zweryfikowany

Désir Éternel Homme – Opinia i Recenzja. Najpopularniejsze feromony męskie?

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.


Désir Éternel Homme – poznaj moc perfum z feromonami, które przyciągają uwagę! Jak działają perfumy z feromonami, ile kosztują i jakie są opinie konsumentów? Przekonaj się!

Oficjalna strona producenta ➔
 

Wyobraź sobie, że po użyciu perfum z feromonami Désir Éternel Homme zyskujesz nową moc – od teraz możesz wpływać na zachowanie ludzi, za pomocą swojego zapachu. Brzmi niedorzecznie? Absolutnie nie! Od tej chwili będziesz wzbudzać w ludziach większe zaufanie i zyskasz wiele nowych znajomych, wyglądając przy tym bardziej dostojnie, przystojnie i poważnie. Pozwól zadziałać feromonom i sam zobacz, jak zyskujesz sympatię ludzi.

Ale czy Désir Éternel Homme uczynią cię nadprzyrodzonym? W rzeczywistości będziesz tym samym człowiekiem, ale pośród innych ludzi będziesz wyróżniać się intelektem i powagą, wzbudzając przy tym zainteresowanie pięknych kobiet, ale również szacunek u innych mężczyzn. W tych pełnych pośpiechu i niepewności czasach ciężko jest zdobyć i utrzymać czyjeś zainteresowanie na tyle długo, by doszło do otwartej rozmowy. Tym razem, w relacjach międzyludzkich będziesz górą. W prawdzie wiemy coraz więcej na temat innych ludzi – aby coś osiągnąć podczas rozmów biznesowych (i ogólnie rozmów z innymi ludźmi) trzeba stosować różne socjologiczne sztuczki, uśmiechać się, dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Ale wkrótce dowiesz się, jak wiele możliwości da Ci nowy zapach Désir Éternel Homme.

Jak i dlaczego działają feromony? Dlaczego ma to tak wielki magnetyzm? Tego dowiesz się czytając ten artykuł.

Désir Éternel Homme – czym są i jak działają feromony zawarte w tych perfumach?

Czy kiedykolwiek byłeś świadkiem sytuacji, w której inni – obiektywnie mniej atrakcyjni od Ciebie mężczyźni – byli otoczeni tłumem kobiet, podczas gdy miałeś trudności z nawiązaniem prostej rozmowy i utrzymaniem kontaktu wzrokowego? Prawdopodobnie zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje, co robisz źle i jak powinieneś postępować, aby odwrócić ten stan rzeczy w przyszłości. Szukasz więc coraz to nowych rad w internecie i myślisz, czy nie zapisać się może na kurs uwodzenia. Prawda jednak jest taka, że często takie sytuacje są wynikiem działania wyjątkowych substancji, których nie wyczuwamy w powietrzu ani my, ani kobiety, którymi jesteśmy zainteresowani. W taki właśnie sposób działają feromony.

Ale czym właściwie są feromony i jak działają? W naturze, feromony znane są od stuleci i niemal równie długo są rozpoznawane przez naukowców, którzy zajmują się ich ekstrakcją. Chociaż są to substancje chemiczne, wytwarzają je zarówno zwierzęta, jak i ludzie. W przypadku zwierząt pełnią one przede wszystkim funkcję praktyczną i służą głównie do komunikacji między jednostkami. Jeśli chodzi o ludzi, ich głównym zadaniem – i ich zaletą – jest pozytywny wpływ na występowanie i wzrost pożądania seksualnego między kobietami i mężczyznami. Choć nie są one wyczuwalne przez nasz nos, ich obecność można wykryć, kiedy unoszą się w powietrzu. Wtedy można powiedzieć, że jest między wami chemia. Kończąc jednak z kolokwializmami, te bezwonne aromaty w formie lotnej są niezwykle skuteczne w przyciąganiu płci przeciwnej.

Teraz pojawia się pytanie: skoro wszyscy wytwarzamy feromony, to dlaczego nie jesteśmy atrakcyjni w oczach innych ludzi?

