zweryfikowany

Czy Probolan 50 działa? Recenzja i Opinia

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.


Każdy mężczyzna pragnie wyglądać jak najlepiej. Pragnie posiadać piękny sześciopak zamiast zwałów tłuszczów. Pragnie, by kobiety go podziwiały, uśmiechały się do niego, a nie wyśmiewały go. Co zatem należy zrobić, by móc to osiągnąć i to nawet dzisiaj?

Wystarczy zastosować odpowiedni preparat, który w połączeniu z dobrą dietę i regularną aktywnością fizyczną przyczyni się do wzrostu naszej masy mięśniowej i sprawi, że już we własnym oczach wiele zyskamy. W takim razie poznajmy Probolan 50.

Probolan 50 dla mężczyzn

Jest to preparat, który możemy potraktować jako suplement diety, dzięki któremu łatwiejsze stanie się dla nas rozbudowanie masy mięśniowej. Zdaniem producenta przyczyni się on bowiem do zwiększania przyrostu tkanki. Jednak czy rzeczywiście można na to liczyć? Co znajdziemy w tym leku? I czy jest on w pełni bezpieczny? Sprawdźmy.

Budowanie idealnej masy mięśniowej nie jest prostym zadaniem. Zwłaszcza gdy zależy nam na tym, by stało się to jak najszybciej. Tak, są ludzie, którym przyjdzie to prościej. Im wystarcza zdrowa dieta oraz parę wizyt na siłowni i osiągają swój cel. Muszą jednak pamiętać o wielu wyrzeczeniach, co nie zawsze jest łatwe.

Jak zatem nieco ułatwić sobie to zadanie i sprawić, że nie będzie dla nas aż tak uciążliwe. Najlepszym rozwiązaniem jest wybieranie takich produktów, suplementów diety, preparatów, które są w stanie nam pomóc. Trzeba jedynie pamiętać o tym, by nie stawiać na byle co. Szukamy zawsze skutecznych rozwiązań, które są potwierdzone naukowo oraz o których klienci wyrażając się dosyć pozytywnie.

Jednym z produktów, na które warto zwrócić uwagę jest właśnie Probolan 50.

 

A czym w ogóle jest Probolan 50?

Jest to „dozwolony anabolik”, suplement diety o większej intensywności. Dzięki temu jeszcze skuteczniej sprawdza się, gdy pragniemy zadbać o budowę naszej tkanki mięśniowej. Sprawia to, że pozbywanie się zwał tłuszczu i zdobywanie wymarzonej sylwetki jest dla nas na wyciągnięcie ręki.

najważniejsze jest jednak to, że w przeciwieństwie do często stosowanych sterydów, Probolan 50 nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, choć także bierze udział w procesach anabolicznych. Właśnie dlatego jest to preparat, który warto sprawdzić i na własnej skórze przekonać się, jak wiele ma nam do zaoferowania.

A czym jest anabolizm? W skrócie jest to reakcja ciała, dzięki której związki proste przekształcają się w takie bardziej złożone. To prowadzi także do tworzenia się nowych tkanek, jak właśnie mięśni, na których nam zależy.

 

Czy Probolan 50 to bezpieczny i legalny środek?

Zawsze zanim skorzystamy z jakiegoś leku, powinniśmy zastanowić się, czy jest on w pełni legalny i czy nie stanowi zagrożenia dla naszego zdrowia. Jest to w pełni rozsądne i odpowiedzialne podejście.

W przypadku Probolan 50 pytania pojawiają się przede wszystkim ze względu na jego działanie anaboliczne, co kojarzy nam się od razu ze sterydami. Jednak należy zaznaczyć, że środek ten nie należy do tej grupy. Ponadto jest oparty przede wszystkim na w pełni naturalnych składnikach.

Podejrzane może wydawać się także to, że producent nie daje do wglądu całego składu, a jedynie substancje aktywne. Jest to związane z troską o tajemnicę firmową. Dzięki temu można zachować recepturę w sekrecie i uchronić ją przed pojawianiem się podróbek.

Warto jednak zauważyć, że tabletki zostały poddane wielu badaniom i testom, dzięki czemu otrzymamy konieczne certyfikaty, które umożliwiają sprzedaż.

Lek ten zwiększa też poziom testosteronu we krwi. Dlatego dla wielu może wydawać się niezbyt dobry, gdyż może wywoływać kłopoty z potencją. Należy jednak zauważyć, że Probolan 50 nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Zwłaszcza tych związanych ze sprawnością seksualną.

 

Co sądzimy o Probolan 50?

Probolan 50 jest jednym z tych produktów, które z czystym sumieniem umieściliśmy w naszym rankingu na tabletki na przyrost masy mięśniowej. Gdy przeanalizowaliśmy wszelkie dostępne informacje, doszliśmy do wniosku, że jest godny polecenia i przetestowania.

 

Jaki jest skład Probolan 50?

