zweryfikowany

Colossus Gel – Recenzja i Opinie

Autor: Tomasz Jaworski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.


Wiele osób boryka się z kompleksem zbyt małego przyrodzenia. Dla mężczyzn to właśnie członek jest symbolem męskości. Panowie, którzy chcą zwiększyć rozmiar swojego narządu płciowego, mają do wyboru wiele dostępnych rozwiązań. Skuteczną metodą jest zabieg chirurgiczny, jednakże wiąże się on z możliwymi powikłaniami i okresem rekonwalescencji, a oprócz tego jest dosyć kosztowny. Inną opcją jest rozpoczęcie przyjmowania tabletek na powiększenie penisa, jednak wykazują się one dosyć niską skutecznością. Rozwiązaniem problemów może okazać się sięgnięcie po Colossus Gel, czyli nowoczesny preparat w postaci wygodnego żelu.

Czym jest Colossus Gel?

Colossus Gel jest to innowacyjny produkt, którego głównym zadaniem jest powiększenie rozmiaru męskiego członka. To środek bazujący na w pełni naturalnym składzie, a więc jest on bezpieczny w stosowaniu i nie wywołuje poważnych skutków ubocznych. Preparat Colossus Gel został dokładnie przebadany i przetestowany przez specjalistów z dziedziny urologii. Wybierając Colossus Gel można mieć więc pewność otrzymania produktu o dobrze znanym sposobie działania. Specyfik dostępny jest w formie żelu, który według producenta może nawet o 7 cm powiększyć rozmiar przyrodzenia. Żel jest niezwykle wygodny w użytkowaniu i polecany wszystkim mężczyznom zmagającym się z kompleksem zbyt małego penisa. Preparat jest bezpieczny dla zdrowia, a przy tym skuteczny, co potwierdzają opinie zadowolonych z jego działania mężczyzn. Colossus Gel powiększa rozmiar członka i poprawia sprawność seksualną. Jego zaletą jest silnie skoncentrowany zestaw ekstraktów z roślin leczniczych. Jego stosowanie jest proste i dyskretne, a przy tym nie wywołuje uczucia dyskomfortu, jak korzystanie z urządzeń próżniowych czy też połykanie tabletek.

Jaki jest mechanizm działania Colossus Gel?

Penis mężczyzny zmienia swój rozmiar pod wpływem podniecenia. Za ten mechanizm odpowiedzialna jest krew wypełniająca ciała jamiste. Poprzez zwiększenie ilości dopływającej do penisa krwi, możliwe jest jego powiększenie. W ten sposób właśnie działa Colossus Gel. Ciała jamiste rozciągane sporą ilością napływającej krwi, zyskują z upływem czasu większą objętość. Colossus Gel działa poprzez poprawienie krążenia i zwiększenie elastyczności skóry, przez co komórki członka są bardziej rozciągliwe. Taki sposób działania składników znajdujących się w produkcie Colossus Gel znacząco zwiększa męską sprawność seksualną. Erekcja jest o wiele silniejsza i trwała, a przy tym nie dochodzi do epizodów przedwczesnej ejakulacji. Według producenta efekty kuracji żelem Colossus Gel można zaobserwować już po 7 dniach. Na początku użytkownik żelu można zauważyć silniejszą erekcję, a w drugim tygodniu penis stanie się już grubszy i dłuższy. Po około miesiąca regularnej aplikacji środka członek może powiększyć się o kilka centymetrów. Trzeba jednak pamiętać, że czas osiągnięcia pożądanych efektów zależy od danego organizmu.

Co znajduje się w składzie Colossus Gel?

Colossus Gel to preparat zawierający specjalnie skomponowane przez naukowców substancje aktywne. Za ich pomocą możliwe jest nie tylko podniesienie poziomu libido, ale również zwiększenie długości oraz grubości członka. Składniki tego produktu pozwalają na znaczne rozszerzenie ciał jamistych w penisie, zwiększenie potencji i rozmiaru męskiego przyrodzenia. Takim działaniem odznacza się:

Wyciąg z korzeni żeń-szenia

Roślina ta od dawna wykorzystywana jest w tradycyjnej medycynie Dalekiego Wschodu. Jest ona częstym składnikiem preparatów zwiększających potencję. Żeń-szeń wykazuje się wysoką skutecznością, a to dzięki zawartości różnych substancji o właściwościach leczniczych, które biorą udział w syntezie tlenku azotu. Jak wiadomo, to właśnie tlenek azotu jest odpowiedzialny za silną erekcję. Wśród tych substancji wymienić można przede wszystkim witaminę B1, czyli tiaminę. Substancja ta ma na celu zapewnienie właściwego działania serca oraz układu krążenia. Umożliwia więc swobodny dopływ krwi do penisa. Tiamina charakteryzuje się także działaniem regeneracyjnym po wysiłku, antystresowym i przeciwbólowym. W Roślinie tej znajduje się także witamina B4, czyli cholina. Wspiera ona funkcjonowanie serca, wzmacnia je i przeciwdziała rozwojowi różnych schorzeń. Wyciąg z żeń-szenia zawiera także witaminę C i witaminę E. Witamina C, czyli kwas askorbinowy to silny antyoksydant, który skutecznie walczy z wolnymi rodnikami, które doprowadzają do rozwoju poważnych chorób, także tych dotykających narządy rodne. Witamina E jest także antyoksydantem, ponadto zapewnia siłę i energię, która przydaje się w trakcie aktywności seksualnej. Wpływa pozytywnie na męską płodność, gdyż poprawia jakość spermy.

Wyciąg z ostrych papryczek

Ostre papryczki skutecznie wspierają organizm w profilaktyce różnych dolegliwości. Są w stanie poprawić męską potencję, jak i wpłynąć korzystnie na wielkość penisa. Znajduje się w nich kapsaicyna, czyli alkaloid odznaczający się ostrym smakiem i zdrowotnymi właściwościami. Wyciąg z ostrych papryczek przeciwdziała schorzeniom serca oraz układu krwionośnego (miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze). Kapsaicyna wspiera rozszerzanie naczyń krwionośnych, dzięki czemu przyczynia się do zwiększenia dopływu krwi do penisa, a przy tym pomaga w zwiększeniu jego rozmiaru. Zmniejsza też poziom złego cholesterolu we krwi, wspiera walkę z wolnymi rodnikami i przeciwdziała problemom trawiennym. Pomaga w zachowaniu prawidłowej wagi ciała.

Wyciąg z ziaren owsa

Owiec ma liczne właściwości lecznicze i jest bogactwem substancji odżywczych. Znajduje się w nim między innymi błonnik pokarmowy, który reguluje procesy trawienne. Ponadto, odznacza się zawartością witamin z grupy B (pirydoksyna, niacyna, ryboflawina, tiamina), są one potrzebne do normalizowania działania układu krwionośnego oraz nerwowego, dzięki czemu libido utrzymuje się na prawidłowym poziomie. Wyciąg z ziaren owsa to bogactwo minerałów, takich jak: krzem, mangan, miedź, fosfor, cynk, potas wapń, magnez czy żelazo. W owsie znajduje się też węglowodany i saponiny, wpływające na zwiększone wydzielanie hormonów płciowych, czyli niezwykle ważnego testosteronu. To właśnie on zapewnia mężczyźnie silny wzwód i wysoką potencję.

Wyciąg z rozmarynu

Kolejnym składnikiem produktu Colossus Gel jest wyciąg z rozmarynu. Roślina ta jest znana ze swoich właściwości łagodzących podrażnienia skóry. Znajdują się w niej flawonoidy, który uszczelniają ściany naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, poprawiają krążenie, również w narządach płciowych. Flawonoidy działają też przeciwzapalnie i antyoksydacyjne. W rozmarynie obecne są również kwasy fenolowe, rozmarynowy i kawowy, które zatrzymują działanie destrukcyjne reaktywnych form tlenu, a więc wolnych rodników. Oprócz tego zmniejszają szkodliwe skutku stresu, który jest częstą przyczyną zaburzeń erekcji.

Olejek miętowy

Liście mięty pieprzowej aktywują układ nerwowy, wzmacniają odporność i działają antyseptycznie. Olej jest źródłem węglowodanów, białek i flawonoidów. Ponadto, znajduje się w nim witamina A, która przeciwdziała schorzeniom skóry, ma działanie nawilżające, ochrania przed rozwojem nowotworów, wspiera widzenie. Najważniejsze jej działanie w produkcie Colossus Gel polega na tym, iż witamina A poprawia rozciągliwość i elastyczność skóry, przez co mężczyzna może odczuwać widoczne powiększenie penisa.

