje plastyczne. Warto zadbać o to, jak prezentuje się Twój biust  – zrób to dla swojej własnej satysfakcji!

Każde piersi są inne, każde są wyjątkowe

Decyzja o poprawie wyglądu swoich piersi nie powinna być w żadnym wypadku zdeterminowana zdaniem kogoś innego, niż Ty sama! Pamiętaj, że ciało każdej kobiety na świecie wygląda inaczej. Nie ma dwóch takich samych par piersi. Te, które oglądasz w mediach społecznościowych czy na wybiegach nie definiują ideału. Na przestrzeni wieków kakon piękna się zmieniał, i z pewnością zmieni się jeszcze wiele razy. Twoje piersi mogą jedynie dodać Ci pewności siebie, jednak w żadnym wypadku nie powinny definiować tego, kim jeste – ponieważ zawsze jesteś wyjątkową, piękną kobietą!

 

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>