W składzie znajdziemy jedynie naturalne i bezpieczne dla zdrowia składniki. Mają one za zadanie wpływać na układ hormonalny, co powoduje przyrost masy mięśniowej u mężczyzn.

Znajdziemy tutaj takie składniki jak:

 • Epihydroxetiolan-17-ester matrix

Jest to główny składnik suplementu. Trudno jednak powiedzieć na jego temat więcej, gdyż informacje o nim są ściśle strzeżone. Jedyne, co wiadomo na jego temat, to to, że jest odpowiedzialny za pobudzenie produkcji testosteronu (nawet czterokrotnie względem podstawy)

 • Buzdyganek naziemny

O drugim składniku Probolan 50 możemy powiedzieć już znacznie więcej. Buzdyganek naziemny jest bowiem szczególnie znany z tego, że wpływa na męski układ hormonalny. Zawiera furostanolowe saponiny stereidowe. Są one odpowiedzialne za podniesienie poziomu testosteronu, a w szczególności DHEA.

Wpływa także na wzrost poziomu innych substancji w organizmie, co przekłada  się na szybsze zdobywanie wymarzonej masy mięśniowej oraz o wiele lepsze efekty podczas wykonywania regularnych treningów na siłowni.

I to właśnie dzięki niemu możemy bardziej zadbać o naszą prostatę oraz funkcje płciowe. Chroni nasz organizm, więc nie będziemy musieli przejmować się problemami z potencją.

 • Kofeina

Najlepiej znany nam składnik, o których niektórych właściwościach dosyć dobrze wiemy. Jednak czy zdajemy sobie sprawę, że przydaje się także, gdy pragniemy powiększyć swoją masę mięśniową?

Z tego względu kofeina została umieszczona w leku Probolan 50. Posiada działanie ergogeniczne (zwiększa wydolność podczas treningu). Opóźnia także uczucie zmęczenia i pozwala na intensywniejszy oraz dłuższy trening. Ponadto przydaje się w kwestii spalania tkanki tłuszczowej, zatem ciało może korzystać z tych źródeł, gdy chcemy zadbać o budowę mięśni.

Te trzy składniki razem tworzą już solidną podstawę co do tego, by w końcu zauważać efekty naszej pracy i treningów na siłowni. Dzięki temu wzrasta nasza wydajność, poziom energii, a my w końcu będziemy w stanie postawić na coraz to bardziej wymagające ćwiczenia.

 

Gdzie możemy kupić Probolan 50?

Na chwilę obecną znajdziemy go jedynie w Internecie na oficjalnej stronie producenta. Ma to swoje zalety. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymuje rzeczywisty lek, ale nie jakąś tańszą podróbkę.

Formuła jest ściśle chroniona, a dystrybucją zajmuje się tylko jedno miejsca. Jeśli będziemy sięgać gdzie indziej po ten produkt, możemy ryzykować, że otrzymamy mniej skuteczny lek czy nawet całkowitą podróbkę.

Dodatkowo zakup na oficjalnej stronie producenta daje pewne korzyści. Przede wszystkim możemy sporo zaoszczędzić, co z pewnością jest dla nas dobrą wiadomością. Poza tym nieraz pojawią się pakiety promocyjne, które dają jeszcze większą szansę na oszczędność.

 

Czy opłaca się kupować Probolan 50?

Tak, jest to jeden ze skuteczniejszych suplementów w takiej cenie. A dodatkowo na stronie producenta możemy wiele zaoszczędzić. Na chwile obecną są dostępne dwa warianty:

 • Program startowy

Jest to podstawowy program, który oferuje nam dokładnie jedno opakowanie produktu. Jest szczególnie odpowiedni dla osób, które pragną przez miesiąc sprawdzić, czy produkt jest rzeczywiście tak skuteczny jak się wydaje, czy może lepiej postawić na coś innego.

Już po dwóch dobach możemy zauważyć pierwsze efekty. Zatem okres 30 dni jest wystarczający, by przekonać się, czy Probolan 50 jest odpowiedni dla nas.

Cena opakowania wynosi 189 zł. W tej cenie otrzymuje 60 tabletek (po 2 na każdy dzień kuracji)

 • Program ekstremalny efekt

Jest to drugie rozwiązanie polecane osobom, które są zdecydowane od razu na dłuższą kurację. Kupujemy tutaj dwa opakowania, a trzecie dostajemy w gratisie. Dzięki temu możemy mamy możliwość aż trzech miesięcy korzystania z suplementu i cieszenia się rewelacyjnymi efektami.

Taki zapas jest w stanie nam wystarczyć na 12 tygodni. Kosztuje on 379 zł, dzięki czemu możemy zaoszczędzić nawet 188 zł.

 

W obu przypadkach cenne jest to, że nie musimy płacić za przesyłkę.

Jeśli zatem znamy już ten produkt lub znamy kogoś, kto go przetestował i może nam go polecić, to warto od razu postawić na drugą opcję, dzięki której znacząco oszczędzamy.