Z pomocą przychodzą badania naukowe, które dowodzą, ze niektórzy wytwarzają ich zbyt mało, natomiast osoby, które wydzielają dużo feromonów, automatycznie wysyłają do otoczenia stałe, niewerbalne sygnały. Sygnały te sprawiają, że pobliskie istoty są zagrożone, co jest wykorzystywane do uderzenia osoby. Siłę perfum wykorzystuje się w marketingu zapachowym, np. w supermarketach. Troska o perfumy od dawna jest pasją ludzkości. Dzieła natury stworzyły je, aby umożliwić wszystkim zwierzętom przetrwanie gatunku, działa to identycznie w kontaktach międzyludzkich – feromony poprawiają aspekt społeczny, płciowy, a także wzmacniają dominującą pozycję w grupie.

Czy perfumy Désir Éternel Homme są bezpieczne dla zdrowia?

Uwaga na fałszywe produkty na allegro i olx – oryginalne perfumy można zamówić bezpośrednio od producenta z bezpłatną opcją zwrotu i dostawy.

Wszystko zależy od naszej, męskiej definicji bezpieczeństwa – jeśli boisz się towarzystwa pięknych kobiet, to lepiej odpuść sobie od razu. Jednak odstawmy żarty na bok i podejdźmy do tematu jeszcze bardziej dogłębnie, analizując wszystkie fakty, które udało nam się zebrać, podczas tworzenia tej recenzji.

Tak naprawdę, zainteresowanie kobiety mężczyznami zależy od wielu czynników. Z pewnością wielu z nas zauważa łatwość nawiązywania relacji damsko-męskich wśród rówieśników, podczas gdy u innych ten proces nie zachodzi tak naturalnie i swobodnie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że rozwiązanie zagadki tkwi w ich potężnych feromonach, które działają magnetycznie na płeć przeciwną. Działanie feromonów sprawia, że kobieta postrzega mężczyznę jako bardziej atrakcyjnego, męskiego i silnego.

Z naukowego punktu widzenia, są to związki semiochemiczne, czyli takie, które są naturalnie wytwarzane przez zwierzęta (w tym ludzi). W składzie tych związków znajduje się wiele substancji, zależnych od wielu zmiennych; liczy się nawet dieta, pory roku, pory dnia, a nawet wiek. U mężczyzn jest to również zależne od czynników genetycznych oraz osobistych predyspozycji do ich wydzielania. W związku tym, wiemy już, że mają one bezpośredni wpływ na zachowanie płci przeciwnej, stąd właśnie wynika wysoka skuteczność perfum Désir Éternel Homme.

Przede wszystkim naturalne składniki

Specjalnie opracowana formuła perfum charakteryzuje się nie tylko zniewalającym, szarmanckim i niezwykle uwodzicielskim zapachem, ale także silną mieszanką feromonów, które rozpalają w kobietach pożądanie, a w grupie ludzi szacunek, dając Ci pewność siebie i dodając męskości.

Androstenol

Jednak gdzie znajduje się tajemnica i moc zapachu? Istnieje pewien związek semiochemiczny, zwany Androstadienonem, który wydzielają mężczyźni podczas silnego pobudzenia. To właśnie ten tajemniczy składnik odpowiada za zainteresowanie kobiet i zwiększa ich pożądanie. Główne zadanie androstenolu zawartego we flakoniku Désir Éternel Homme to wsparcie w nawiązywaniu kontaktów. Feromon ten sygnalizuje odbiorcy, że jesteś zdrowy, czujesz się świetnie, co zwiększa Twoją atrakcyjność i samoocenę. Dodatkowo zaczynasz być dla kobiet tajemniczy, co jeszcze bardziej wzbudza pokusę…

Androsteron

Nie powinniśmy również zapominać o androsteronie – ten z kolei działa kojąco i uspokajająco na kobiety, zmniejszając ich niepokój, co pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek w ich oczach. Dzięki temu składnikowi każda kobieta, poczuje się przy Tobie bezpiecznie, dając się uwieść, widząc w Tobie doskonałego partnera na przyszłość.

Perfumy Désir Éternel Homme – jak używać? Ile kosztują feromony?

Wykorzystując innowacyjną wersję feromonów, jaką niewątpliwie są Désir Éternel Homme, można stosować jak każde inne – nawet te mniej skuteczne, jeśli chodzi o wzbudzanie pożądania wśród kobiet – perfumy. Wystarczy spryskać nimi szyję, szyję, nadgarstki i klatkę piersiową codziennie lub przed wyjściem z domu. To miejsca, w których feromony będą najbardziej zauważalne, a ich uwalnianie do środowiska stanie się znacznie efektywniejsze.

