zweryfikowany

Member XXL recenzja i opinia tabletek na powiększanie penisa

Autor: Grzegorz Morawski zweryfikowany
Weryfikacja Karolina Jarząbek

Fakty w naszym serwisie są starannie sprawdzane przez każdego z naszych autorów. Informacje odnośnie faktów dokładnie badamy poprzez tematyczne badania naukowe odsiewając prawdopodobne komercyjne zabiegi.


Uwaga na podróbki Member XXL na OLX / Allegro

Uwaga na oszustwa! Oficjalna strona producenta Member XXL znajduje się tylko tutaj – www Member XXL
Nigdy nie kupuj z nieznanego źródła, zamawiaj bezpośrednio u producenta aby otrzymać gwarancję zwrotu i autentyczności produktu.
Tylko 5 na 100 mężczyzn cieszy się penisem w stanie erekcji dłuższym niż 16 cm! Przeciętny członek ma ok. 13,12 cm długości i bywa przyczyną kompleksów. Rozmiar ma znaczenie zarówno dla samopoczucia i ego panów, jak i ze względu na możliwości zaspokajania partnerek seksualnych.
Najbardziej znane metody powiększania penisa to operacje i korzystanie z gadżetów. Interwencja chirurgiczna to jednak duże ryzyko, a do tego z uwagi na przeciwwskazania nie każdy może z niej skorzystać.
Mechaniczne rozciąganie członka może być bardzo niebezpieczne ze względu na ryzyko uszkodzenia jego struktury.
Okazuje się, że odkąd na rynku pojawił się Member XXL żaden mężczyzna nie musi się wstydzić, a każdy ma szansę zaspokoić partnerkę, jak nigdy dotąd. To innowacyjny produkt powiększający penisa. Recenzja Member XXL została przygotowana po to, by znaczna grupa mężczyzn mogła się przekonać o istnieniu bezpiecznej metody na wstydliwe problemy.
Warto dowiedzieć się, jak działa Member XXL i czy faktycznie można liczyć na takie efekty, jakie są obiecywane przez producenta.

Czym jest Member XXL?

Member XXL to produkt w tabletkach, mający w krótkim czasie naturalnie i bezpiecznie powiększyć męskie przyrodzenie. Jest dostępny bez recepty, co oznacza, że można go zamówić bez skrępowania online. Tabletki na powiększanie penisa zostały stworzone z myślą o mężczyznach, którzy:
 • nie są zadowoleni z rozmiaru członka,
 • pragną w pełni zadowolić partnerkę,
 • mają kompleksy wynikające z ograniczonych, niepełnych funkcji seksualnych,
 • poszukują sposobu na poprawę doznań w czasie stosunków seksualnych i podczas samodzielnych zabaw,
 • chcą na własną rękę powiększyć penisa

Member XXL dostępny jest online na oficjalnej stronie producenta (Oryginalny produkt) pod tym adresem (kliknij tu lub na obrazek).

Strona producenta: Member XXL (Zamówienia, Cennik)

Jak działa Member XXL?

 

Tabletki Member XXL działają w pełni naturalnie. Przyczyniają się do wydłużenia i pogrubienia członka bez negatywnych konsekwencji. W czasie kuracji nie pojawia się uczucie rozciągania, bólu. Nie ma także innych dolegliwości. Producent zapewnia o wysokim bezpieczeństwie produktu dla zdrowia. Member XXL działa korzystnie na całą kondycję organizmu. Koncentruje się na wywołaniu efektu powiększenia męskiego przyrodzenia, ale dodatkowo kompleksowo dba o formę.
 • Zapewnia bezbolesny przyrost członka.
 • Poprawia witalność.
 • Usprawnia kondycję seksualną i fizyczną.
 • Zwiększa poziom testosteronu we krwi.
 • Zwiększa ochotę na seks, gdyż podnosi libido.
 • Dodaje energii.
 • Działa jak afrodyzjak.
 • Wzmacnia jakość i siłę doznań w czasie aktu seksualnego.
 • Poprawia wytrzymałość i wydłuża czas trwania stosunku.