 

Jak korzystać z Probolan 50?

Przede wszystkim należy go wprowadzać stopniowo w swoją dietę według zaleceń producenta. Dzięki temu mamy pewność, że osiągniemy najlepsze wyniki.

Na początek zaczynamy od jednej tabletki dziennie, którą popijamy dużą ilością wody, minimum 300 ml. Obserwujemy reakcje organizmu. Choć znajdziemy tutaj jedynie naturalne składniki, to może okazać się, że na któryś z nich mamy uczulenie.

Jeśli po tygodniu nie widzimy u siebie nieprzyjemnych objawów, możemy zwiększyć dawkę do 2 tabletek na dobę i tego dawkowania trzymać się przez kolejny okres kuracji.

Dążymy jednak do 3 tabletek na dobę. Jednak to, kiedy do tego dojdziemy, zależy wyłącznie od naszych indywidualnych możliwości. Nie powinniśmy niczego robić na siłę, dzięki czemu będziemy czuć się komfortowo.

Po dwóch miesiącach możemy swobodnie wrócić do 2 kapsułek dziennie i nie przedłużać kuracji poza 10-12 tygodni. Dzięki temu zadbamy o siebie, swoje ciało oraz zdrowie.

 

Q&A – pytania i odpowiedzi

 • Co zawiera Probolan 50?

Znajdziemy tutaj przede wszystkim składniki naturalnego pochodzenia, w tym: buzdyganek naziemny, kofeina oraz epihydroxetiolan-17-ester matrix. Składniki te mają za zadanie poprawić naszą wydolność i sprawić, że szybciej zbudujemy naszą tkankę mięśniową.

 • Kto może korzystać z Probolan 50?

Jest przede wszystkim przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, którzy są aktywni fizycznie. Nie ma tutaj jednak znaczenia, czy są to sporty zawodowe, czy tylko uprawianie hobbistycznie, dla własnej potrzeby.

 • Czy Probolan 50 wywołuje jakieś skutki uboczne?

Zdaniem producenta nie powinny występować żadne skutki uboczne, gdyż w kapsułkach Probolan 50 znajdują się jedynie przetestowane i bezpieczne składniki, które nie wpływają na hormony oraz funkcje seksualne organizmu.

 • Czy Probolan 50 może zaburzać potencję?

Nie, nie wpływa negatywnie na potencję. Nie musimy obawiać się, że nasze życie łóżkowe będzie przez to zaburzone. Dodatkowo Probolan 50 zawiera buzdyganek naziemny, który poprawia i chroni funkcje  seksualne mężczyzn oraz prostatę.

 • Czy można pić alkohol, gdy stosujemy Probolan 50?

Nie wchodzi on w reakcje z alkoholem. Dlatego można swobodnie go pić podczas stosowania Probolan 50. Trzeba jednak dbać, by między piciem alkoholu a zażywaniem tabletek był jakiś odstęp czasu.

Ze względów bezpieczeństwa należy także pamiętać o tym, by nigdy nie popijać tabletek alkoholem.

 • Czy podczas zażywania Probolan 50 bezpiecznie jest korzystanie z innych suplementów diety?

Możliwe jest swobodne korzystanie z innych suplementów diety, gdy zażywamy Probolan 50. Nie wchodzi w żadne reakcje z kreatyną oraz innymi substancjami, które wspomagają budowę masy mięśniowej.

Jednak zawsze należy pamiętać o umiarze i warto zapoznać się z ulotkami innych produktów, zanim będziemy je łączyć.

 • Jak stosować Probolan 50

Etapami. Na początek zażywamy 1 tabletkę dziennie popijając sporą ilością wody (min. 300 ml). Następnie po ok. 7 dniach możemy zwiększyć ilość do dwóch.

Gdy czujemy się gotowi możemy zwiększyć ilość do 3 kapsułek na dzień, ale warto po 8 tygodniach wrócić do 2.

Cały cykl nie powinien przekraczać 10-12 tygodni.

 • Czy Probolan 50 jest na masę czy na rzeźbę?

Probolan 50 jest skuteczny podczas treningów, gdy zamierzamy zadbać o naszą masę. Dzięki niemu łatwiej powiększamy naszą tkankę mięśniową oraz rzeźbę.

W produkcie są zawarte składniki, dzięki którym możemy spalać naszą tkankę tłuszczową.

 • Czy Probolan 50 jest środkiem dopingującym?

Nie, jest to suplement diety, którego nie należy mylić z substancjami dopingującymi.

 

Podsumowanie

Probolan 50 to skuteczny suplement diety, dzięki któremu możemy poprawić swoją sylwetkę, spalić zbędny tłuszcz oraz sprawić, że nasze ciało będzie wyglądać o wiele lepiej. Wystarczy kilka dni, by zacząć zauważać u siebie pierwsze efekty i przekonać się, czy jest to odpowiedni lek dla nas. Z pewnością chętnie sprawdzimy jego działanie podczas treningu.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>