Dieta na powiększenie biustu – Co jeść na większe piersi ?

Autor: Ewelina Wójcik zweryfikowany

Kategoria: Diety | Seksuologia

Piersi to ewidentnie największy atrybut kobiecości. Nie każda z Pań została jednak dobrze obdarzona przez naturę, więc niektóre sięgają po drastyczne metody takie jak operacja plastyczna. Są jednak pewne metody, by naturalnie, bez ingerencji w ciało powiększyć biust. Jedną z takich sposób jest odpowiednia dieta. Zatem co jeść by cieszyć się pięknymi, jędrnymi i dużymi piersiami?

Czy faktycznie dieta wpływa na rozmiar piersi?

Wiele metod, dzięki którym kobiety chcą powiększyć biust, nie do końca są bezpieczne. Zażywanie tabletek z nieznanego pochodzenia może zaszkodzić zdrowiu, a kremy czy balsamy mogą podrażnić skórę i doprowadzić do skutków ubocznych. By cokolwiek zmieniło się w Twoim ciele, musisz o nie dbać. Takim złotym środkiem jest zjadanie odpowiednio dobranych produktów, niezawierających szkodliwych substancji.

Od czego zależy to jak duży mamy biust?

To jaki rozmiar posiada kobieta, zależy od wielu aspektów. Przede wszystkim uzależnione jest to od uwarunkowań genetycznych, od wagi, wieku i co ważne od diety! Na rynku funkcjonują towary, które są w stanie znacząco ujędrnić i zwiększyć biust.

Z czego dokładnie powinny składać się posiłki?

Każda z Pań wie zapewne, że za piersi odpowiadają hormony, tak zwane estrogeny. To jaki poziom ich znajduje się w organizmie, zależy jak duże będą. Szukaj więc na półkach produktów, które w swoim składzie mają estrogen (inaczej nazywane fitoestrogenami). To rośliny, które odtwarzają damskie hormony:

– lignaty : znajdziesz go w siemieniu lnianym i w jego przetworach, jak na przykład olej lniany. Najczęściej występuje w życie, kiełkach, orzechach, czerwonym winie oraz sezamie. Dodatkowo oprócz powiększenia biustu jedząc te potrawy, ochronisz się przed rakiem.

– prolaktyna znajduje się w owsie, brązowym ryżu, mleku, jęczmieniu. Są to produkty, które dostarczą Ci beta – glukan.

Co jeść by zwiększyć biust?

Sięgaj często po mleko i wszystkie produkty mleczne. Najlepsze jest krowie, ponieważ w swoim składzie posiada wszystkie hormony (estrogen, progesteron i prolaktynę). Są one bardzo podobne do tych występujących w ciele człowieka.

Jeśli nie lubisz mleka krowiego, możesz je zastąpić mlekiem sojowym. Również pomoże w powiększeniu biustu. Dodatkowo zjadaj soję, by rozmiar Twojego biusty znacząco wzrósł. Dołącz do diety także orzechy włoskie, nerkowca i ziemne. Są bogate w białko oraz tłuszcze. Wspomogą także pracę serca oraz mózgu.

Jedz także bez ograniczeń zielone warzywa. Możesz je konsumować garściami! Oprócz wartości odżywczych poprawią kondycję organizmu.

Szpinak, awokado, jarmuż, szparagi i pietruszka powiększą biust i co ważne – są łatwo dostępne i nie kosztują wiele. Składają się z ogromnej ilości fitoestrogenów, które znacząco stymulują wzrost tkanki znajdującej się w biuście.

Jeśli mówimy o warzywach, warto powiedzieć też kilka słów o tych pomarańczowych. Morela, dynia czy marchew są wypełnione witaminą A i E, które działają na jędrność. Owoce morza również powinny gościć na Twoim talerzu, gdyż zawierają mangan, czyli budulec piersi. Systematyczne ich spożywanie ujędrni biust. Poza tym są zdrowe i aktywizują hormony płciowe.

Z pewnością będziesz zaskoczona jakie efekty można osiągnąć dzięki krewetkom, ostrygom, czy skorupiakom. Mięso również pomoże Ci w rozwiązaniu trapiącego Cię problemu. Zawiera białko i jest budulcem piersi.

Staraj się przyrządzać jednak chude mięso takie jak pierś z kurczaka, gdyż te zawierające dużą ilość tłuszczy może wpłynąć na Twoją wagę oraz będzie sprawcą pojawienia się niechcianego cellulitu.

Ekstrakt z nasion kozierotki nie tylko wpływa na spadek masy ciała. Poprawia kondycje włosów oraz powiększa biust. Pomoże w przyroście gruczołu mlekowego. Wystarczy, że spożyjesz ziarenko dziennie, by efekty pojawiły się szybciej, niż myślisz. Jeśli do swoich dań dodasz kwasy tłuszczowe, takie jak oliwa z oliwek, pistacje – przyśpieszysz produkcje tkanki tłuszczowej. Ogólnie dzięki tym produktom będziesz czuła się lepiej. Nie pomijaj owoców, gdyż oprócz tego, że są smaczne, to zadbają o piersi. Wiśnie i jagody składają się z estrogenów, czyli Twój biust urośnie. Śliwki również sprawdzą się doskonale. Gdy zjesz nasiona kopru, w Twoim ciele nastąpi przyrost prolaktyny. Kształtuje on wielkość biustu. Jeśli nie lubisz surowego kopru — rób sobie wywary, a biust będzie jędrny. Dodatkowe produkty, o których nie wolno zapomnieć, a pewnością masz je w swojej kuchni to kawa, fasola mung, jabłka, otręby ryżowe, fasolka, soczewica, żeń-szeń, granat, chmiel i len.

Podsumowanie

Jeśli dostarczysz wymienione produkty do swojej codziennej diety w optymalnej ilości, będziesz miała ogromny wpływ na to, jak będą wyglądały Twoje piersi. Jeśli jednak pragniesz przyśpieszyć efekty – do diety dołącz codzienne ćwiczenia i masaże. By objętość wzrosła znacząco bądź systematyczna w swoich działaniach i postanowieniach oraz prowadź zdrowy styl życia. Nie musisz sięgać po drastyczne rozwiązania, by twój biust był większy o rozmiar. Bardzo ważne jest to, co jesz, a Twoje ciało odwdzięczy Ci się z nawiązką.