Member XXL skład produktu pod lupą

Producent zapewnia, że specjaliści opracowujący skład Member XXL połączyli wysoką jakość substancji naturalnego pochodzenia z optymalną dawką zastosowanych składników. Finalnie mamy więc do czynienia z przemyślaną recepturą, która wyróżnia się wysoką skutecznością.
W przypadku tabletek Member XXL skład został podany na stronie producenta. Nie ma w nich podejrzanych substancji. Każdy może zapoznać się z listą substancji aktywnych. Producent nie ukrywa niczego, dzięki czemu mamy pewność, że produkt nie zaszkodzi naszemu zdrowiu. Przyjrzyjmy się zatem najważniejszym składnikom.
 • L-arginina to prekursor tlenku azotu, związku wpływającego na rozszerzanie naczyń krwionośnych i zapewniającego odblokowanie oraz zintensyfikowanie napływu krwi do penisa. Poprawia sprawność seksualną.
 • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego pomaga odzyskać równowagę psychiczną, dzięki czemu Member XXL dba również o panów, którzy rzeczywiście nabawili się sporych kompleksów i nie są w stanie czerpać przyjemności z seksu. Cytryniec chiński dodatkowo wywiera pozytywne działanie na układ sercowo-naczyniowy. Zapewnia odpowiedni przepływ krwi, także w strefie narządów intymnych.
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia pobudza siły witalne, dodaje energii, zwiększa wydolność organizmu i pozytywnie wpływa na erekcję. Wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w ciałach jamistych wypełniających strukturę członka. Jest źródłem substancji nazywanych ginsenozydami, wpływających na poprawę potencji.
 • Ekstrakt z szafranu to afrodyzjak o właściwościach zwiększających popęd seksualny. Przeciwdziała zaburzeniom związanym z funkcjami seksualnymi.
 • Ekstrakt z pieprzu czarnego nie dość, że wspomaga wchłanianie innych związków, to jeszcze przeciwdziała starzeniu się organizmu. Jest znany z właściwości przeciwutleniających. Wykazuje także działanie rozkurczające. Korzystnie wpływa na układ nerwowy, działa też neuroprotekcyjnie. Najnowsze doniesienia potwierdzają wpływ związku zawartego w czarnym pieprzu (piperyny) na zatrzymywanie rozwoju raka prostaty.
 • Ekstrakt z palmy sabałowej istotnie wspiera zdrowie mężczyzny na kilka sposobów. Wspiera zdrowie prostaty, przeciwdziała dolegliwościom związanym z układem moczowym, podnosi libido, ma właściwości antyandrogenowe.
 • Ekstrakt z buzdyganka naziemnego jest szczególnie korzystny przy problemach związanych z wysokim poziomem dihrydrotestosteronu (DHT). Przyczynia się do przyrostu masy mięśniowej. Zapewnia regulację ciśnienia tętniczego krwi.
 • Cynk wzmacnia funkcje układu rozrodczego. Przyczynia się do poprawy libido i potencji. Stymuluje produkcję spermy.

Skład Member XXL to przede wszystkim:

 • naturalne ekstrakty,
 • witaminy,
 • substancje wysoce skuteczne,
 • związki dopasowane do potrzeb organizmu mężczyzny.
Jakość i ilość składników Member XXL przekładają się na cenę produktu, która może wydawać się wysoką. Trzeba jednak przyznać, że jedno opakowanie Member XXL może zastąpić wiele różnych środków kupowanych oddzielnie, a ponadto zapewni kompleksowe działanie, bo zawiera optymalnie dopasowane dawki poszczególnych komponentów. Bogaty skład produktu to spory atut i z pewnością ma on istotne znaczenie dla skuteczności. Okazuje się, że Member XXL ma ogrom właściwości korzystnych dla formy i kondycji mężczyzny, przede wszystkim tej seksualnej.