Warto jednak pamiętać, aby nie pocierać nadmiernie tych miejsc. Jeśli zależy Ci na najbardziej spektakularnym efekcie, dobrym pomysłem będzie również zastosowanie delikatnego, bezzapachowego kremu tuż przed nałożeniem perfum. Wcierając go w skórę dodatkowo wzmocnisz działanie feromonów, a zniewalający zapach perfum utrzyma się na ciele znacznie dłużej. Zapach będzie trwał o wiele dłużej. Pamiętaj jednak, aby nie nakładać feromonów bezpośrednio na ubrania – w końcu to ciało w naturze odpowiada za produkcję tych niezwykłych substancji!

Popraw swoją atrakcyjność w oczach kobiet, rozpalając ich zmysły i wzbudzając pożądanie. Będziesz emanować niesamowitą energią, która daje kobietom poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Zwiększą się Twoje szansę na stały związek, a randki przestaną być dla Ciebie problemem, a staną się przyjemnością.

Pamiętaj jednak, aby nie kupować perfum Désir Éternel Homme na platformach handlowych, typu Allegro, czy też OLX ponieważ istnieje ryzyko, że jest to podróbka, a Ty stracisz cenny czas i pieniądze!

Oficjalna strona Désir Éternel Homme

Unikaj również miejsc, w których sprzedawane są takie perfumy stacjonarnie – wyjątkiem może być dobra drogeria, ale tam ceny tych perfum mogą być znacznie wyższe, niż w profesjonalnym sklepie internetowym. Cena tych perfum wynosi około 145 złotych, w związku z czym nie daj się nabrać na „wyjątkowe” promocje i rabaty, ponieważ istnieje wtedy spore prawdopodobieństwo, że zamiast butelki, która ma Ci przynieść ukojenie i podnieść samoocenę, doznasz jedynie rozczarowania, a Twoja samoocena spadnie, ponieważ dałeś się oszukać.

Perfumy Désir Éternel Homme – kto powinien ich używać?

Nie istnieją przeciwwskazania dotyczące używania perfum, jednakże istnieje pewna grupa ludzi, którzy powinni na poważnie zastanowić się nad zakupem flakonika:

  • Perfum Désir Éternel Homme powinni używać mężczyźni, którzy pragną zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach pięknych kobiet.
  • Mężczyźni, którzy mają problemy ze wzbudzaniem pożądania u płci przeciwnej.
  • Osoby, które chcą podkreślić swoją dominację w relacjach społecznych.
  • Mężczyźni, którzy chcą pokazać kobietom, ze mogą się czuć przy nich bezpiecznie.
  • Osoby, które chcą zwiększyć poczucie własnej wartości.

Désir Éternel Homme to wyjątkowe perfumy przeznaczone nie tylko dla odważnych i pewnych siebie mężczyzn. Dzięki jego działaniu i bezpieczeństwu stosowania coraz więcej mężczyzn, którym brakuje odwagi w rozmowach z kobietami i nie mają odwagi, aby zrobić pierwszy krok, w drodze do celu, którym jestem zdobycie serca kobiety.

Są to perfumy, które działają już od pierwszego użycia – od teraz masz sporą przewagę w kontaktach z kobietami, ale także w relacjach z potencjalnymi klientami biznesowymi. Kolejny krok należy dla Ciebie.

Désir Éternel Homme – pytania i odpowiedzi (FAQ)

Czy składniki zawarte w perfumach są bezpieczne?

Oczywiście! Stosowanie perfum nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Dzięki naturalnym składnikom, są one w pełni bezpieczne dla zdrowia i nie wywołują alergii. Pełną listę składników można znaleźć na stronie producenta.

Czy feromony zawsze działają?

Tak. Są to związki semiochemiczne, które wydzielamy naturalnie i mają udokumentowany wpływ na relacje międzyludzkie.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Wybierając perfumy z feromonami osiągniesz następujące rezultaty:

  • Zwiększysz swoją atrakcyjność w oczach kobiet, rozpalając ich zmysły i wzbudzając pożądanie.
  • Będziesz emanować pozytywną energią, zwiększając poczucie bezpieczeństwa i stabilności u kobiet, które Cię otaczają.
  • Poprawi się Twoja pewność siebie i staniesz się bardziej interesujący.

