zweryfikowany

Feromony Alluramin: Recenzja, Opinie, Skuteczność, Efekty

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.


Zmysły królują w naszym świecie. Wszystko odbieramy z ich pomocą. Zapachy, dźwięki, obraz wpływają na naszą świadomość i podświadomość. Trzeba jedynie wiedzieć, jak to wykorzystać na swoją korzyść. Tym razem skupimy się na woniach, a szczególnie na feromonach, które potrafią dosyć mocno oddziaływać na nas.

 

Jak działa zapach?

Zapach przyciąga naszą uwagę. Jeśli coś pachnie brzydko, stronimy od tego. Jeśli pięknie – przyciąga to nas. A feromony to szczególnie silne zapachy, na które zwracają uwagę kobiety. Dlatego mężczyźni powinni zadbać o odpowiednie perfumy w swojej łazience.

Mamy tu na myśli Alluramin. Produkt prosty w zastosowaniu, a całkiem skuteczny. Wystarczy zaledwie kilka kropel użytych zaraz po goleniu każdego dnia, by osiągnąć efekt – uwagę płci pięknej.

Jeśli do tej pory kobiety nie zwracały na Ciebie szczególnej uwagi, to od tej pory już będą. Nie przejdą obojętnie obok Ciebie.

Perfumy Alluramin są przeznaczone dla każdego mężczyzny, który pragnie zyskać większą uwagę i uznanie w oczach płci przeciwnej. A naturalne feromony mogą w tym naprawdę skutecznie pomóc.

 

Czym jest Alluramin?

Jest to szczególny feromon, który działa bezpośrednio na receptory węchowe znajdujące się w nosie. Są one kodowane przez gen V1RL1. Został on wyizolowany podczas badań, a obecnie jest wykorzystywany w perfumach, by poprawić wpływ na kobiecy umysł.

Przekonajmy się zatem, czy Alluramin rzeczywiście działa tak, jak mówi o tym producent, czy może to kolejny produkt, który lepiej od razu wyrzucić do kosza.

Najważniejsze informacje:

  • Ilość w opakowaniu: 14 ml
  • Cena za opakowanie: 117 zł
  • Dawkowanie: 1 dawka (kilka kropel zaraz po goleniu)
  • Czas działania: 8-12 h

 

Skuteczność feromonów Alluramin

Przeprowadzono wiele badań, by stwierdzić, czy działanie feromonów jest rzeczywiście tak skuteczne, jakby się mogło wydawać. Dzięki temu naukowcy doszli do jednego wniosku: tak, jest to warte swojej ceny.

Poza tym należało sprawdzić, czy preparat jest bezpieczny dla skóry, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych itd. Jednak nic podobnego nie zostało wykazane, gdyż perfumy są oparte na w pełni naturalnych składnikach, dzięki czemu nie wywołują reakcji alergicznych. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy dana osoba ma alergię na któryś ze składników preparatu.

Wygląda na to, że Alluramin rzeczywiście jest w stanie pomagać mężczyznom – nawet tym mniej atrakcyjnych – zyskać uwagę pięknych kobiet. Po testach zainteresowanie znacząco wzrasta.

Jednak to nie jedyna zaleta tego preparatu. Wpływa on bowiem też na samego mężczyznę. Dodaje mu pewności siebie, poprawia nastrój i sprawia, że ten czuje się odważniejszy w kontaktach z kobietami.

Korzystanie z produktów z górnej półki sprawia, że mamy gwarancję bezpieczeństwa oraz jakości produktu. Najlepiej zatem kupować produkt ze strony producenta, gdyż dzięki temu pozbawiamy się wszelkiego ryzyka, że otrzymamy podróbkę i stracimy pieniądze.

 

Czym są feromony?

Skoro przybliżyliśmy sobie temat samego preparatu Alluramin, warto zatrzymać się na chwilę przy feromonach.

Jest to powszechnie znane zagadnienie, choć dosyć trudne do wyjaśnienia w krótkich słowach.  Przede wszystkim pod tą nazwą kryje się wydzielina pochodząca ze specjalnych gruczołów. Mają one za zadanie przekazanie konkretnej wiadomości, często też na podłożu seksualnym.

Charakteryzują się tym, że nie jesteśmy ich świadomi, gdyż dla węchu ludzkiego są wręcz niewyczuwalne. To delikatna woń, która trafia do receptorów węchu, a przez nie prosto do naszego mózgu, gdzie jest odpowiednio interpretowana.

Choć dosyć mocno na nas wpływają, to nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Przede wszystkim wpływają na nasz pociąg seksualny, zakochiwanie się w drugiej osobie lub zwiększenie podniecenia.

 

Feromony dla mężczyzn

W wielu sytuacjach przekonamy się, że feromony wpływają na zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. I to nie tylko w świecie ludzi, ale także i zwierząt. To właśnie one są odpowiedzialne za to, że samiec i samica łączą się w pary w celu posiadania potomstwa.