Komu polecany jest preparat Colossus Gel?

Środek Colossus Gel dedykowany jest wszystkim dorosłym mężczyznom, którzy chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego. Produkt mogą więc stosować panowie w celu powiększenia rozmiarów członka, wzmocnienia erekcji, lepszej kontroli nad ejakulacją. Specyfik Colossus Gel jest w stanie pomóc mężczyznom w wyzbyciu się swoich kompleksów. Co ważne, nie ma ograniczeń co do wieku czy stanu zdrowia. Kurację środkiem Colossus Gel można więc rozpocząć bez względu na wiek, jednakże w przypadku schorzeń przewlekłych należy skonsultować się wcześniej ze specjalistą.

Colossus Gel– jakie efekty daje?

Dzięki zastosowaniu Colossus Gel można powiększyć rozmiar członka, nawet o 7 cm. Warto jednak podkreślić, że efekty korzystanie z tego preparatu mogą się różnić i wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji męskiego organizmu. Colossus Gel jest środkiem uniwersalnym, gdyż poprawia erekcję, podnosi libido i wspiera męską sprawność seksualną. Jest to produkt o kompleksowym działaniu, który według producenta może zastąpić stosowanie paru różnych specyfików. Na uwagę zasługuje żelowa formuła produktu, dzięki której nie trzeba narażać wątroby, czy też zmagać się z podniesionym ciśnieniem, jak to się dzieje przy zażywaniu pewnych tabletek. Colossus Gel oddziałuje jedynie w miejscu aplikacji żelu, a więc na komórki prącia, poprzez pobudzenie je do intensywnego rozrostu. Colossus Gel zwiększa objętość ciał jamistych oraz pobudza krążenie, dzięki czemu lepiej wypełniają się one krwią. Dodatkowo wpływa na proces produkcji tlenku azotu, od którego rozpoczyna się cały mechanizm erekcji. Istotne jest zwłaszcza regularne aplikowanie środka. Jak pisze producent, można się wtedy spodziewać takich efektów, jak:

Według producenta już po pierwszym tygodniu kuracji żelem można zaobserwować znacznie silniejsze erekcje. Stosunki płciowe są coraz dłuższe, a przy tym mężczyzna odczuwa spotęgowane doznania. W drugim i trzecim tygodniu aplikacji żelu Colossus Gel użytkownik zauważa zmianę rozmiaru swojego przyrodzenia. Po miesiącu kuracji poprawia się znacznie jakość życia seksualne.

Colossus Gel– stosowanie, środki ostrożności

Produkt Colossus Gel powstał na bazie jedynie naturalnych składników, a więc jest w stanie w pełni bezpiecznie powiększyć rozmiar przyrodzenia. Produkt wystarczy zaaplikować na wcześniej wymyte i osuszone prącia w czasie wzwodu. Niewielką ilość specyfiku należy rozprowadzić na całej powierzchni penisa, aż do całkowitego wchłonięcia w skórę. Warto wcześniej wykonać test uczuleniowy, poprzez nałożenie małej ilości żelu na przedramię. Jeżeli wystąpi reakcja alergiczna, wówczas należy zrezygnować ze stosowania Colossus Gel.

Colossus Gel– przeciwwskazania

Żelu Colossus Gel nie powinno się stosować w przypadku nietolerancji na jego składniki. Preparaty nie należy też aplikować na naruszoną skórę, jeśli występują stany zapalne czy wysypki nieokreślonego pochodzenia. Oprócz tego Colossus Gel nie może być używany w chorobach nowotworowych i ciężkich procesach autoimmunologicznych czy też we wczesnym etapie rehabilitacji pooperacyjnej. Jeżeli mężczyzna cierpi na gruczolaka prostaty, wtedy przed sięgnięciem po żel stymulujący powinien skonsulować się z lekarzem.

Czy Colossus Gel jest bezpieczny?