Jak stosować Member XXL? Dawkowanie i długość trwania kuracji

Stosowanie tabletek Member XXL nikomu nie powinno przysporzyć trudności. Należy przestrzegać wszelkich zaleceń producenta. Tylko w takim przypadku możemy oczekiwać obiecywanych rezultatów. Nie należy samodzielnie ustalać dawki ani zwiększać tej maksymalnej do przyjęcia w ciągu dnia. Zaleca się zażywać 2 tabletki dziennie. To dawka maksymalna, jaką można przyjąć w ciągu doby. Preparat dostępny jest w formie łatwych do połykania kapsułek. Do popicia każdej należy użyć wody. Tabletki można przyjmować w dawce podzielonej, czyli rano i wieczorem, lub zażywać dwie jednorazowo. Po Member XXL najlepiej sięgać na około pół godziny przed planowanym posiłkiem. Kuracja nie wymaga istotnych zmian w codziennym życiu. Powinna stać się częścią rutyny każdego dnia. Niewielkie opakowanie tabletek sprawia, że można je zabrać ze sobą wszędzie. Neutralna grafika na pudełku zapewnia dyskrecję, nie zdradzając zawartości.
Kuracja powinna obejmować co najmniej jeden cykl, co oznacza, że należy zużyć przynajmniej jedno opakowanie. Pierwsze efekty widoczne są po 3 tygodniach. Stosowanie Member XXL w dłuższym czasie zapewnia zwiększenie oraz utrzymanie  rezultatów. Zaleca się stosowanie produktu przez 3 miesiące, a w razie chęci wzmocnienia działania wydłużenie kuracji do 6 miesięcy.
W czasie trwania kuracji nie ma potrzeby rezygnacji z picia alkoholu. Member XXL nie wchodzi w reakcje z napojami procentowymi, jednak nie powinny być one wykorzystywane do popicia tabletki. Musimy też pamiętać, że alkohol negatywnie działa na sprawność seksualną.

Member XXL efekty stosowania

W wyniku regularnego zażywania tabletek Member XXL dochodzi do:
 • pogrubienia penisa i wydłużenia go nawet o 9 cm,
 • poprawy jakości życia seksualnego,
 • wzmocnienia doznań, zarówno mężczyzny, jak i partnerki,
 • zwiększenia libido,
 • poprawy kondycji psychofizycznej.
Pierwsze efekty można odczuć i zaobserwować już po 3 tygodniach. Member XXL oferuje znacznie więcej niż samo powiększanie penisa. Choć to główny kierunek jego działania, produkt ma znacząco odmienić życie seksualne. Zamienić nieatrakcyjne pożycie na takie, które będzie pełne satysfakcji. Mężczyzna ma szansę pozbyć się kompleksów i nieinwazyjnie powiększyć penisa. Dzięki temu zyska pewność siebie i stanie się kochankiem zbierającym moc komplementów. W wyniku kuracji zwiększa się libido, co również ma istotne znaczenie dla atrakcyjności kontaktów seksualnych.

Member XXL a skutki uboczne

Wszystkie obiecywane przez producenta efekty można uzyskać bez skutków ubocznych. Produkt został stworzony z wykorzystaniem substancji pochodzenia naturalnego. Jest dobrze tolerowany przez mężczyzn. Ma zupełnie inny skład niż znane środki na potencję z apteki. Można go stosować bez obaw, bo nie ma istotnych przeciwwskazań. Warto jednak zapoznać się z listą składników, by wykluczyć ewentualne alergie.
Member XXL to tabletki dedykowane dla dorosłych. Stąd nie powinny ich przyjmować młodzi mężczyźni, którzy nie ukończyli jeszcze 18. roku życia.