W świecie ludzi wygląda to całkiem podobnie. Dlatego nic dziwnego, że mężczyźni starają się szukać dla siebie feromonów, które są skutecznie i niezbyt drogie.

Jeśli jednak zależy nam na naprawdę skutecznych produktach, nie powinniśmy jedynie patrzeć na cenę. Zbyt niska może nam oferować podróbkę niewartą naszej uwagi. Zbyt wysoka – także podróbkę z fałszywymi rekomendacjami.

Najlepiej zatem postawić na sprawdzony Alluramin. Wielu mężczyzn mogło już się przekonać, że za tę cenę otrzymają prawdziwe zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. Jest to bowiem taka mieszanka feromonów, która daje silne efekty.

W składzie znajdziemy tylko składniki pochodzenia naturalnego, dzięki czemu możemy być pewni, że jest to w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia i życia, a dodatkowo nie musimy obawiać się żadnych skutków ubocznych. Ponadto zastosowane tutaj feromony działają mocno na kobiety, wzbudzając w nich pożądanie.

 

Czy feromony dla mężczyzn są rzeczywiście skuteczne?

Trzeba przyznać, że Alluramin są w pełni bezpieczne i nie prowadzą do żadnych niebezpiecznych powikłań. Można go obecnie kupić bez recepty, ale jedynie poprzez stronę internetową producenta. Nie jest bowiem dostępny w aptekach, drogeria i innych sklepach stacjonarnych.

Poza tym zamawianie produktu bezpośrednio od producenta ma swoje zalety. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymujemy w pełni oryginalny produkt. Do tego firma dba o naszą prywatność, więc nikt nie dowie się, co zawiera nasza przesyłka.

Na stronie producenta znajdziemy także wiele informacji na temat właściwości wykorzystanych feromonów oraz składu produktu. Dzięki temu wiemy, z czego będziemy korzystać.

Każdy mężczyzna pragnie zyskać zainteresowanie kobiet. Nie każdy jednak jest bardzo przystojny czy odważny, więc nie wie, jak się za to zabrać. Często też inne rzeczy wpływają na tę trudność. Dlatego warto korzystać z Alluramin.

Preparat ten nie jest trudny w korzystaniu, a pozwala na naprawdę spore efekty. Dzięki naturalnych substancjom oraz feromon, które naturalnie wydziela mężczyzna, można podświadomie wpłynąć na kobietę i jej zainteresowanie czy pociąg.

 

Jak działa Alluramin?

Pewnie niejeden mężczyzna zastanawia się, czy to wszystko rzeczywiście działa. Czy nie są to tanie chwyty marketingowe tylko po to, by nieco zarobić. Przyjrzyjmy się zatem badaniom naukowym.

Przeprowadzono ich całkiem sporo, by udowodnić, że feromony rzeczywiście mają wpływ na relacje damsko-męskie. Trzeba jednak zauważyć, że nie wszystkie działają tak samo skutecznie. Jedynie niektóre z nich mogą wpływać na zainteresowanie ze strony płci przeciwnej.

Klienci, którzy mieli okazję już skorzystać z Alluramin, przekonali się na własnej skórze o skuteczności tego preparatu. Dzięki temu ich życie towarzyskie stało się intensywniejsze i bardziej żywe niż dotychczas.

Obiektywne opinie pokazują, że perfumy te skutecznie działają, zwiększają siłę działania feromonów i przyczyniają się do zmian w życiu niejednego mężczyzny.

 

Które feromony są najbardziej skuteczne?

Właśnie feromony Alluramin są jednymi z lepiej działających na rynku. Ich skuteczność została potwierdzona przez ogrom badań oraz przez testy wykonane przez samych klientów. Jest to dobra mieszanka, która sprawia, że mózg kobiety zostanie pobudzony w obszarach, które są odpowiedzialne za popęd seksualny i pożądanie.

Nie musimy obawiać się korzystania z tej mieszanki, gdyż działa skutecznie i jest w pełni bezpieczna dla każdego.

Zdajemy sobie sprawę, że najlepiej działa na człowieka wszystko, co pochodzi prosto z natury. Ona wie bowiem, czego potrzebujemy. Także w kontaktach damsko-męskich. Właśnie dlatego w tych perfumach skorzystano z takich składników jak: Androstenon, Androsteron oraz Androstenon.

Taka receptura bardzo cieszy się popularnością wśród mężczyzn i już nieraz przyczyniła się poprawy ich życia towarzyskiego bez względu na to, w jakim wieku się znajdowali.

 

Gdzie kupić feromony dla mężczyzn Alluramin?

Na chwilę obecną można je zamówić jedynie bezpośrednio ze strony producenta. Nie zostało nigdzie zaznaczone jednak, czy pojawią się także w aptekach, drogeriach i sklepach stacjonarnych.