Tak, produkt Colossus Gel nie zawiera w składzie żadnych szkodliwych substancji. Wyciągi roślinne zawarte w nim mogą jednak wywołać alergię, która spowoduje reakcję uczuleniową. Warto więc przed pierwszą aplikacją środka zapoznać się bliżej z pełną listą wszystkich składników. Colossus Gel to dobrze przebadany specyfik, który powstał pod nadzorem lekarzy urologów. Jest to więc produkt całkowicie bezpieczny, którego nie trzeba się obawiać. Jego stosowanie nie wiąże się z możliwością wystąpienia poważnych działań niepożądanych. Co ważne, forma leku pozwala uniknąć narażania wątroby, jak i innych organów.

Colossus Gel- zalety i wady środka

Wśród zalet preparatu Colossus Gel można wymienić:

  • naturalny i dobrze przebadany przez ekspertów skład- nie ma w nim żadnych szkodliwych, chemicznych dodatków,
  • wygoda stosowania,
  • bezpieczeństwo- produkt nie wywołuje efektów ubocznych,
  • trwałe efekty- poprzez regularną aplikację formuły można liczyć na trwałe rezultaty w postaci większego przyrodzenia,
  • szybkie rezultaty,
  • prawie natychmiastowe wchłanianie się żelu w skórę.

Jeśli chodzi o wady należy tutaj wskazać:

  • dosyć wysoką cenę (chociaż środek można zakupić korzystając z atrakcyjnych rabatów),
  • skład, który może wywołać alergię,
  • brak możliwości zakupu środka w aptece.

Colossus Gel- sposób przechowywania

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej nieprzekraczającej 23 stopni. Co ważne, środek powinien być trzymany poza dostępem do niego dzieci. Dobrze go więc trzymać w zamkniętym i suchym miejscu.

Colossus Gel– gdzie go kupić i ile kosztuje?

Żel Colossus Gel można zakupić jedynie na oficjalnej stronie internetowej producenta. Osoba zamawiająca preparat może mieć więc pewność co do jego oryginalnej i skutecznej receptury. Co ważne, na portalach zakupowych takich jak olx czy allegro można natrafić na sprzedawców oferujących żel, jednakże są to produkty podrobione. Nie znany jest ich prawdziwy skład, jak i skuteczność. Mogą one okazać się niebezpieczne dla mężczyzny, dlatego warto dokonywać zakupów jedynie z oficjalnej strony producenta. Produkt Colossus Gel kosztuje ok. 199 złotych, jednakże producent oferuje wiele ciekawych zniżek i rabatów. Przy wyborze zestawu cena dwóch opakować wynosi już tylko 330 złotych, natomiast trzy opakowania to koszt ok. 597 złotych, ponadto kupujący otrzymuje 4 sztukę żelu gratis.

FAQ

Jak zamówić Colossus Gel?

Produkt można zamówić poprzez wypełnienie formularzu na stronie producenta.

Czy Colossus Gel jest dostępny w aptece?

Nie, specyfiku nie można zakupić w żadnej aptece.

Czy Colossus Gel ma wpływ na płodność?

Nie, w żadnym razie preparat nie wpływa na męskie możliwości rozrodcze.

Opinie mężczyzn o Colossus Gel

Panowie doceniają ten preparat głównie z uwagi na jego naturalny i bezpieczny skład, jak i wysoką skuteczność. Mężczyźni stosujący żel zwracają uwagę na to, że nie doznali żadnych przykrych efektów ubocznych, a przy tym zauważyli znaczną poprawę jakości życia seksualnego.

Czy warto sięgnąć po Colossus Gel?

Tak, jest to produkt godny polecenia. Nowoczesna formuła jest dla wielu mężczyzn szansą na pozbycie się swoich kompleksów, zwiększenie pewności siebie i poprawę jakości seksu. Colossus Gel pozwala na powiększenie członka nawet o 7 cm, w całkowicie bezpieczny sposób. Sięgając po ten specyfik, nie trzeba narażać własnego zdrowia, gdyż bazuje on jedynie na naturalnych wyciągach roślinnych. To produkt bezpieczny i dobrze przebadany, który nie powoduje skutków ubocznych. Jest to więc świetne rozwiązania dla wszystkich dorosłych mężczyzn, którzy chcą się cieszyć pokaźniejszym przyrodzeniem, silną erekcją i spotęgowanymi doznaniami płynącymi z miłosnych uniesień.

 

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>