Ile kosztuje Member XXL? Cena w porównaniu do innych metod na powiększanie penisa

Przed zamówieniem Member XXL warto sprawdzić, ile kosztują inne środki powiększające członka. Te apteczne są naprawdę sporo droższe od tabletek Member XXL i trudno o jakiekolwiek promocje czy rabaty. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zakup zestawu opakowań, gdyż wtedy w przypadku jednego opakowania Member XXL cena spada poniżej 100 zł. Zamawiając tabletki w pakiecie podstawowym, przepłacimy niemal 50%. Pakiet optymalny pozwala uzyskać aż 3 opakowania zupełnie za darmo. Na początku można też wybrać pakiet standard, który zapewni 3-miesięczną kurację. Poszczególne opcje do wyboru prezentuje tabelka:
Aktualne promocje na stronie producenta: Member XXL Oferta
Nazwa pakietu
Pakiet podstawowy
Pakiet standard
Pakiet optymalny
Czas kuracji
1 miesięc
3 miesięce
6 miesięcy
Ilość sztuk w pakiecie
1
2+1
3+3
Ilość opakowań za darmo
0
1 GRATIS
3 GRATIS

Gdzie kupić Member XXL? Dyskrecja i łatwość zamawiania

Link do oficjalnej strony producenta Member XXL

Zamówienie i dostawa Member XXL przebiegają bardzo sprawnie, a co najważniejsze zupełnie dyskretnie. Nikt nie dowie się, co znajduje się w paczce. Preparat na powiększanie penisa można kupić bez wychodzenia z domu. Oryginalny Member XXL dostępny jest na stronie producenta. Należy uważać na podróbki. W związku z rosnącą popularnością produktu pojawia się wiele ogłoszeń sprzedaży Member XXL w podejrzanie niskiej cenie. Nie warto dać się nabrać, zwłaszcza że chodzi o tabletki, które trafiają do naszego organizmu. Te z niesprawdzonego źródła nie zagwarantują efektów, a ponadto mogą być szkodliwe dla zdrowia.
Do zakupu Member XXL wystarczy wypełnienie krótkiego formularza i wybór metody płatności. Do wyboru jest opcja płatności online lub przy odbiorze. Można wyrazić chęć na otrzymywanie rabatów, dzięki temu będziemy otrzymywać powiadomienia o obniżkach na adres e-mail. Zakupy są w 100% bezpieczne. Dane, które podamy, zostaną zaszyfrowane odpowiednim połączeniem w standardzie SSL. Nie musimy obawiać się, że trafią w niepowołane ręce. Przesyłka dotarła do mnie szybciej niż się spodziewałem. Od razu przystąpiłem do kuracji.

Czy warto kupić Member XXL?

W recenzji starałem się zamieścić najistotniejsze informacje o Member XXL i przybliżyłem moją opinię o produkcie. Teraz czas na podsumowanie zalet i wad tabletek na powiększanie penisa.
Zalety Member XXL:
 • skuteczne powiększenie penisa w krótkim czasie,
 • tańsze rozwiązanie od operacji,
 • wysokie bezpieczeństwo stosowania,
 • innowacyjna receptura,
 • długotrwałe efekty,
 • jawny skład oraz wysoka jakość składników,
 • wysokie oceny mężczyzn i specjalistów,
 • brak istotnych przeciwwskazań do podjęcia kuracji,
 • pomoc we wstydliwym problemie mężczyzn,
 • łatwa dostępność ze względu na brak wymaganej recepty i możliwość skorzystania z zakupów online,
 • zakupy bez ryzyka – możliwość uzyskania zwrotu produktu w razie niezadowolenia,
 • wysoka skuteczność.
Skuteczność Member XXL w badaniach oceniana była na grupie 90 mężczyzn w wieku od 22 do 50 lat. W efekcie kuracji testowej trwającej 12 tygodni odnotowano wzrost penisa średnio o 5 cm. Badanie satysfakcji ze stosowania Member XXL wypadło równie dobrze, gdyż aż 70% mężczyzn oceniło produkt jako bardzo dobry, 18% uznało go za dobry, a tylko 12% spodziewało się lepszego efektu.
Wady Member XXL:
 • produktu nie możemy kupić stacjonarnie,
 • koszt kuracji,
 • formuła tabletek, która nie każdemu musi przypaść do gustu.
Stosunek jakości do ceny można określić na bardzo dobry. Trudno o efekt powiększenia penisa tańszym i bezpieczniejszym sposobem. Trzeba jednak mieć na uwadze, że:
 • kuracja powinna być regularna, więc na ostateczny rezultat istotny wpływ ma cierpliwość i konsekwencja,
 • efekty nie są zauważalne na drugi dzień, ale z czasem, po upływie kilku tygodni, będą rzeczywiście widoczne i odczuwalne,
 • żeby kupić oryginalny Member XXL bezpiecznie i dyskretnie, trzeba złożyć zamówienie online na stronie producenta,
 • najbardziej korzystnym cenowo rozwiązaniem jest zakup trzech opakowań jednocześnie, gdyż wówczas trzy kolejne otrzymujemy zupełnie za darmo.