Możemy je zamówić przez internet prosto do swojego domu. Dzięki temu mamy pewność, że nikt niepowołany nie będzie miał do nich dostępu i nie dowie się, że zaczęliśmy z nich korzystać.

Produkt może zostać dostarczony za pośrednictwem poczty, kuriera lub prosto do paczkomatu. Zawsze jednak jest zachowana pełna dyskrecja. Pudełka są tak pakowane, by nie było widoczne, co znajduje się w środku.

Jedno opakowanie może nam wystarczyć nawet na miesiąc aktywnego i regularnego stosowania. A przy pojedynczej aplikacji efekt zachowuje się nawet do 12 godzin. Feromony mają to do siebie, że działają silnie, jednak same w sobie mają całkiem przyjemny, delikatny zapach.

Pod względem ceny Alluramin także plasuje się całkiem korzystnie na tle konkurencji. To sprawia, że otrzymuje nie tylko dobrą jakość, ale także rozsądną cenę. Zwłaszcza gdy spojrzymy na efekty, jakie firma nam za to obiecuje.

 

Q&A – pytania i odpowiedzi o Alluramin

  • Czym są feromony?

Są to wydzieliny powstające w konkretnych gruczołach. Dzięki nim przekazuje się informacje, np. na tle seksualnym, osobnikom z naszego gatunku. Dla człowieka są wręcz niewyczuwalne, jednak mogą silnie wpływać na jego zachowanie.

Główną ich cechą jest to, że wpływają na nas bez naszej wiedzy, przez co np. się zakochujemy, odczuwamy pociąg lub podniecenie.

  • Jaki jest skład Alluramin?

Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego, dzięki czemu nie mają negatywnego wpływu na nasze życie i zdrowie.

Podstawowym składnikiem jest Androstadienon (pochodna testosteronu). Pobudza pożądanie u kobiet.

Pozostałe składniki to m.in.:

Androstenol – dzięki niemu mężczyzna zyskuje w oczach kobiety.

Androstenon – mężczyzna wydaje się silniejszy i bardziej pewny siebie.

Androsteron – rozluźnia kobiety i uspokaja je.

  • Kto może stosować Alluramin?

Każdy, kto go potrzebuje. Jest przeznaczony głównie dla dorosłych mężczyzn, ale może z niego korzystać zarówno młodzieniec, jak i starzec. Nie wywołuje bowiem żadnych skutków ubocznych.

  • Czy konieczna jest recepta?

Nie, gdyż jest w pełni naturalnym preparatem. Nie potrzeba recepty do jego kupna, a można go zamówić bezpośrednio ze strony producenta.

  • Czy można korzystać z innych perfum razem z Alluramin?

Tak, nie ma żadnych przeciwskazań co do tego. Perfumy nie wpływają na działanie Alluramin, ani on na ich zapach.

 

Opinie Alluramin

„Jeden z lepszych od lat na polskim rynku afrodyzjaków. Bardzo dobry produkt. Warto zamówić i przekonać się do jakości produktu, który jest liderem na Polskim rynku!”

„Może to dziwne, ale odkąd stosuje Alluramin zauważyłem, że dziewczyny same po prostu zaczepiają mnie na ulicy, na imprezie, w kolejce do kasy. I to nie tylko te w wieku 20-30 lat. Zdarzają się i starze!”

„Zawsze byłem chłopakiem, który podpierał ściany na dyskotece. A odkąd używam Alluramin to mnie laski rwą do tańca. Świetna sprawa :)”

„świetny produkt. przetestowałem na kilku imprezach i za każdym razem laski do mnie po prostu lgnęły. szkoda tylko, że w buteleczce jest go tak mało. gdybym chciał stosować go za każdym razem, jak idę na miasto pewnie bym zbankrutował 🙂 ”

„Przyznam się, że nie spodziewałam się, że mój chłopak może używać takich sztuczek. Ostatnio użył Alluraminu i nic nie powiedział mi o tym. Nie wiedziałam nawet, ze go kupił. Rzeczywiście jakoś inaczej pachniał. Na początku myślałam, że zmienił perfumy. Obwąchiwałam go z pół godziny! Dopiero później przyznał mi się, że kupił Alluramin. Moim zdaniem to działa. Weszłam teraz specjalnie na opinie innych osób, które tylko to potwierdziły.”

 

Podsumowanie

Jak widzimy, warto skorzystać z Alluramin. Jest to prosty preparat, który wystarczy używać raz dziennie, by zauważyć u siebie znaczące zmiany na lepsze. Dzięki niemu zyskanie uwagi i zainteresowania ze strony kobiet nie sprawia najmniejszego problemu.

W skład Alluramin wchodzą jedynie naturalne składniki, dzięki czemu nie stanowi zagrożenia dla naszego życia i zdrowia. Jest zatem jeszcze lepszy.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>