Désir Éternel Homme – nasza opinia

Do naszych recenzji wybieramy produkty, które są dokładnie przetestowane i mają udowodnione działanie. Korzystaliśmy również z opinii znajomych i internautów. Przeglądaliśmy wiele forów internetowych i grupy na portalach społecznościowych i w końcu postanowiliśmy przetestować perfumy na sobie. Zapach nie jest zbyt mocny, ale zdecydowania przyciąga uwagę i ma w sobie to „coś”, co można nazwać nutą tajemniczości. Nawet będąc mężczyzną, ten zapach może bardzo się podobać, ale to tylko jedna z korzystnych właściwości specyfiku. Zauważyliśmy, że nasi rozmówcy dużo częściej otwierają się przed nami, dodatkowo zostaliśmy obdarowani masą uśmiechów od pięknych kobiet. Nie da się zaprzeczyć, że zawarte w perfumach feromony: Androstenon i Androsteron działają w 100 %!

Pragniemy jeszcze raz przypomnieć, aby nie kupować tych perfum z nieznanych źródeł i unikać platform handlowych, takich jak Allegro, czy też OLX.

Cena kosmetyków może być tańsza, to fakt, ale nie masz wtedy pewności, że są oryginalne, a ich skład nie jest zmodyfikowany. Cena 145 zł, za butelkę pełną feromonów nie jest wygórowana – znacznie więcej kosztują przereklamowane produkty znanych celebrytów, które sprzedawane są w każdej drogerii, galerii handlowej i mniejszych sieciówkach. Sami używamy tych perfum i nie zamierzamy przestać ich używać.

Désir Éternel Homme – opinie internautów

Michał, 29 lat: Tak szczerze to nie wierzyłem w te feromony, bo ogólnie jestem osobom, która musi najpierw coś sprawdzić, a dopiero później się przekonać samemu. Czy istnieją magiczne substancje, które przyciąganą kobiety? O dziwo odpowiedź brzmi: tak! Popsikałem się kilka razy i wyszedłem na miasto, nie oczekiwałem w sumie niczego wtedy. Zauważyłem, że kobiety patrzą na mnie ukradkiem, a niektóre to ostentacyjnie. Nie sądzę, że to był przypadek no i postanowiłem, że skasuję aplikacje randkową z mojego fona i zagadam do jakiejś dziewczyny bezpośrednio, a co mi tam… Raz się żyje! Zrobiłem to i nie żałuję. Nie będę dzielił się takimi szczegółami, ale moje życie od tej pory zmieniło się nie do poznania. Nie wyobrażam sobie życia bez tych perfum. Uwaga! To uzależnia.

Mateusz, 34 lat: Problemy z nawiązywaniem relacji z kobietami miałem już od zerówki – już wtedy byłem nieśmiały i wstydziłem się chodzić z dziewczynami za rękę. Wiem, to może wam się wydać zabawne, że o tym wspominam, ale co mi tam. To nie jest tak, że nie miałem żadnej dziewczyny, bo byłem w kilku związkach, ale raczej nie był to dziewczyny najpiękniejsze, po prostu brałem to, co było dostępne. Najgorsze jest to, że ćwiczę przecież, jestem zdrowy i wysoki i dalej nic. Jedynie moje mięśnie oglądali faceci na siłowni, a nie tak, jak sobie wyobrażałem napalone dziewczyny. Znalazłem perfumę przypadkiem i kupiłem. Efekt? Od kilku miesięcy zapoznałem się z kilkoma pięknymi kobietami, a jedna szczególnie mi się podoba i liczę na stałą relację. Pozdrawiam!

 

Ewelina, 24 lata: Nie lubię tego, bo za moim narzeczonym oglądały się inne kobiety, a ja jestem bardzo zazdrosna. Ale ten zapach niestety, ale działa. Mi osobiście się nie spodobał.

 

Kamil, 47 lat: Wiadomo, młodym dziewczynom podobają się młodsi faceci, w których testosteron, aż buzuje. Ja też chodzę na siłownie, ale głównie już dla zdrowia bo przestałem wyglądać, jak posąg Zeusa już kilka lat temu. Ale używam różnych perfum z feromonami już też dość długo, będzie to jakoś 3 lata? Ale te są najlepsze, a dosyć tanie.

 

 

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>