Moja Opinia o Member XXL + Opinie z Forum

Przed sięgnięciem po tabletki przeczytałem wiele komentarzy w sieci. Opinie o Member XXL w internecie np. na forach są różne, ale z doświadczenia wiem, że nie zawsze warto się nimi sugerować. Wiadomo, że nic nie działa od razu. Zwłaszcza w przypadku produktów naturalnych. Tu potrzeba czasu i wytrwałości. Mówią o tym specjaliści. Member XXL cieszy się uznaniem wśród osób znających się na składach produktów w formie tabletek. Analizy składu tylko potwierdzają unikalność i bezpieczeństwo dla zdrowia receptury Member XXL. Cena i gwarancja satysfakcji przekonują do zakupu produktu nawet tych, którzy powątpiewają w skuteczność naturalnych środków. Producent proponuje korzystne rabaty, a do tego zapewnia, że w razie niezadowolenia i braku widocznych efektów możliwe jest odzyskanie pieniędzy.
Sam do kuracji miałem spory dystans. Byłem konsekwentny i opłaciło się. Dokonując rzetelnych pomiarów, zobaczyłem 2 cm więcej już po 3 tygodniach. Z czasem ten efekt poprawiał się i w końcu zyskałem 8 cm. To wynik, który mnie w pełni satysfakcjonuje i potwierdza to, co obiecuje producent.
Kuracja przebiegła bez żadnych skutków ubocznych. Nie skarżyłem się na pogorszenie samopoczucia.
Konsekwencja i regularność to na pewno podstawa, by mówić o efektach.
Zażywanie tabletek to i tak nic w porównaniu z operacją czy poświęcanie czasu na stosowanie pompek powiększających. U mnie nie było potrzebne korzystanie z dodatkowych sposobów na powiększanie penisa. W czasie trwania kuracji nie zmieniłem swoich nawyków. Nie stosowałem innych środków. Postawiłem tylko na tabletki, by przekonać się, czy Member XXL faktycznie działa.
Regularne stosowanie Member XXL faktycznie przyczynia się do powiększenia członka. Widoczne zmiany to zarówno wydłużenie, jak i pogrubienie. Co ważne, na rezultaty nie trzeba długo czekać. U mnie te pierwsze były kwestią 3 tygodni. Wytrwałem jednak w swoim postanowieniu i zażywałem Member XXL 3 miesiące. Sądzę, że takie efekty w warunkach domowych nie są możliwe do osiągnięcia innymi metodami. Teraz zdecydowałem się na dalszą kurację, aby w ciągu kolejnych 3 miesięcy wzmocnić i utrzymać efekty.

Komentarze |1|

 • Member XXL działa! Kupiłem 3 miesięczną kurację i poczułem duże zmiany – dłuższy stosunek, penis jest jakby mniej czuły, można dłużej i wydłużył się do 16 cm licząc od moszny.

  odpowiedź

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>